Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~beata~

~beata~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2011 - 11:30:39

faktycznie, wydarzenie godne tej gazety

#2 ~WIERNY~

~WIERNY~
  • Goście

Napisano 25 luty 2018 - 08:55:22

"Znany" dentysta, no bo gazetowe nazwisko, ale czy znany stomatolog..... ??? ;) Człowiek ma ważniejsze organy niż zęby...na zęby się nie umiera... po prostu warto je mieć zdrowe i ładne.

A TAKĄ  popularność rzeczywiście zdobywa się w knajpkach, MINI, prostych  imprezkach takich  - omen nomen - SIMPLE, no i "COŚ"  tam  ciągle zmieniając, co jednak powinno być  w życiu trwałe

i najważniejsze. No i oczywiście informować o tym  LOKALNE MEDIA.

#3 ~WIERNY~

~WIERNY~
  • Goście

Napisano 25 luty 2018 - 08:58:38

"Znany" dentysta, no bo gazetowe nazwisko, ale czy znany stomatolog..... ??? ;) Człowiek ma ważniejsze organy niż zęby...na zęby się nie umiera... po prostu warto je mieć zdrowe i ładne.

A TAKĄ  popularność rzeczywiście zdobywa się w knajpkach, MINI, prostych  imprezkach takich  - omen nomen - SIMPLE, no i "COŚ"  tam  ciągle zmieniając, co jednak powinno być  w życiu trwałe

i najważniejsze. No i oczywiście informować o tym  LOKALNE MEDIA.

#4 Magdalenaa

Magdalenaa

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 grudzień 2018 - 10:17:08

Spotkałam go na wyjezdzie za granicą jego żoną, to co sobą reprezentował w autobusie do całkowicie mija się z obrazem jaki jest tutaj przedstawiany. Jeśli portal chce to udostępnię nagranie gdzie wyzywa mnie i moich znajomych od smieci pracujących przy truskawkach.  Mało brakowało a pijany podbiłby kogoś z mojej wycieczki ponieważ grzecznie zwróciłam jego żonie uwagę żeby zdjęła plecak w autobusie bo obija mi go o głowę. Poczym dodał ze jest znanym doktorem stomatologiem i naśle na mnie prokuraturę. A wszystko przy ich dzieciach    :) Bryluja w Kielcach a za granica zachowują się jak zwierzeta spuszczone ze smyczy

Użytkownik Magdalenaa edytował ten post 04 grudzień 2018 - 10:17:37

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2018 - 15:20:36

Jak On się nazywa ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych