Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Życzenia Świąteczne

życzenia święta

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 -gość-

-gość-

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 20 grudzień 2015 - 20:41:00

Serdeczne życzenia i podziękowania dla osób, które życzliwie traktują bezdomne zwierzęta. Życzymy spokojnych, radosnych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności i wielu sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku. Opiekunowie bezdomnych kotów.

#2 -gość-

-gość-

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 20 grudzień 2015 - 20:46:59

Serdeczne życzenia i podziękowania dla osób, które życzliwie traktują bezdomne zwierzęta. Życzymy spokojnych, radosnych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności i wielu sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku. Opiekunowie bezdomnych kotów.

Niechcący, zamiast jednej opublikowaliśmy kilka takich samych wiadomości. Przepraszamy.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2015 - 22:42:09

A moja kocica zeżarła miske,wypiła mleko i poszła spać na góre.A polować nima komu! jak zara ja pojde jebne miedzy wąsy to sobie bezdomność przypomni.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2015 - 12:29:13

A moja kocica zeżarła miske,wypiła mleko i poszła spać na góre.A polować nima komu! jak zara ja pojde jebne miedzy wąsy to sobie bezdomność przypomni.

To następnym razem włóż jakieś jedzonko do tej miski, żeby nie musiała pustej zjadać ;-)
Życzę wszystkim wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia a w Nowym Roku pomyślności i samych sukcesów :-)

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2015 - 18:50:35

Jak biore zwierza to u mnie miski pustej nigdy nie ma-to był tekst humorystyczny.............ale że się opier.dala w łowiectwie to insza inszość.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2015 - 22:47:25

Jak biore zwierza to u mnie miski pustej nigdy nie ma-to był tekst humorystyczny.............

Domyśliłam się :-) Moja odpowiedź też była z przymrużeniem oka.
A co do braku chęci łowienia - to nie wiem czy nie lepsze to od przynoszenia do domu wszelkich upolowanych zdobyczy w celu "chwalenia się" nimi przed właścicielem? Przynajmniej tego sprzątać nie musisz ;-)

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2015 - 06:30:29

A moje psotki,to na łowy zawsze mają ochote choc w misce jest zawsze jedzonko

WESOŁYCH ŚWIĄT

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: życzenia, święta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych