Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Życzenia wielkanocne zenka pisowskiego trola i zwykłego łachudry


1 odpowiedź w tym temacie

#1 ~zenek klikaczbajtor~

~zenek klikaczbajtor~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 19:39:44

Kochani! Życze wam wszystkiego najlepszego z okazji świat wielkiejnocnych, żebyśmy zdrowi byli, brali pińcetplusy (bo Dobry Pan nam je dał), żebyśmy słuchali Dobrego Pana, bo Dobry Pan urządzi nam Polskie naaszom ojczyznę najlepij jak można! Wierzmy w geniusz chorążego Pokoju i Wielkiego Architekta, naszego Wodza, ducze, naszego firera!!

 #2 ~z.e.n.e.k~

~z.e.n.e.k~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 21:31:14

aaa, zapomniałżem dodać, że Dobry Pan Kaczyński urządzi wam też życie, czego wy sami nie umiecie se zrobić. On wam wszystko powie, jak żyć, wszystko da. Da, da, da.

Przekupi was piniendzmy, powie wam w Radio Maryja jak macie żyć, tak że nie musicie się o nic martwić, głowy do góry!

Na koniec, on kawaler bez baby i dzieci, zatroszczy się o wasze dzieci, on wam je wychowa. Katecheci już się ciesza, bo niedługo połowa nauczycieli to bedom uny.

On wam ułoży życie. Przecież własne se potrafił tak wspaniale ułożyć, popatrzta tylko patrzajta: kot, konto z mamom, brak prawa jazdy, zero kobity... tak tak, to właściwy człowiek na właściwym miejscu żeby urządzać nam życie i Polske. Przecież sam powiedział, że już mu nic nie zostało.

Ni ma nawet Brata. Kocha wiec Polske, kocha was!

Zanim umrze, dokończy jeszcze dzieła i poukłada wszystko tak pod siebie, żeby wam było dobrze, najlepij! Pamietajcie o tym przy urnach wyborczych. Ciao! papatki

 

Smacznego jajka i wesołego Halleluh!

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych