Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Złota róża w Sędziszowie polecacie na wesele?

135 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~klaudia~

~klaudia~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2013 - 20:41:09

Czy polecacie lokal Złota Róża w Sędziszowie? Jak tam z jedzeniem, obsługą itd.

#2 ~Trw~

~Trw~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2013 - 15:58:34

Byłam, lokal fajny, jedzenie niezłe. Ogólnie jest ok.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2013 - 06:46:44

Czy polecacie lokal Złota Róża w Sędziszowie?

NIE POLECAMY

#4 ~stret~

~stret~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 18:56:26

:mellow:

#5 ~Emma~

~Emma~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2013 - 13:01:26

Wrażenie estetyczne,  nie najgorsze , obiekt nowy. 

Może wiecie jakie tam jest jedzenie , jak podane, obsługa itp.
, słyszałam opinie, że mało jedzonka..

napiszcie jak wiecie cokolwiek

#6 ~intend~

~intend~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2013 - 12:14:58

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2013 - 16:03:00

czy to oznacza , że jest nijak ...?!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2013 - 17:56:50

Lokal super byłam tam na weselu u znajomych, wspaniała duża sala dekoracja sali fantastyczna żywe kwiaty itp , jedzenie pyszne i przede wszystkim było go dużo:) Jednak z tego co się orientuje to na innych weselach było zupełnie inaczej nie wiem od czego to zależy!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2013 - 08:46:07

Lokal super byłam tam na weselu u znajomych, wspaniała duża sala dekoracja sali fantastyczna żywe kwiaty itp , jedzenie pyszne i przede wszystkim było go dużo:) Jednak z tego co się orientuje to na innych weselach było zupełnie inaczej nie wiem od czego to zależy!

Bo zapewne znajomi u których byłaś wynajęli tylko samą salę, oddzielnie kucharkę z kelnerkami, zakupili żywe kwiaty do dekoracji, wynajęli dekoratorkę, itp. i zapłacili 2 razy :-) Dlatego musiało sie wszystko podobać, choc zapewne nie wszystko.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2013 - 09:04:02

A jak to jest z tym zamykaniem okien, bo słyszałam, że jak goście śpiewają za głośno sto lat młodej parze, to zjawia sie policja, ponoć ktoś z bloku dzwoni że nie może spać. To prawda? Ale do 22 jest OK?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2013 - 09:55:56

podczas ostatniej imprezy : sala piękna, dekaracja (własna) bardzo ładna, jedzenia bardzo dużo (własne)  , pięknie podane , stoły zastawione piękne, dopracowany każdy szczegół. pisząc własna mam na myśli restaurację, nic z  zewnątrz.

zastanawia mnie fakt , dlaczego krążą tak różne opinie na temat tego lokalu ?

albo zły albo dobry, albo chociaz porównywalny , a tutaj ...raz tak... raz tak...jakbyśmy pisali nie o tym samym miejscu...

#12 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2013 - 23:41:08

Gościłem w ostanią Sobotę, na weselu.Ogólne wrażenie zaliczam do bardzo pozytywnych. Piękna sala i smaczne potrawy.

Śmiało polecam.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2013 - 07:41:29

podczas ostatniej imprezy : sala piękna, dekaracja (własna) bardzo ładna, jedzenia bardzo dużo (własne)  , pięknie podane , stoły zastawione piękne, dopracowany każdy szczegół. pisząc własna mam na myśli restaurację, nic z  zewnątrz.

wypowiedź właścicielki: WŁASNA :)

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2013 - 09:36:57

Jakie prawdziwe kwiaty, pozostałe bez słów.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2013 - 14:40:33

A jak to jest z tym zamykaniem okien, bo słyszałam, że jak goście śpiewają za głośno sto lat młodej parze, to zjawia sie policja, ponoć ktoś z bloku dzwoni że nie może spać. To prawda? Ale do 22 jest OK?

bzdura

#16 ~Protelig box~

~Protelig box~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2013 - 14:46:45

wypowiedź właścicielki: WŁASNA 

bredzisz że wypowiedz własna właścicielki,ja byłam tam na paru weselach i jest ok. Sala super jedzenie dobre!!! W Sędziszowie najlepszy lokal na wesele...Polecam!!!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2013 - 16:10:30

nie jestem właścicielką , choć pewnie chciałabym.... napisałam "własna" bo tak mi pasowało...sama przymierzam się do imprezy w tym lokalu dlatego wogóle tutaj zaglądam i czytam cenne uwagi...

wygląd sali znam , bo każdy może to sparwdzić, właścicielka sama zaprasza, aby ocenić, przynajmniej wzrokowo, jak wygląda lokal kiedy spełnia swoja funckcję ...

co do tego nie mam żadnych watpliwości , że jest ok, mam tylko nadzieję, że tak perfekcyjnie zastawione stoły są  zawsze...

skale porównawczą mam dosyć dużą , obejrzałam kilka lokali w okolicy, a wybredna trochę jestem..

uważam , porównując do innych miejsc w okolicy, że  to lokal z klasą, jakiej inne nie widzaiały, chociaż są też lepsze.

nie wiem tylko jak smakuje to , co na stolach jest tak ładnie podane...

#18 ~wiki~

~wiki~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2013 - 18:56:28

"Z niejednego stołu weselnego chleb jadłem" :D

Powiem tak, szanujący klientów lokal weselny powinien spełniać w dzisiejszych czasach przynajmniej minimum przyjętych standardów, czyli piękna i czysta sala, otoczenie z uwzględnieniem dzieci bo to przyjęcie rodzinne, miła, fachowa i kulturalna obsługa i toalety co niestety jest bagatelizowane i jest pietą achillesową wielu lokali.

Powinno się rzetelnie określić cenę przynajmniej na dany rok. Tanio to znaczy badziewnie i nijako. Bo tak chcą  klienci? Właśnie że nie, bo niska cena obniża standard, a co za tym idzie i opinie domu weselnego. Na dziś 170zł. od osoby to w sam raz na zorganizowanie udanego wesela z suto zastawionym stołem, z upominkiem dla Państwa Młodych  w postaci

pięknie urządzonego pokoju na noc poślubną, lub szampana dla gości.

O menu, organizacji i wystroju stołu weselnego innym razem.

To  tyle i życzę powodzenia dla "Złotej Róży" i niezapomnianych wesel dla nowożeńców.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2013 - 22:00:41

"Z niejednego stołu weselnego chleb jadłem" :D

Powiem tak, szanujący klientów lokal weselny powinien spełniać w dzisiejszych czasach przynajmniej minimum przyjętych standardów, czyli piękna i czysta sala, otoczenie z uwzględnieniem dzieci bo to przyjęcie rodzinne, miła, fachowa i kulturalna obsługa i toalety co niestety jest bagatelizowane i jest pietą achillesową wielu lokali.

Powinno się rzetelnie określić cenę przynajmniej na dany rok. Tanio to znaczy badziewnie i nijako. Bo tak chcą  klienci? Właśnie że nie, bo niska cena obniża standard, a co za tym idzie i opinie domu weselnego. Na dziś 170zł. od osoby to w sam raz na zorganizowanie udanego wesela z suto zastawionym stołem, z upominkiem dla Państwa Młodych  w postaci

pięknie urządzonego pokoju na noc poślubną, lub szampana dla gości.

O menu, organizacji i wystroju stołu weselnego innym razem.

To  tyle i życzę powodzenia dla "Złotej Róży" i niezapomnianych wesel dla nowożeńców.

mam niedosyt ...

to czysta retoryka ,  z ukrytą pochwałą dla "Złotej Róży"

p.s. nie zawsze wysoka cena oznacza wysoką jakość

#20 ~Justynka~

~Justynka~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2013 - 23:57:43

W ostatnich tygodniach mięliśmy przyjemność mieć wesele w Złotej Róży i nie wyobrażamy sobie lepszego miejsca na przyjęcie po ślubie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych