Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Znowu awaria wodociągu

72 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 13:48:04

Nie chcę być złym prorokiem, ale jak zimą potrzyma tak z miesiąc minus 20oC, to zacznie nas prześladować awaria za awarią.  Z tyłu za kościołem, to jak pamiętam, co najmniej trzecia. Pewnie ta rura, to sito i nie wiem dlaczego nie dało się dawno wymienić całego wadliwego odcinka? To bardziej opłaca się ciągle łatać dziury w rurze? :( :( :(

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 18:13:04

Długo się woda nie nabyła. Płynie rzeka przez Chopina.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 18:53:41

Długo się woda nie nabyła. Płynie rzeka przez Chopina.

Nie wyszło jakoś. Może złośliwość rzeczy martwych, a tu taki upał. Czy nie można wymienić rur odcinkami. LEPIEJ WYDAĆ NA RODOWICZ NA DOŻYNKACH 70 TYŚ. niż wymienić część sieci? Igrzyska muszą być, a wody nie.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 19:45:24

70 tysięcy to koszt wymiany rury wodociągowej na 100 metrach ulicy. Tak maksymalnie. A co radni na to?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 20:32:47

Z przerwą nie ma wody cały dzień. W internecie na stronie PGKiM i Gminy grobowa cisza. Skąd wziąć wodę mili Państwo??? Jest tylko ogłoszenie o przydatności wody, której nie ma.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 20:56:46

Z przerwą nie ma wody cały dzień. W internecie na stronie PGKiM i Gminy robowa cisza. Skąd wziąć
wodę Jest tylko ogłoszenie o przydatności wody, której nie ma.

Z bloków na osiedlu.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 20:57:09

Z przerwą nie ma wody cały dzień. W internecie na stronie PGKiM i Gminy robowa cisza. Skąd wziąć
wodę Jest tylko ogłoszenie o przydatności wody, której nie ma.

Z bloków na osiedlu.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 21:08:43

Z bloków na osiedlu.

a na czyj koszt?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 21:28:27

A gdzie prezes PGKiM? rzekomo nowy menadżer.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 21:50:46

70 tysięcy to koszt wymiany rury wodociągowej na 100 metrach ulicy. Tak maksymalnie. A co radni na to?

A radni bezradni. Cóż zastraszył ich agent Tomek, osobisty szpieg Starosty, po to zesłany na naszą ziemię. Najważniejsze sprawy zmieniają się w festyny i igrzyska. Może wreszcie będzie koniec świata dla opętanych.. .

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 21:53:38

Nowy menadżer sprawdził się już w urzędzie pracy. Osiągnął ogromny sukces i teraz uzdrawia wodę. że się kurdę do PIS nie zapisałem

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 22:35:34

Nowy menadżer sprawdził się już w urzędzie pracy. Osiągnął ogromny sukces i teraz uzdrawia wodę. że się kurdę do PIS nie zapisałem

Wydaje mi się, że ten menadżer to PSLowski były etatowy członek zarządu rady powiatu.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 02:45:34

A co na to sztab kryzysowy, sanepid, służby? Gdzie jest woda? Jak zachować higienę? Każda gospodyni wie co to bakterie, do tego ten upał!!!

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 04:14:17

Z bloków na osiedlu.

Myjcie się dziewczyny. Nie znacie dnia ani godziny.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 06:17:30

Pewnie trzeba tu podjąć nadzwyczajne działania dla zapewnienia pieniędzy na poprawę i wymianę infrastruktury. Jak widać ta stara sypie się w oczach. W pozyskiwaniu pieniędzy na cele publiczne ponoć jest świetny Burmistrz jednego pobliskiego miasteczka, który załatwił ludziom niesamowite dotacje (takie krążą słuchy). Resztę zostawiam rozsądnie myślącym i ........

#16 ~realista~

~realista~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 07:48:07

hi ha,hiha,ha! dobre !haha.......

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 11:05:40

Nie chcę być złym prorokiem, ale jak zimą potrzyma tak z miesiąc minus 20oC, to zacznie nas prześladować awaria za awarią.  Z tyłu za kościołem, to jak pamiętam, co najmniej trzecia. Pewnie ta rura, to sito i nie wiem dlaczego nie dało się dawno wymienić całego wadliwego odcinka? To bardziej opłaca się ciągle łatać dziury w rurze? :( :( :(

Jak zamiast rury ma być Rodowicz to tyle powinno wystarczyć.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 15:28:08

U nas śmiecie nie są odbierane zgodnie z planem, ciągle coś nie zabrane ludzie psioczą, zgłaszamy do gminy (w Rusinowie) ale w kolejnym miesiącu znowu gdzieś nieogarnięte, nie wiem dokąd tak będzie? 

#19 ~Marysia~

~Marysia~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 16:54:32

Myjcie się dziewczyny. Nie znacie dnia ani godziny.

No a niby jak skoro u nas wody nie ma notorycznie i praktycznie dzień w dzień. Ludzi z Jakubowa i Kozłowca wszyscy maja w du*** bo za daleko od Skrzyńska?

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 17:00:47

No a niby jak skoro u nas wody nie ma notorycznie i praktycznie dzień w dzień. Ludzi z Jakubowa i Kozłowca wszyscy maja w du*** bo za daleko od Skrzyńska?

Miałaś Bombę po sąsiedzku to wolał się zwolnić niż wam pomóc chociazby w problemie wody. Teraz szukaj u innych w kranie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych