Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

98 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 20:28:49

Mamusia bierze kaske z wynajętego dziewczyny mieszkania i w du*** ma córkę. Ratujcie Dziewczynę proszę. :((((

#22 ~JKS~

~JKS~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 20:33:05

"Próby nagłośnienia będą się wiązały z surowymi konsekwencjami" - w tym miejscu ciśnie się wulgaryzm - zakonnica grozi!!!. Co to ma być - może będą biły tę biedną kobietę , a może oberwie Pani redaktor?. Habit nie upoważnia do tworzenia własnego "państwa w państwie" - wy pseudomiłosierne macie pokornie pomagać chorym, dzieciom,starszym. Pan Bóg wymaga szczególnie od zakonnic dobroci ,wsparcia, pomocy w trudnych chwilach -jesli chcecie być w niebie - ale sytuacja opisana w artykule to piekło. Pani Redaktor trzeba trzymać rekę na pulsie i zawiadomić Rzecznika Praw Obywatelskich,bo odszkodowanie ze Strasburga będziemy płacić my podatnicy a nie "ubogie zakonnice"

#23 ~ELŻBIETA~

~ELŻBIETA~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 20:36:26

TO skandal! A może dobrze byłoby przebadać matkę dziewczyny, żeby mieć pewność, że jej główka prawidłowo pracuje.

Należy niezwłocznie rozpatrzyć sprawę tej dziewczyny w sądzie, należy jej pomóc.Mamusia pewnie kłamała córkę zawożąc ją do tego zakładu, że odpocznie psychicznie, nabieże sił itp. A teraz jej nawet nie odwiedza, więc jak jest z jej dobrymi intencjami?

#24 ~chory?~

~chory?~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 20:37:19

to jest sekta...?

#25 ~ELŻBIETA~

~ELŻBIETA~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 20:37:27

TO skandal! A może dobrze byłoby przebadać matkę dziewczyny, żeby mieć pewność, że jej główka prawidłowo pracuje.

Należy niezwłocznie rozpatrzyć sprawę tej dziewczyny w sądzie, należy jej pomóc.Mamusia pewnie kłamała córkę zawożąc ją do tego zakładu, że odpocznie psychicznie, nabieże sił itp. A teraz jej nawet nie odwiedza, więc jak jest z jej dobrymi intencjami?

#26 ~ELŻBIETA~

~ELŻBIETA~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 20:38:38

#27 ~ELŻBIETA~

~ELŻBIETA~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 20:39:47

#28 ~noka~

~noka~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 20:45:36

kojarze dziewczyne fizycznie sprawna psychicznie na lekach mamusia dazyła koniecznie do ubezwłasnowolnienia bedac w dps konskie miała duzo lepiej nawet na miasto po zakupy mogła isc z opiekunem mamusia pozbyła sie balastu pogratulowac

#29 ~noka~

~noka~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 20:50:39

nawet jesli jest chora dziewczyna to miała by lepszy start i mozliwosci leczenia i kontaktu z lekarzem jesli by tam nie przrbywała ale dla siostr to potencjalny klijent a nie mieszkaniec czy pensjonariusz

#30 ~życzliwa~

~życzliwa~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 21:32:12

Dominko życzę Ci powodzenia oby udało się Tobie żebyś była szczęśliwa tak jak Ja jestem bo każdy tego pragnie ja na Twoim miejscu chyba bym niedała rady być w zamknięciu 6lat szkoda że masz matkę która niepragnie dla Ciebie tego co my wszyscy tu komentujący nie pragnie szceścia dla swojej jedynej rodzonej córki chociaż czytając ten artykuł jak można Tę kobiete nazywac matką skoro niewiem czy można ją nazwać człowiekiem.3maj się i obyś szybko opuściła te mury i scieszyła się wolnością.

#31 ~znajomy Dońki~

~znajomy Dońki~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 21:34:40

Trzeba ratować ta dziewczyne, tylko jak???? Myslę ze trzba zamienić ja na matkę, stan pacjentów sie bedzie zgadzam i gitara.

#32 ~znajomy Dońki~

~znajomy Dońki~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 21:37:44

A Ty kto ? Siostra Albertynka ? Idz sie pomodlic , moze Bog da Ci rozum .

j Ja ja pedale przygarne, nie znasz człowieka to nie pisz!

#33 ~Bea~

~Bea~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 21:52:26

W DPS opieka jest dobra ,ale to nie siostry opiekują sie chorymi tylko pracownicy.A siostry tylko kasę ciągną.

#34 ~ŻYCZLIWA~

~ŻYCZLIWA~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 22:08:07

Dońka wzyscy mamy nadzieje ze uda ci sie wyjsc z tego koszmaru,,,a twoja matka skończy w nim zamiast ciebie POWODZENIA MAŁA

#35 ~a~

~a~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 22:13:30

"Nie żyła tak jak należy, nie skończyła studiów, chociaż różne zaczynała, nie umiała założyć rodziny, wyprawiała wiele głupstw. Nie mogłam zupełnie sobie z nią poradzić Tam gdzie teraz przebywa jest dobrze prowadzona"

za takie przewinienia to wieksza czesc ludzkiosci powinni wsadzic do takiego zakladu. ma psychiczna matke ktora chce zycie ukladac swojej corce. a ciaza poza malzenstem dla niej objawem nieradzenia sobie z zyciem.

jej matka sama ja miała bedac panna

#36 ~a~

~a~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 22:13:55

"Nie żyła tak jak należy, nie skończyła studiów, chociaż różne zaczynała, nie umiała założyć rodziny, wyprawiała wiele głupstw. Nie mogłam zupełnie sobie z nią poradzić Tam gdzie teraz przebywa jest dobrze prowadzona"

za takie przewinienia to wieksza czesc ludzkiosci powinni wsadzic do takiego zakladu. ma psychiczna matke ktora chce zycie ukladac swojej corce. a ciaza poza malzenstem dla niej objawem nieradzenia sobie z zyciem.

jej matka sama ja miała bedac panna

#37 ~onja~

~onja~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 22:50:24

zgadzam się gdyby moją mama myślała jak ta kobieta też powinnam tam być...

#38 ~z daleka~

~z daleka~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 22:53:27

Jeśli dziewczyna ma swoje mieszkanie to żaden problem opiekę zapewni Ośrodek Pomocy Społecznej tam zatrudniają Opiekunki ,które świadczą usługi dla chorych mieszkańców.
Zakonnice będą walczyć o podopieczną bo to przecież 2.800 miesięcznie stracą, tyle kosztuje utrzymanie w takim miejscu człowieka a może i więcej .

Ratujcie dziewczynę !!!!!!!!!!

#39 DRUGIEOKO

DRUGIEOKO

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1180 postów

Napisano 16 listopad 2012 - 22:59:09

j Ja ja pedale przygarne, nie znasz człowieka to nie pisz!

Znajdz sobie owce i gumowe buty , dalej juz wiesz co masz robic .

#40 ~Aaaaaaa~

~Aaaaaaa~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2012 - 00:05:37

Mam koleżankę, która jest chora na schizofremie. I jak bierze codziennie leki. Jest w porządku zachowuje się normalnie jak każdy z Nas. Tej biednej dziewczynie trzeba pomóc.Ona nie jest tam szczęśliwa. A na pewno zachowuje się tak jak my. Bo to jest choroba którą leczy się lekami. Ale naprawdę ma matkę normalnie żal... No ale cóż rodziny się nie wybiera. Pomóżcie jej wyjść stamtąd!!!!!!!! Bo to więzienie jest!! :( A przymus do modlitwy do Mszy.. co to zakon czy co??!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych