Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zochcinek

276 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kobieta~

~kobieta~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2010 - 15:53:11

Chciałbyś zaznać prawdziwej demokracji zatrudnij się w Zochcinku. Tu nawet fundusz socjalny się ludzią należy. A że go nie dostaja to szczegół. Niech się cieszą ze sie im płaci. A poza tym co roku dostają pościel i mogą przespać postęp cywilizacji i nie zauważyć że co dzień się narazają za najniszą możliwą place.

#2 ~lewy~

~lewy~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2010 - 18:46:19

Chciałbyś zaznać prawdziwej demokracji zatrudnij się w Zochcinku. Tu nawet fundusz socjalny się ludzią należy. A że go nie dostaja to szczegół. Niech się cieszą ze sie im płaci. A poza tym co roku dostają pościel i mogą przespać postęp cywilizacji i nie zauważyć że co dzień się narazają za najniszą możliwą place.

A jak to załatwić zeby się tam zatrudnić i oczywiście z kim . Napiszcie bedę bardzo wdzięczny. Z dyrektorem czy z kimś z innej półki?

#3 ~LUK~

~LUK~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2010 - 21:39:21

ZAWIADOM PUP Z KIELC. TEŻ SŁYSZAŁEM O ZOCHCINKU, JAKIE NUMERY TAM SIĘ ODSTAWIA. CZY TEN RADNY JEST TAM SZEFEM?????

#4 ~anonimowy~

~anonimowy~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2010 - 12:34:49

ZAWIADOM PUP Z KIELC. TEŻ SŁYSZAŁEM O ZOCHCINKU, JAKIE NUMERY TAM SIĘ ODSTAWIA. CZY TEN RADNY JEST TAM SZEFEM?????

Tak, chodzi o ten Zochcinek

#5 ~~swojak~~

~~swojak~~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2010 - 19:15:35

Tak to prawda pracownik gorszy od śmiecia w kuble.

#6 pensjonariusz

pensjonariusz

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 marzec 2010 - 21:36:28

Bardzo dobrze ,że ktoś wreszcie poruszył tamat bagna panującego w DPS Zochcinek .Ludzie nie dajcie się ogłupiać ,Kodeks Pracy w naszym kraju jeszcze obowiązuje a mobbing jest karalny .Rządząca tam "ELITA" gnoi ludzi na każdym kroku ,pracownik tam jest traktowany jak śmieć .Dziś jak co roku z funduszu socjalnego macie pościel a z tego co wiem a wiem dokładnie za rok szacowna dyrekcja obdarzy Was karimatami.

#7 ~pikuś~

~pikuś~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2010 - 11:00:29

W roku 2009 pracownicy nie dostali żadnej podwyżki, a były dwie ustawowe. Pracujemy po 12 godz. w niedzielę , święta no i na noce za 900 zł z groszami, do najniższej krajowej nam jeszcze daleko.

#8 OPAT

OPAT

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1357 postów

Napisano 05 marzec 2010 - 12:08:20

W roku 2009 pracownicy nie dostali żadnej podwyżki, a były dwie ustawowe. Pracujemy po 12 godz. w niedzielę , święta no i na noce za 900 zł z groszami, do najniższej krajowej nam jeszcze daleko.

proponuję nie pisać o tym na forum tylko napisać bądź zadzwonić do odpowiedniej instytucji (PiP) i sprawe macie załatwioną.
wartość najwyższa to ta by być w zgodzie ze sobą,-----z innymi różnie bywa......

#9 ~rudy~

~rudy~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2010 - 15:57:58

proponuję nie pisać o tym na forum tylko napisać bądź zadzwonić do odpowiedniej instytucji (PiP) i sprawe macie załatwioną.

Oczywiscie do dobry pomysł , PiP jest aktualnie w ZOZ ie u P Kielisza , to juz nie daleko do Zochcinka

#10 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2010 - 16:06:47

Proponuję zawiadomić media.TVN lubi takie tematy!!!!!

#11 OPAT

OPAT

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1357 postów

Napisano 05 marzec 2010 - 16:21:46

nie ma takiej potrzeby aby mieszać tvn za błącha sprawa, pracownik jako największe dobro firmy ma swoje prawa które muszą być szanowane, wystarczy jeden telefon do inspektoratu i macie pełną kontrolę, i dyrektor leży. jeśli oczywiście to co tu ludzie piszą to prawda.
wartość najwyższa to ta by być w zgodzie ze sobą,-----z innymi różnie bywa......

#12 ~?!!?~

~?!!?~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2010 - 16:27:30

No i cóż z tego, że ludzie sobie popiszą, wyżalą się jak nikt z tym nic nie zrobi. Z tego co wiem to było już tam kilka kontroli, które "nic złego nie wykazały" wiadomo czemu, sprawa była opisana w jednej z lokalnych gazet i też nic. Ludzie tam pracujący w obawie o utratę pracy nic z tym nie zrobią, mówią że lepsza taka praca, niż jej brak a wiadomo jak jest na rynku pracy w tym regionie. Dopuki ktoś nie postawi się i nie będzie walczył o swoje do końca doputy tam będzie panował taki burdel jak panuje.

#13 ~~nikt~~

~~nikt~~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2010 - 16:27:44

Zyskasz tyle ze od przyszlego miesiaca zamiast 12, będą 8

#14 OPAT

OPAT

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1357 postów

Napisano 05 marzec 2010 - 16:49:47

i na tym polega główny problem, ludzie i ich strach, obawa przed utratą pracy, ludzie waszego pokroju boja sie tak że nigdy nic nie powiedzą złego. Czy do was dotrze kiedys że szef, dyrektor, kierownik czy inny zwierzchnik też jest tylko pracownikiem i też go można ruszyć? nie ma ludzi niezastąpionych, ruszało się królów prezydentów, ministrów wszelakiej maści dyktatorów. A wy się boicie starego zramolałego piernika.

#15 pupil

pupil

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 05 marzec 2010 - 17:23:20

Ja na szczęście już tam nie pracuje , pracuję w normalnej instytucji ale mam tam paru znajomych .osoby te są kłębkiem nerwów bardzo jest mi ich żal A najgorsze są panie pracujące w biurze szczególnie te sędziwe traktują DPS jak prywatny swój folwark ,powinny odejść i niańczyć wnuki popijając w między czasie geriavit. W Zochcinku dopiero będzie lepiej jak odejdzie stara i zgorzkniała władza .

#16 ~~człowiek~~

~~człowiek~~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2010 - 19:13:55

Ja na szczęście już tam nie pracuje , pracuję w normalnej instytucji ale mam tam paru znajomych .osoby te są kłębkiem nerwów bardzo jest mi ich żal A najgorsze są panie pracujące w biurze szczególnie te sędziwe traktują DPS jak prywatny swój folwark ,powinny odejść i niańczyć wnuki popijając w między czasie geriavit. W Zochcinku dopiero będzie lepiej jak odejdzie stara i zgorzkniała władza .

Skoro pracowałeś to wiesz że jest to praca wykańczająca psychicznie z ludzmi naprawde chorymi,wiec nie dokładajmy sobie stresów i nie obrażajmy nikogo. Szanujmy samych siebie.

#17 ~~pracownik~~

~~pracownik~~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2010 - 19:26:27

i na tym polega główny problem, ludzie i ich strach, obawa przed utratą pracy, ludzie waszego pokroju boja sie tak że nigdy nic nie powiedzą złego. Czy do was dotrze kiedys że szef, dyrektor, kierownik czy inny zwierzchnik też jest tylko pracownikiem i też go można ruszyć? nie ma ludzi niezastąpionych, ruszało się królów prezydentów, ministrów wszelakiej maści dyktatorów. A wy się boicie starego zramolałego piernika.

Człowieku ty nie wiesz chyba co piszesz! czy ty masz żonę (męża) i dzieci które musisz wyżywić. A nawet jak ci się uda to przyjdzie drugi dyrektor np obecny wicedyrektor w zochinku który obecnie jest wicestarostą. Czy będzie lepiej? Ty OPAT z tego co czytam na wszystkich forach echa dnia masz najwięcej do powiedzenia a nie masz o tym zielonego pojęcia!!! Przeczytaj dokładnie cały temat. Tu chodzi o podział funduszu socjalnego!!!
Po prostu w Zochcinku nie ma komisji pracowniczej do podziału tego funduszu i nikt nie wie co się z nim dzieje. A ludzie tak bardzo narzekają przecież nie tak dawno dostali 13 pęsję a w innych zakładach (zwłaszcza prywatnych) nie ma takiej komunistycznej pozostałości. Ludzie podejmując pracę wiedzą za jakie pieniądze będą pracować i gdyby nie to że co pewien czas (z polecenia z góry) nie przychodzili do pracy z grupy interwencyjnej i robót publicznych to na pewno byłoby na podwyżki. ZŁY TO PTAK CO WŁASNE GNIAZDO KALA

#18 ~~ana~~

~~ana~~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2010 - 19:29:35

Ja pracuje w tym zakładzie już dość długo i nie czuje się zastraszana a tym bardziej mobingowana. Niewiem wogole co chcecie osiągnąć wypisując takie brednie. Skoro tak wam źle w tym zakładzie,można sobie pracę zmienić.

#19 ~?!!?~

~?!!?~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2010 - 19:51:24

Człowieku ty nie wiesz chyba co piszesz! czy ty masz żonę (męża) i dzieci które musisz wyżywić. A nawet jak ci się uda to przyjdzie drugi dyrektor np obecny wicedyrektor w zochinku który obecnie jest wicestarostą. Czy będzie lepiej? Ty OPAT z tego co czytam na wszystkich forach echa dnia masz najwięcej do powiedzenia a nie masz o tym zielonego pojęcia!!! Przeczytaj dokładnie cały temat. Tu chodzi o podział funduszu socjalnego!!!
Po prostu w Zochcinku nie ma komisji pracowniczej do podziału tego funduszu i nikt nie wie co się z nim dzieje. A ludzie tak bardzo narzekają przecież nie tak dawno dostali 13 pęsję a w innych zakładach (zwłaszcza prywatnych) nie ma takiej komunistycznej pozostałości. Ludzie podejmując pracę wiedzą za jakie pieniądze będą pracować i gdyby nie to że co pewien czas (z polecenia z góry) nie przychodzili do pracy z grupy interwencyjnej i robót publicznych to na pewno byłoby na podwyżki. ZŁY TO PTAK CO WŁASNE GNIAZDO KALA

I co dostałaś(eś) tą 13-tkę i możesz być dalej poniżany i traktowany jak śmieć i popychadło do następnej 13-tki tak? Widzę tu głosy tych, którzy mają swój udział we wszystkich "ciekawych" procederach mających miejsce w tym Zochcinku, a którymi mogłaby zająć się nawet prokuratura ale nie z tego województwa wiadomo z jakich powodów.

#20 ~~....~~

~~....~~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2010 - 19:55:29

Ja pracuje w tym zakładzie już dość długo i nie czuje się zastraszana a tym bardziej mobingowana. Niewiem wogole co chcecie osiągnąć wypisując takie brednie. Skoro tak wam źle w tym zakładzie,można sobie pracę zmienić.

Jeśli się lubi ludzi praca nie jest zla, tylko płaca marna

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych