Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Zielona kawa - polecacie czy nie?

zielona kawa odchudzanie

348 odpowiedzi w tym temacie

#341 troskliwamisia

troskliwamisia

Znajomy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 21 grudzień 2017 - 12:33:27

Piłam raz do tej pory- smakowała jak zielona herbata, była delikatniejsza niż normalna. Myślę, że mogłabym się skusić czasami, ale nie zastąpi mi czarnej :)

#342 ~Lorek~

~Lorek~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2018 - 23:10:34

Zerknij do oferty palarni Blue Orca Caffe, w której ofercie znajdziesz wysokiej jakości kawy z różnych zakątków świata i co ważne o szerokim wyborze nut smakowych, które idealnie ze sobą współgrają.

#343 ~Lorek~

~Lorek~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2018 - 23:11:19

Zerknij do oferty palarni Blue Orca Caffe, w której ofercie znajdziesz wysokiej jakości kawy z różnych zakątków świata i co ważne o szerokim wyborze nut smakowych, które idealnie ze sobą współgrają.

#344 ~kika~

~kika~
  • Goście

Napisano 22 maj 2018 - 19:23:19

a się przekonałam do tej kawy. Jak dla mnie nawet smak jest do zaakceptowania :) po odchudzaniu chciałąm wrócić do czarnej, ale pojawiła się dziwna reakcja - zaparcia. Lekarz podsunął pomysł z oczyszczeniem organizmu przez Intestę ale wiadomo że wszystko jest wazniejsze od siebie i swojego zdrowia :)

#345 marcelii94

marcelii94

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 27 marzec 2019 - 15:52:19

Kawa zielona jest jak jest jak tabletki na odchudzanie jedni mówią że działa inni że nie działa. Myślę że jako wspomagacze do diety i ćwiczeń mogą pomóc ale sama kawa nie pomoże na odchudzanie a tak ją niektórzy reklamują :/ 

#346 JanekWątpliwy

JanekWątpliwy

Znajomy

• PipPip
  • 44 postów

Napisano 26 kwiecień 2019 - 15:20:56

Ale taka zielona kawa to ma odchudzać, pobudzać, uspokajać, czy co? A może wszystkiego po trochu? Szczerze to do końca nie rozumiem tego kultu zielonych kaw u co poniektórych osób. Ja tam wolę wejść na kawa etno cafe i kupić prawdziwą, świeżą kawę, która to i kopa daje, jak i też ma swój niepowtarzalny aromat.

#347 kama9348

kama9348

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 22 maj 2019 - 17:10:39

Czytałem na http://www.aju.pl lub popularne.pl że to jeden z większym mitów jeśli chodzi o zieloną kawę w kontekście odchudzania. Nie mniej jednak okazjonalne picie takiej kawy nie powinno zaszkodzić.

#348 kowwkat

kowwkat

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 27 maj 2019 - 13:18:11

Podziwiam was że dajecie radę stosować zieloną kawę w naturalnej zmielonej formie.. Według mnie to jest mega obrzydliwe. Raz spróbowałam i do dziś zalega w półce kuchennej.. A aptece zakupiłam kiedyś suplement diety be slim czy coś takiego ale nie widziałam żadnych efektów wow.. planuję kupić inny suplement. Pani w aptece poleciła mi Pure Herbs ale nie widzę wiele opinii na temat tego preparatu.. ktoś coś powie na ten temat? A co sądzicie o https://byc-zdrowym....ie-cena-efekty/ Green Coffee 5k? Skuteczne? O tym jest cały artykuł zachęcający do kupna ale czy wy byście zarekomendowali? W internecie roi się także od reklam mielonych zielonych kaw ale tak się zraziłam.. Szok 

#349 nelcia

nelcia

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 28 maj 2019 - 16:23:46

Na początku było trudno ją pić ale z czasem się przyzwyczaiłam do tego smaku zielonej kawy  :P

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zielona kawa, odchudzanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych