Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

ZIOBRO LIDEREM PIS W KIELCACH DO SEJMU !

91 odpowiedzi w tym temacie

#1 Piwopij

Piwopij

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 11077 postów

Napisano 13 lipiec 2019 - 10:33:55

A co toto ma z Kielcami wspólnego ?! PIWOPIJ.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2019 - 10:39:44

Matko Boska świat się już chyba zawali,taki szkodnik.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2019 - 10:50:38

Bardzo dobry wybór.

#4 ~żona Ziobro się wstydzi~

~żona Ziobro się wstydzi~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2019 - 13:12:38

Patrycja Kotecka (pracuje w spółce skarbu państwa) żona Zbigniewa Ziobro tak się wstydzi nazwiska Ziobro że aż go nie przyjęła jako swoje.

#5 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11077 postów

Napisano 13 lipiec 2019 - 14:46:32

Kiedy się to zmieni, że osoba nie mająca meldunku na danym terenie nie będzie mogła startować z takich okręgów. Zakończy się słynny temat spadochroniarzy, rzucanych w różne krańce kraju, regionu, z którym nie ma nic wspólnego ! Niech i..... startuje z Krakowa, razem z wasermanową, która już ma jedynkę. PIWOPIJ.

#6 ~Administrator Echa Dna~

~Administrator Echa Dna~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2019 - 15:45:03

To samo co Wenta, pochodzi ze Szczecina, z Kielcami ma tylw spólnego co ..

#7 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11077 postów

Napisano 13 lipiec 2019 - 16:10:50

Forumowy idioto ! Wenta od wielu, wielu lat mieszka w Kielcach. I nie pochodzi, deb***u, ze Szczecina, tylko z okolic Gdańska ! Jest tu, krótko mówiąc, zameldowany, Ale co pisowski oszołom może z tego zrozumieć ?! PIWOPIJ.

#8 ~żona wstydzi się Ziobro~

~żona wstydzi się Ziobro~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2019 - 20:40:29

Patrycja Kotecka (pracuje w spółce skarbu państwa) żona Zbigniewa Ziobro tak się wstydzi nazwiska Ziobro że aż go nie przyjęła jako swoje.

Dlaczego żona Zbigniewa Ziobro wstydzi się nazwiska swojego męża i nazywa się Patrycja Kotecka? 

#9 ~Kotecka nie Ziobro~

~Kotecka nie Ziobro~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2019 - 21:03:08

Dlaczego żona Zbigniewa Ziobro wstydzi się nazwiska swojego męża i nazywa się Patrycja Kotecka? 

Nawet żona wstydzi się ZERA i nie przyjęła nazwiska Ziobro. 

#10 ~tak Ziobro okrada Polskę~

~tak Ziobro okrada Polskę~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2019 - 21:21:40

żona ministra sprawiedliwości, Patrycja Kotecka, dostała pracę w LINK4, które należy do największego państwowego ubezpieczyciela, czyli PZU. Szefem PZU jest znajomy Zbigniewa Ziobry.

#11 ~Kotecka ale nie Ziobro~

~Kotecka ale nie Ziobro~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 05:33:10

Bo wstydzi się nazwiska ZIOBRO

#12 ~jak Ziobro niszczył laptop~

~jak Ziobro niszczył laptop~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 06:08:41

Zbigniew Ziobro broni się przed zarzutami o zniszczenie laptopa i kart SIM do telefonów służbowych. Były minister sprawiedliwości, w rządzie Jarosława Kaczyńskiego, gęsto tłumaczył się na specjalnej konferencji prasowej. Nie obyło się - jak zwykle - bez ironii wobec obecnego szefa resortu sprawiedliwości Zbigniewa Ćwiąkalskiego w rządzie Donalda Tuska.

Zbigniew Ziobro przyznał się, że rzeczywiście nie oddał czterech kart SIM, bo nie chciał, by zapisane na nich numery telefonów trafiły w niepowołane ręce. Tłumaczył, że nie widział, jak się kasuje pamięć karty, więc wolał zadeklarować, że zapłaci za duplikaty.

Okazuje się jednak, że żadna korespondencja wewnętrzna resortu nie potwierdza słów ministra; jest wręcz przeciwnie: istnieje notatka dyrektora generalnego, mówiąca, że Ziobro zniszczył karty SIM przypadkowo. Ten jednak twierdzi, że ma świadków, którzy potwierdzą jego wersję.

Jeszcze ciekawiej jest w przypadku zniszczonego laptopa. Były minister twierdzi, że laptop został uszkodzony przypadkowo (podczas przeprowadzki laptop miał przypadkowo upaść), a dane z twardego dysku kazał wykasować specjalnym programem, by informacje tam zawarte nie dostały się w niepowołane ręce. 

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 06:12:28

A co toto ma z Kielcami wspólnego ?! PIWOPIJ.

Tyle co i ty chłopski filozofie spod Chmielnika

#14 ~jak Ziobro okrada Polskę~

~jak Ziobro okrada Polskę~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 06:23:43

żona ministra sprawiedliwości, Patrycja Kotecka, dostała pracę w LINK4, które należy do największego państwowego ubezpieczyciela, czyli PZU. Szefem PZU jest znajomy Zbigniewa Ziobry.

Patrycja Kotecka, żona ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry dostała w marcu 2016  nową, świetnie płatną pracę w Link4, spółce-córce PZU. Co ciekawe, szefem największego państwowego ubezpieczyciela jest... dobry znajomy ministra sprawiedliwości. 

Rzecznik Link4 Marek Baran pytany, czy na stanowisko był ogłoszony konkurs, czy Patrycja Kotecka została zatrudniona z tzw. wolnej ręki, odparł krótko: – Nie komentujemy polityki personalnej spółki.

Jej zarobki są objęte tajemnicą. Sama Kotecka w rozmowie z nami przyznała tylko, że pracuje w Link4. Mało kto wie, że Link4 jest w stu procentach spółką zależną od PZU. Szefem największej polskiej ubezpieczalni był wtedy zaufany człowiek PiS – Michał Krupiński. To dobry przyjaciel brata Zbigniewa Ziobry – Witolda. 

#15 ~żona robi w Link4~

~żona robi w Link4~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 06:38:37

KOTECKA żona ZIOBRY to mózg Zbysia 

– Ona nie jest tradycyjną żoną konserwatywnego polityka, która siedzi w domu i zajmuje się dziećmi. W małżeństwie Ziobrów to ona jest dyrektorem. Zbyszek jest mamałygą i wszystko z nią konsultuje – przekonuje tygodnik Newsweek członek Zjednoczonej Prawicy.

kim dokładnie jest Kotecka? Była dziennikarką "Super Expressu" czy "Życia Warszawy". Następnie objęła stanowisko dyrektora marketingu w firmie ubezpieczeniowej Link4 – to spółka córka państwowego giganta PZU, którego prezesem był wówczas Michał Krupiński, przyjaciel brata Ziobry – Witolda.

Sytuacja jest o tyle dziwna, że Kotecka nie zajmowała się wcześniej działką ubezpieczeniową, a na dyrektorską funkcję zabrakło konkursu.

#16 ~suweren narzeka na Link4~

~suweren narzeka na Link4~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 06:45:12

Myślałem, że po latach blogowania pod względem subiektywności nikt nie może mnie już pokonać. Okazało się, że jednak byłem w błędzie(pisze Marek Samcik z GW) . Mistrzem subiektywności okazał się rzeczoznawca przysłany do mojego czytelnika, pana Marcina, przez firmę ubezpieczeniową LINK4 (gdzie dyrektorem jest Patrycja Kotecka żona Zbigniewa Ziobro)

Pan Marcin zgłosił szkodę komunikacyjną z polisy AC. Chodziło o uszkodzenie tylnego zderzaka, uczynione przez niezidentyfikowanego, niegodziwego kierowcę, który na jakimś parkingu po prostu nie zauważył, że na tym parkingu są też inne auta. Po to są polisy AC, żeby m.in. w takich przypadkach auto naprawiać na koszt ubezpieczyciela.

Pan Marcin więc szkodę zgłosił, zaś Link4 wycenił koszt naprawy na 965,09 zł. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że ostateczny koszt likwidacji szkody nie miał z ową pierwotną kwotą nic wspólnego i wyniósł 5.678,52 zł.

Pieniądze w wyższej kwocie Link4 ostatecznie wypłacił, ale pan Marcin do dziś nie może wyjść z podziwu jak to możliwe, że jedna szkoda może być tak różnie wyceniana. Skoro coś może być warte 1000 zł, a potem nagle to samo osiąga wartość 5700 zł, to ktoś musi ściemniać – albo warsztat zawyżył koszty naprawy, albo ubezpieczyciel chciał przyoszczędzić kosztem klienta.

Pan Marcin obstawia, że większym ściemniaczem była w tym wypadku firma ubezpieczeniowa. To, że Link4 może nie grać fair mój czytelnik uświadomił sobie m.in. po przeczytaniu pozornie nieistotnego zapisu w przedstawionym przez firmę kosztorysie likwidacji szkody. Ów zapis brzmiał tak:

„W przypadku braku dostępności materiałów lakierniczych z zastosowanym rabatem, prosimy o kontakt z Link4: szkody@link4.pl lub pod nr telefonu (22) 444-44-44”.

Rozumiecie coś z tego? Wygląda na to, że w Link4 wyjściowo wkalkulowali sobie jakiś wyimaginowany rabat do swojej wyceny i przyjęli milcząco, że taki właśnie rabat, kilkudziesięcioprocentowy, zostanie udzielony poszkodowanemu klientowi przez serwis naprawiający auto. Niesamowite! Niestety, ubezpieczyciel „zapomniał” dołączyć do pierwotnego kosztorysu korespondencyjnego kursu negocjowania…takich rabatów. W związku z powyższym pan Marcin zadzwonił do Link4 z pytaniem o co chodzi, a tam błyskawicznie mu oświadczyli, że skoro nie udało mu się uzyskać rabatu od firmy blacharsko-lakierniczej, to oczywiście oni skorygują kosztorys w górę. I wkrótce przysłali kolejny, opiewający już na kwoty o 30% wyższe.

Czary? Prawie. Sęk w tym, że część klientów likwidujących szkody zapewne nie znajdzie w kilkustronicowym kosztorysie tego dziwnego passusu o „automatycznym rabacie”. I uzna, że skoro na tyle firma wyszacowała koszty naprawy, to trzeba brać co dają, bo się jeszcze rozmyślą.

Drugą zagrywką obniżającą wycenę szkody było w przypadku pana Marcina użycie w wycenie wartości zamiennika, nie zaś oryginalnego zderzaka Toyoty, choć klient miał najbardziej wypasioną wersję ubezpieczenia AC, w której dopłacił za używanie przy likwidacji szkód oryginalnych części.

Pan Marcin i ten manewr wychwycił i grzecznie poprosił o korektę. Na koniec zaś – jak zeznaje czytelnik – ubezpieczyciel próbował „złapać” go na gotówkowe rozliczenie. Choć w formularzach pozostawionych mu przez rzeczoznawcę do wypełnienia i odesłania, pan Marcin wyraźnie zaznaczył pole, iż będzie korzystał z bezgotówkowej, warsztatowej likwidacji szkody, po kilku dniach zadzwonił ktoś z Link4 z pytaniem o numer rachunku bankowego.

„Cierpliwie tłumaczyłem, że wybrałem przecież opcję bezgotówkową. Telefony ustały, ale po kilku dniach… przyszedł do mnie listonosz, który chciał wręczyć mi przekaz na 965,09 zł! Na szczęście zorientowałem się w czym rzecz i nie przyjąłem przekazu. Gdybym przyjął, pewnie zamknęliby likwidację szkody, a ja byłbym 4700 zł do tyłu”

W sumie skończyło się na przelaniu przez Link4 na konto firmy blacharsko-lakierniczej prawie 5800 zł, ale po drodze pan Marcin został aż trzykrotnie „przetestowany” na czujność i uważne czytanie dokumentów. „Automatyczny rabat”, wpisywanie do kosztorysu cen tańszych zamienników i na koniec jeszcze próba wciśnięcia ochłapu w wersji gotówkowej zamiast bezgotówkowego rozliczenia z warsztatem.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 07:09:59

NASZ bardzo dobry kandydat, który uzdrowi stare układy, odwołując się do cytowanego tekstu:

"No i inaczej wygląda to z pozycji wielkich miast, a inaczej z punktu widzenia Polski gminnej i powiatowej. Tam patologia i układy i układziki lokalne na styku wójt-burmistrz-komendant policji powiatowej-prokurator-sąd są świetnie widoczne. Ja mieszkam w takim grajdołku. I tu PIS wygrywa, bo ludzie mają nadzieję, że te układy będą rozpieprzone. Ba przyklasną Kaczyńskiemu i Ziobrze za to. Stworzono układ wiecznych wójtów i zabetonowanych układów."

#18 ~po co PiSowi sądy~

~po co PiSowi sądy~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 07:11:09

Witam. Jestem klientem Link4.Wykupiłem OC razem z AC.Pech chciał, że spowodowałem kolizję z mojej winy.Na drugi dzień zgłosiłem szkodę(bo to była niedziela) a po dwóch dniach od zgłoszenia był u mnie rzeczoznawca.Na poczatku wszystko ładnie pieknie dostałem telefon z Link4, że rzeczoznawca uznał iż naprawa przekroczy 70% wartości samochodu i ze ma być to szkoda całkowita. Kwota jaką wyliczył rzeczoznawca to zaledwie 22% wartosci samochodu ale nie o kwote mi chodzi tylko o to że mineło prawie 2 miesiące od zgłoszenia kolizji, a Link4 nie ma zamiaru mi wypłacic złotówki. Słyszę tylko tą samą wymówkę, że nie przyjeli odpowiedzialności cywilnej.Wszystkie dokumenty są ale oni nie przyjeli odpowiedzialności cywilnej a mineły już prawie 2 miesiące od zgłoszenia kolizji.Z ciekawości zapytałem w PZU i w HDI ile ma ubezpieczalnia na wypłatę z autocasko od zgłoszenia szkody i powiedziano mi, że jest na to miesiąć, a w Link4 twierdzą że jest inaczej.

Jedno co wiem to nie ma sensu iść do sądu bo PiSowskie sądy staną po stronie żony Zbigniewa Ziobro czyli Patrycji Koteckiej z Link4 a nie po stronie zwykłego szarego człowieka. 

Nauczką dla suwerena jest też wypadek Szydło w Oświęcimiu.

Niestety żyjemy już w totalitarnej rzeczPISpolitej gdzie politycy PiS i ich rodziny są ponad prawem. 

#19 ~Ziobro to Polska poza UE~

~Ziobro to Polska poza UE~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 08:25:51

Prokurator generalny Zbigniew Ziobro wniósł do Trybunału Konstytucyjnego o uznanie za niekonstytucyjną regulacji prawa europejskiego (z Traktatu o funkcjonowaniu Unii Europejskiej) w zakresie dopuszczalności występowania przez polskie sądy z pytaniami do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej w sprawach dotyczących sądownictwa. To rozszerzenie poprzedniego wniosku Ziobry do Trybunału Konstytucyjnego z sierpnia tego roku. Pismo Ziobry rozszerzające tamten sierpniowy wniosek zostało zamieszczone na stronach Trybunału Konstytucyjnego - wpłynęło do TK 5 października. 

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 08:51:04

Bardzo dobry wybór.

ZNOWU BĘDZIE REKORD !

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych