Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

386 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~;)~

~;)~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 16:17:10

To jest Pani Marzena Bernat a nie Dorota moglibyście poprawić taki błąd ;(

#2 ~;)~

~;)~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 16:20:19

Pani wójt ma na imię Marzena nie Dorota jak ktoś nie wie niech nie pisze.  <_<

#3 ~Zadowolona~

~Zadowolona~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 16:59:35

Będzie tez nowy sekretarz :)

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 17:21:52

Panie redaktorze, dobrze się pan czuje? W jednym "artykule" nadał pan Bernatowej 3 imiona, Marzena, Bożena, Dorota... Nie powinien pan tego lekceważyć bo to może być coś poważniejszego niż zwykła literówka. 

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 17:22:41

Będzie tez nowy sekretarz :)

Wszystko będzie nowe... trzeba obsadzić desant ze Starachowic i okolic....

#6 ~romek~

~romek~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 17:49:34

właśnie jak ktoś nie ma pojęcia to bierze sobie doradców i to jeszcze 2 i ile jeszcze takim parobkom trzeba zapłacić i tak się budżet zwalcza masakra....

#7 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 18:06:41

. A to sekretarz tez przyjedzie ze Starachowic?

#8 ~mieszkanka~

~mieszkanka~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 18:07:36

No w koncu sie zmienia pani Marzenko prosimy o wiecej takich zmian

#9 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 19:51:34

dlaczego z gminy Brody pracowników się nie przyjmuje tylko z dalsza to jest porażka dla gminy i długo to trwać nie będzie...

#10 ~lokalny patriota~

~lokalny patriota~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 21:19:33

A kiedy zmiana Skarbnika w Starachowicach??? Już chyba najwyższy czas!

#11 ~Wiesław~

~Wiesław~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 21:26:07

Mamy oszczędności :) nowy Adwokat w urzędzie, będzie sekretarz i dodatkowo v-ce wójt :) nikt niestety nie zgodzi się pracować za 1750 zł. ale cóż. pójdzie się do banku po kredyciki na wypłaty dla swoich :)

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 21:49:01

Panie redaktorze, dobrze się pan czuje? W jednym "artykule" nadał pan Bernatowej 3 imiona, Marzena, Bożena, Dorota... Nie powinien pan tego lekceważyć bo to może być coś poważniejszego niż zwykła literówka. 

Słusznie, jednak to tylko literówka starszego człowieka, trochę przeziębionego. Przepraszam. Już wystąpiłem do kolegów w Kielcach, by poprawili imię pani wójt. 

#13 ~dot~

~dot~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 22:08:11

:D

#14 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 08:43:21

NO, NO, pani wójt to tylko cztery lata i do widzenia PAPA

#15 ~LutFik~

~LutFik~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 10:11:21

Lokal użytkowy - usługowy- gastronomiczny Starachowice centrum jakoś nie chce się sprzedać.

#16 ~jędza~

~jędza~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 12:05:34

. A to sekretarz tez przyjedzie ze Starachowic?

NIE GRUMPEK Z WĄCHOCKA.

#17 ~antyspam~

~antyspam~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 12:18:32

Co się gościu czepiasz. To kobieta o nie tylko o wielu imionach ale i o wielu twarzach.Pan redaktor ją dobrze zna i wie co pisze,każdy może się pomylić

#18 ~Jadzia~

~Jadzia~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 12:41:38

Co się gościu czepiasz. To kobieta o nie tylko o wielu imionach ale i o wielu twarzach.Pan redaktor ją dobrze zna i wie co pisze,każdy może się pomylić

Moim zamiarem nie było czepianie się lecz troska o redaktora. A co do wielu twarzy to słuchy już jakiś czas temu mnie dosięgły(od sąsiadki trzy domy dalej).  Ale to może wina stresu przedmiesięcznego czy jak to wy młodzi nazywacie(wnuczka mi tłumaczyła bo ja na uniwersytety się zapisałam i chcę być postępowa, nauczyli mnie tam komputerów obsługiwać) więc nie można tak pochopnie oceniać ludzi. Sama przed 20 laty,  tego doświadczałam więc rozumiem młodzież.

Muszę natomiast wyrazić moję ubolewanie nad dotychczasowymi rządami pani wójt. Z tego co tu czytam pani wójt zajmuje się głównie obsadzaniem i tworzeniem nowych stanowisk, ja natomiast się pytam gdzie są moje darmowe leki? Idę ostatnio do apteki po maść na ból du*** (zgodnie za radną pewnego młodego człowieka) i proszę maść a pani magister mówi, że muszę zapłacić. Ja się pytam" jak to? Przecież głosowałam! Wnuk nawet zdjęcie zrobił". Podsumowując- jestem zawiedziona, a mój chłop się teraz tylko ze mnie śmieje, że żem razem z sąsiadką głupia bo na babę głosowałyśmy. Mało co nas z domów nie przepędzili bo on z sąsiadem głosował na wójta Przygodę.

#19 ~Gienio~

~Gienio~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 13:47:08

Moim zamiarem nie było czepianie się lecz troska o redaktora. A co do wielu twarzy to słuchy już jakiś czas temu mnie dosięgły(od sąsiadki trzy domy dalej).  Ale to może wina stresu przedmiesięcznego czy jak to wy młodzi nazywacie(wnuczka mi tłumaczyła bo ja na uniwersytety się zapisałam i chcę być postępowa, nauczyli mnie tam komputerów obsługiwać) więc nie można tak pochopnie oceniać ludzi. Sama przed 20 laty,  tego doświadczałam więc rozumiem młodzież.

Muszę natomiast wyrazić moję ubolewanie nad dotychczasowymi rządami pani wójt. Z tego co tu czytam pani wójt zajmuje się głównie obsadzaniem i tworzeniem nowych stanowisk, ja natomiast się pytam gdzie są moje darmowe leki? Idę ostatnio do apteki po maść na ból du*** (zgodnie za radną pewnego młodego człowieka) i proszę maść a pani magister mówi, że muszę zapłacić. Ja się pytam" jak to? Przecież głosowałam! Wnuk nawet zdjęcie zrobił". Podsumowując- jestem zawiedziona, a mój chłop się teraz tylko ze mnie śmieje, że żem razem z sąsiadką głupia bo na babę głosowałyśmy. Mało co nas z domów nie przepędzili bo on z sąsiadem głosował na wójta Przygodę.

Droga Pani Jadziu tak długo żyje Pani na tym świecie i nie zna przysłowia : "obiecanki cacanki...".Leków za darmo nie będzie,ani prasowania koszul itd.Na pocieszenie mogę tylko powiedzieć że nie tylko Pani się nabrała.Pani wójt obiecała wszystko i wszystkim,To cwana BESTIA..

#20 ~brodziak~

~brodziak~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 16:51:49

Ogólnie to każda władza ma prawo do doboru współpracowników i za ich kompetencje potem odpowiada. Wiec ta sytuacja nie dziwi ze wójtowa czyści stare prukwy. Teraz konkurs na sekretarza pytanie? czy potrzebny skoro ma być vice - jak została jedna doradczyni skarbnikiem to drugi niech zostaje vice albo sekretarzem i finito, a nie nasza kasa na kolesiów stołki pójdzie - oszczędności po ch,,uju, tym bardziej że byle sekretarz i skarbnik w gminie zostają (ciekawe czy ze stara kasa ??) Przydałoby się pogonić jeszcze parę już emerytek co siedzą do spółki z córkami, zięciami. A i tą  babę z wąsem od budownictwa to pogonić w pizzzdu  bo co wyprawia przy załatwianiu z nią to szczyt bezczelności - już ponoć ostro włazi w d... bernatowej, a w tym  ma wprawę od czasów starych wójtów. Wiec ogólnie jaki będzie KOSZT tych zmian okaże się i zobaczymy czy jedno kolesiostwo zastąpi drugie . wypadałoby trochę przewietrzyć ten UG bo koszty administracji to spore obciążenie budżetu a sporo  stanowisk o dublujących się kompetencjach... Na koniec to szkoda ze te najwyższe stanowiska zajmują ludziki co nie maja związku z gmina to uwaga do wójtowej .... a zegar 4 letni już tyka albo może cos wcześniej wyskoczyć upssss.........ale by się narobiło

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych