Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

98 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~wierzący~

~wierzący~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 14:36:51

dla mnie chora to jest matka i te niby siosty! to jest chyba jakieś więzienie a nie leczenie i pomaganie w wyjściu z dołka psychicznego! jak można komuś kazać sie modlić tak "gorliwie" i trzymać jak psa w zamnięciu jeśli są jakies dowody na to że osoba nie jest "wariatem" zagrażającym innym ludziom, a potrzebuje po prostu tylko NORMALNEJ terapi i pomocy!

#2 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 14:50:40

Drogi dziennikarzu skieruj swe przemyślenia do rzecznika praw pacjenta niech zabiera sie do roboty.

#3 DRUGIEOKO

DRUGIEOKO

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1180 postów

Napisano 16 listopad 2012 - 14:53:31

Codzienne modlitwy jako srodek leczniczy ? I to sie dzieje w srodku Europy ? To nie jest osrodek leczniczy , to jest religijne wiezienie , Mam nadzieje , ze tej kobiecie uda sie wyjsc na wolnosc . Dobrze by bylo , zeby ta sprawa znalazla swoj final w Strasburgu .

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 15:03:36

dla mnie chora to jest matka i te niby siosty! to jest chyba jakieś więzienie a nie leczenie i pomaganie w wyjściu z dołka psychicznego! jak można komuś kazać sie modlić tak "gorliwie" i trzymać jak psa w zamnięciu jeśli są jakies dowody na to że osoba nie jest "wariatem" zagrażającym innym ludziom, a potrzebuje po prostu tylko NORMALNEJ terapi i pomocy!

MASZ CALKOWITĄ RACJĘ....

#5 ~ololo~

~ololo~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 15:07:54

Biedna dziewczyna, ma świadomość swojej choroby ale chcialaby żyć!Moim zwdaniem Sąd powinien zbadać jej matkę, bo dla mnie takie traktwnaie dziecka jest nieludzkie i świadczy o poważnych zaburzeniach.

#6 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 15:22:10

"Nie żyła tak jak należy, nie skończyła studiów, chociaż różne zaczynała, nie umiała założyć rodziny, wyprawiała wiele głupstw. Nie mogłam zupełnie sobie z nią poradzić Tam gdzie teraz przebywa jest dobrze prowadzona"

za takie przewinienia to wieksza czesc ludzkiosci powinni wsadzic do takiego zakladu. ma psychiczna matke ktora chce zycie ukladac swojej corce. a ciaza poza malzenstem dla niej objawem nieradzenia sobie z zyciem.

#7 DRUGIEOKO

DRUGIEOKO

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1180 postów

Napisano 16 listopad 2012 - 15:31:19

Wilhelma Kamafel - oddzialowa pielegniarek - mowi , ze cale zlo na swiecie bierze sie z tego , ze ludzie odeszli od Boga , a tutaj codziennie mamy msze i modlitwy . Mysle , ze Wilhelma Kamafel powinna byc przebadana przez psychiatre . Wszystkie siostry - pielegniarki powinne byc przebadane pod wzgledem psychicznym . Ciekaw jestem czy siostry-pielegniarki maja odpowiednie wyksztalcenie , zeby pracowac przy osobach psychicznie chorych , ale chyba maja , przeciez wiedza jak sie modlic i prowadzic msze . Powiem to jeszcze raz : w srodku Europy religijne wiezienie .

#8 ~zszokowana~

~zszokowana~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 15:44:33

i to są zakonnice ? to psychicznie chore osoby , chcą przybliżyć ludzi do Boga to niech postępują według jego zasad . . . i one prowadzą ludzi do zbawienia ? jak same zbawione nie będą za te męki , koszmary , więzienie które wyrządzają innym zdrowym w przeciwieństwie do nich , na umyśle oczywiście . chociaż w takim zakładzie mądry by zwariował .

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 15:59:29

i to są zakonnice ? to psychicznie chore osoby , chcą przybliżyć ludzi do Boga to niech postępują według jego zasad . . . i one prowadzą ludzi do zbawienia ? jak same zbawione nie będą za te męki , koszmary , więzienie które wyrządzają innym zdrowym w przeciwieństwie do nich , na umyśle oczywiście . chociaż w takim zakładzie mądry by zwariował .

to są przede wszystkim biznesmenki, przecież ona tam za darmo nie siedzi mamusia musi pewnie niezłą kasę im płacić.

#10 ~Franciszka~

~Franciszka~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 16:04:44

Ja odwiedziłam bez problemu moją ciocię w/w domu pomocy bez zapisywanek i wczesniejszych zapowiedzi wizyty,ciocia była w pełni sprawna umysłowo, zadowolona,może warunki mieszkaniowe nie są zbyt dobre ale jest czysto ,opieka bardzo dobra.

#11 ~Danuta~

~Danuta~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 16:14:45

Matka chora dewotka. Matka Kapo. Matke nalezaloby zamknac tam gdzie obecnie jest jej corka.
Jak sad mogl podjac taka decyzje.
Jedynym wytlumaczeniem bylby fakt ze dziewczyna ta jest niebezpieczna dla otoczenia.
W kazdym innym przypadku to zbrodnia skazywac kogos do wiary w cos w co sie nie wierzy.
Moze nalezaloby wyslac matke doSyrii albo innego islamskiego kraju i tam zmuszac do ichniej wiary.
Rozpacz. Nie do wiary. Przeciez to XXI wiek. Dostalam bolu brzucha.

#12 DRUGIEOKO

DRUGIEOKO

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1180 postów

Napisano 16 listopad 2012 - 16:21:46

Ja odwiedziłam bez problemu moją ciocię w/w domu pomocy bez zapisywanek i wczesniejszych zapowiedzi wizyty,ciocia była w pełni sprawna umysłowo, zadowolona,może warunki mieszkaniowe nie są zbyt dobre ale jest czysto ,opieka bardzo dobra.

Co sprawna na umysle ciocia robi w takim domu ? Ja mysle , ze jest odwrotnie . To ciocia odwiedzila ciebie w tym domu , a Tobie dali na krotka chwile dostep do komputera , zebys mogla sobie popisac .

#13 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 16:23:21

Witam to ja wam powiem jak ja miełem z tą wiara!byłem jak kazdy z nas dzieckiem 4 lata ministrantem jak pamietam zachorowałem jak dziecko na wyrostek po czym no nie chodziłem na te religie bo była wtedy jeszcze na plebaniach prowadzona przez te pingwiny i nie miałem mozliwosci uczeszczac.Minol jakis tydzien widzialem sie z moim ksiedzem w szpitalu wszystko dobrze i gitara wiedział ze chory jestem,nastepnie po powrocie ze szpitala postanowiłem isc z wlasnej woli na msze SW na 18.Oczywiscie tak zrobiłem pieknie juz przebrany po modlitwie ministranckiej a ty nagle zjawia sie Zakonnica pier***ona batman i do ksiedza ze ja nie uczeszczam na religie a ten deb*** mnie po prostu wygonil z kosciola i takie mam podejscie do tej wiary teraz ze sram na tych pedalow i te batmany !

#14 ~Antykościół~

~Antykościół~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 16:25:37

Kiedyś byłem bardzo wierzącym człowiekiem, teraz nie chodzę wogóle do kościoła i nie wysyłam swoich dzieci. Przez takich ludzi jak wyżej opisani straciłem sens wiary w kościół!!! Jestem katolikiem i wierzę w BOGA, ale nie instytucję jaką jest kościół. W najbliższym czasie wypiszę się z mafii jaką jest kościół. Żeby wierzyć w BOGA nie trzeba należeć do sekty jaką jest kościół - to jest CZARNA MAFIA która liczy tylko na zysk a nie dobro ludzi!!! AMEN (Uprzedza, że jakiekolwiek próby nagłośnienia sytuacji dziewczyny będą wiązały się z surowymi konsekwencjami - SZOK I TO MA BYĆ KOŚCIÓŁ DO KTÓREGO PRZYPROWADZĘ SWOJE DZIECKO - NIGDY!!!)

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 16:36:26

Na szczęście mamy XXI wiek i kołtuństwo po mału zaczyna wypierać logiczne myślenie. Polska jednak była tak opętana religią, że proces ten musi potrwać. Zawsze mówiłem, że wszysko w życiu ma swoje miejce - tak samo religia, jeżeli ktoś ją lubi. Nie może być jednak tak, że religia rządzi człowiekiem, bo po to mamy mózgi, aby ich używać.
Ale wróćmy do tematu.
Być może i opieka w tej placówce jest dobra, nie neguję tego, jednak siostry raczej powinny podać pomocną dłoń w takiej sytuacji. Sąd też bywa omylny, biegli bywają stronniczy. Najtrudniejszą rzeczą na świecie jest zdiagnozowanie choroby psychicznej i nigdy nie ma pewności do tego, czy ktoś jest faktycznie chory, czy ma tylko objawy przypominające jakieś schorzenie, gdyż taka jest jego osobowość. To wszystko należy wziąć pod uwagę, zanim spisze się człowieka na straty i zamknie w klatce jak szczura.

#16 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 16:43:56

Znam taka matke bardzo mądra, najmądrzejsza ze wszystkich, też doprowadziła meza i córke do takiego stanu depresji gdzie od lat juz sa na rencie, ale mamusi musza słuchac bo co ona powie to jest swiete.

#17 ~dana.wszola~

~dana.wszola~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 18:16:25

To jest okrutne! Matka,moim zdaniem powinna być zbadana psychiatrycznie.Nic jej nie grozi,bo kto to zrobi?Ona nad córką ma władzę.Nad nią nikt?Może prokuratura będzie mogła pomóc?Takiej bzdury dawno nie słyszałam w ustach Wilhelmy Kamafel "cytat"ZŁO BIERZE SIĘ Z TEGO,ŻE LUDZIE ODESZLI OD BOGA,A TUTAJ MAMY CODZIENNIE MSZE I MODLITWY.W czasach słusznie minionych można było,zamknąć człowieka gdziekolwiek najczęściej w Szpitalach Psychiatrycznych!Ja uważam,że ta sytuacja jest identyczna.D.Wszoła.

#18 ~PIELEGNIARKA BASEN~

~PIELEGNIARKA BASEN~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 18:33:31

wyrok na forum juz zapadł moze ktos ją przygarnie bedzie odpowiadał za jej bezpieczenstwo i bezpieczenstwo innych,jak łatwo pisac na FORACH

#19 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 20:06:46

ratujcie tę biedną dziewczynę,to matka jej jest niespełna rozumu

#20 DRUGIEOKO

DRUGIEOKO

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1180 postów

Napisano 16 listopad 2012 - 20:20:17

wyrok na forum juz zapadł moze ktos ją przygarnie bedzie odpowiadał za jej bezpieczenstwo i bezpieczenstwo innych,jak łatwo pisac na FORACH

A Ty kto ? Siostra Albertynka ? Idz sie pomodlic , moze Bog da Ci rozum .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych