Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Zielona kawa - polecacie czy nie?

zielona kawa odchudzanie

348 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2013 - 16:41:13

:D To prawda naciągacze i tyle a dla poprawy samopoczucia polecam zieloną herbatkę o nazwie :Gren tea  Fragrant Jasmine czyli z dodatkiem płatków kwiatu jaśminu --- :D rewelacja :D  :D :D  

#2 ~cezmat~

~cezmat~
  • Goście

Napisano 21 październik 2013 - 07:42:50

Ta kawa to zwykła ściema, wyzucanie kasy w błoto. Po tzrech tygodniach przytyłem 1 kg, a schudł mi jedynie portfel!!!

#3 Sokolik

Sokolik

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 25 październik 2013 - 07:20:10

Zielona kawa, jest taka sama jak inne kawy wszystkim znane, tyle,  że przed obróbką termiczną. Ma ona w sobie kwas chlorogenowy odpowiedzialny za obniżenie wchłania cukru i właściwy metabolizm, Jednak sama kawa jak i wszystkie inne składniki nie doprowadzą do tego, że zaczniemy chudnąć. Chodzi o połączenie diety i ćwiczeń - wtedy taka kawa może być bardzo pomocna.

#4 ~izzy~

~izzy~
  • Goście

Napisano 29 październik 2013 - 20:29:57

Ja używam tabletek 2 tydzień i waga ani drgnie. Do tego biegam a i tak nie widzę żadnych efektów nawet 0,5 kg. Mam nadzieje ze po skończeniu opakowania zauważę różnice i faktycznie moja waga spadnie tak jak obiecywali.

#5 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 10:01:26

Ja brałam przez cały miesiąc po dwie tabletki dziennie i nic. Nie dość, że nie schudłam ani grama, to jeszcze mi na wadze przybyło - pomimo stosowaia dodatkowej diety.

Wydaje mi się, że to najbardziej zmarnowane 157 zł w moim życiu.

Pozdrawiam...

Sylwia.

#6 ~Kinga~

~Kinga~
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 12:39:35

Ja dałam się namówić na ten preparat. Odchudził mi portfel a nie mnie ( miałam ważyć o około 5 kg mniej). Ruch, ruch i jeszcze raz ruch oraz mniej jeść to najlepsza metoda. Nie dajcie się omamić.

#7 ~robot~

~robot~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2013 - 00:11:09

Kupilem, stosowałem, odstawilem. Po miesięcznym stosowaniu cudownej kawki nie schudlem nawet kilograma. Nie dajcie się naciagac bo to jest nic niewarty produkt. Dziekuje, dobranoc

#8 ~kaja~

~kaja~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2013 - 14:44:53

Biore kapsułki juz od 9 pazdziernika i nie schudłam ani grama ,mimo ze cwicze i nie jem słodyczy.Zielona kawa to oszustwo ,jestem głupia ze dałam sie nabrac.Nie kupujcie tego ....szkoda kasy!

#9 ~amator zielonej kawy .fujj~

~amator zielonej kawy .fujj~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2013 - 16:21:18

dokładnie-jedno wielkie Oszustwo !!!

#10 ~BENIA~

~BENIA~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2013 - 15:52:14

Kaps,z zielonej kawy tak działają odchudzająco jak przeciwzmarszczkowo działa maseczka"złota".Pozdrawiam wszystkich naiwnych.

#11 ~karola~

~karola~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2013 - 20:39:15

ja jem tabletki i narazie efektu  nie ma ale wydaje mi sie ze nie mam takiego apetytu :)

#12 ~bartek~

~bartek~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2013 - 06:23:32

ja nie widze efektow od stosowania tej kawy szkoda pieniedzy

#13 ~irena~

~irena~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2013 - 23:21:15

tak to prawda ze zielona kawa to wielka sciema  nie kupujcie bo szkoda pieniędzy  te pozytywne komentarze to od osób chyba podstawionych

#14 ~alka~

~alka~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2013 - 13:32:28

czy to wszystko co piszecie to prawda czy tylko reklama?

#15 ~~ Basia~~

~~ Basia~~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2013 - 20:14:35

Mam pytanie.Kupiłam zieloną kawe z firmy " NAURSFERA ". Kapsułki są białe z zawartością białego proszku.Należy brać 0,5 godz.przed posiłkiem.Na innych obrazkach są przezroczyste z zielonym miałem.Czy może ktoś mi odpowiedzieć jaki kolor jest właściwy.Firmy " Alines " należy brać po posilku.Czekam na odpowiedz.Dziękuje.

#16 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2013 - 20:19:58

Mam wrażenie ,że te wszystkie komentarze są pisane przez osoby które współpracują z tym produktem są takie jakby z jednej beczki wyciągnięte .

#17 ~~ Basia~~

~~ Basia~~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2013 - 20:21:13

Zażywam zieloną kawę ale w tabletkach. Biorę je 3 dzień i już widzę efekty. Zmniejszyły mi sie boczki i odrobinę uda ( z tym mam największy problem) tak też polecam :)) oprócz spalania tego tłuszczu nie odczuwam żadnych nie pożądanych efektów. Moje tabletki kupilam na allegro nazwa : GreenCoffeeBean. NAPRAWDĘ POLECAM

Zażywam zieloną kawę ale w tabletkach. Biorę je 3 dzień i już widzę efekty. Zmniejszyły mi sie boczki i odrobinę uda ( z tym mam największy problem) tak też polecam :)) oprócz spalania tego tłuszczu nie odczuwam żadnych nie pożądanych efektów. Moje tabletki kupilam na allegro nazwa : GreenCoffeeBean. NAPRAWDĘ POLECAM

Może u Cieie znajdę odpowiedź.Z tej samej firmy mam zieloną kawe.Wiem że są białe z białym proszkiem.Czy to prawidłowa postać? Inne posiadają zielonkawy miał.Te moje nawet nie pachną kawą.Czy to orginał czy kant?

#18 ~~ Basia~~

~~ Basia~~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2013 - 20:23:43

Mam wrażenie ,że te wszystkie komentarze są pisane przez osoby które współpracują z tym produktem są takie jakby z jednej beczki wyciągnięte .

Dlatego zastanawia mnie różnica podawania w czasie tabletek i ich forma.Na innych forach chwalą niby efekty.

#19 ~~ Basia~~

~~ Basia~~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2013 - 20:25:35

Może u Ciebie znajdę odpowiedź. Z tej samej firmy mam zieloną kawe.Wiem że są białe z białym proszkiem.Czy to prawidłowa postać? Inne posiadają zielonkawy miał.Te moje nawet nie pachną kawą.Czy to orginał czy kant?

#20 ~irena~

~irena~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2013 - 23:43:36

Zdecydowanie odradzam brałam przez m-c nic nie schudłam ani grama obiecane miałam zwrot pieniędzy jeśli będzie brak efektów nie otrzymałam ani złotówki a z mojego laptopu  zniknęła cała korespondencja. Na pewno ZIELONA KAWA to jedno oszustwo i naciąganie ludzi naiwnych

tak to dla naiwnych bo ja też nie schudłam ani grama wilka sciema naciągają na kasę a komentrze te prawdziwe  bardzo szybko kasują a wpisują tylko same pozytywne chyba osoby podstawione

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zielona kawa, odchudzanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych