Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zimna woda w męskiej szatni od siłowni na PCS Staszów, plus gówniarze zamykający szafki.

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Stefcio~

~Stefcio~
  • Goście

Napisano 15 luty 2020 - 11:41:19

Chciałbym zauważyć, że nie ma ciepłej wody na siłowni w męskiej szatni. Nie wiem dlaczego mimo zgłaszania tego nikt nie jest w stanie usunąć usterki! 

Druga sprawa to jacyś idioci zamykają puste szafki lub nawet nie zamykają, a wpisują kody, blokując tym samym możliwość korzystania z szafki. Moja prośba żeby osoba odpowiedzialna w danym momencie, np po przejęciu zmiany, sprawdziła w szatni czy szafki, mimo że są otwarte to czy nie są zablokowane kodem. Bo czasem jest z 5-10 osób na siłowni a nie ma żadnej szafki. 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2020 - 20:16:38

W damskiej szatni jest ciepła woda, a faceci powinni sie hartowac

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2020 - 00:36:02

I niech panowie siedzący za biurkiem przy wejściu na siłownie buty sprawdzają! Bo wchodzą wiesniaki w niezmienionych butach i potem kurz i błoto na siłowni!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2020 - 08:19:50

Fajny kompleks sportowy. Jak czytam brakuje detali, żeby dopieścić klienta i będzie lokal na szóstkę.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2020 - 16:44:23

szukanie dziury w całym"

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2020 - 19:09:55

Jak szukanie dziury w całym? Nie ma gdzie się przebrać bo jakiś idiota niedorozwój pozamyka na kod puste szafki. W wszystkich szatniach na PCSie jest ciepła woda, a w męskiej od siłowni jest lodowata. Tam nawet kropelka ciepłej nie poleci. 

Tak naprawdę takie problemy powinny być załatwione od razu od reki. A nic w tej sprawie nie robią. 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2020 - 19:11:39

W damskiej szatni jest ciepła woda, a faceci powinni sie hartowac

Ja bym chętnie skorzystał z kąpieli w cieplej wodzie obok ciebie lub zapraszam do hartowania się razem zemną w zimnej wodzie. 

#8 ~swój~

~swój~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 16:07:53

Woda to raz, jak chcą oszczędzac to tak skończą, że wszyscy pójda na Kosciuszki albo do szkoły nr.3. Na silowni pokruszony beton i kruszy sie coraz dalej nikt nie raeaguje. PCS rozswiecony jak NY w nocy a oszczędzac beda na wodzie . Wstyd panie Prezesie, wstyd.Czy w tym Staszowie nikt nie potrafi zarzadzać?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2020 - 16:27:15

up 

samo się nie zrobi 

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2020 - 20:21:09

Jak szukanie dziury w całym? Nie ma gdzie się przebrać bo jakiś idiota niedorozwój pozamyka na kod puste szafki. W wszystkich szatniach na PCSie jest ciepła woda, a w męskiej od siłowni jest lodowata. Tam nawet kropelka ciepłej nie poleci. 

Tak naprawdę takie problemy powinny być załatwione od razu od reki. A nic w tej sprawie nie robią. 

Jacuś wyluzuj.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2020 - 20:42:19

Chciałbym zauważyć, że nie ma ciepłej wody na siłowni w męskiej szatni. Nie wiem dlaczego mimo zgłaszania tego nikt nie jest w stanie usunąć usterki! 

Druga sprawa to jacyś idioci zamykają puste szafki lub nawet nie zamykają, a wpisują kody, blokując tym samym możliwość korzystania z szafki. Moja prośba żeby osoba odpowiedzialna w danym momencie, np po przejęciu zmiany, sprawdziła w szatni czy szafki, mimo że są otwarte to czy nie są zablokowane kodem. Bo czasem jest z 5-10 osób na siłowni a nie ma żadnej szafki. 

ty... kulturysto...
a jaki problem w domu cwiczyc ?
hantelki, sztanga, brzuszki, rowerek, itd
mialbys wode ciepla zapewniona
ja w domu cwicze i z ciepla woda nie mam zadnego problemu :)
to na zdrowy rozsadek
po kiego lazic po silkach, narazac sie na grzyba itp ?
mysl czlowieku, zamiast bulic za karnety, szafki, pier***ety !

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2020 - 09:38:26

Czasami trzeba wyjść z domu, między ludzi.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2020 - 09:45:59

ty... kulturysto...
a jaki problem w domu cwiczyc ?
hantelki, sztanga, brzuszki, rowerek, itd
mialbys wode ciepla zapewniona
ja w domu cwicze i z ciepla woda nie mam zadnego problemu :)
to na zdrowy rozsadek
po kiego lazic po silkach, narazac sie na grzyba itp ?
mysl czlowieku, zamiast bulic za karnety, szafki, pier***ety !

Komuszek.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych