Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zgubiony laptop w Zwoleniu, nagroda

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Xyz~

~Xyz~
  • Goście

Napisano 20 październik 2019 - 20:38:54

W niedzielę 20.10 około godziny 17.15 wypadł mi z plecaka laptop marki Dell, prawdopodobnie na ulicy Kochanowskiego w Zwoleniu. Przewidziana nagroda pieniężna

#2 ~Łysy pies~

~Łysy pies~
  • Goście

Napisano 21 październik 2019 - 08:35:26

Zastanów się zjebie genetyczny jak wstawiasz dwa posty czy ci wypadł czy ktoś ukradł naćpałeś się czegoś i takie są tego wyniki.

#3 ~złodziej~

~złodziej~
  • Goście

Napisano 21 październik 2019 - 08:59:28

mam tego laptopa, ile płacisz znaleźnego

#4 ~do złodzieja~

~do złodzieja~
  • Goście

Napisano 21 październik 2019 - 09:14:01

To ile płace jest kwestią dogadania , jednak raczej nie masz za dużego mózgu i nie zamierzam z Tobą konwersować , laptop tak czy tak się znajdzie , gorzej dla tego kto go ma bo odbiór nie będzie odbywał się po dobroci , także lepiej zachować się w porządku i potraktować sprawę poważnie. Bo jak to ze sprzętem coś się może popsuć tak samo i w życiu :) też się "coś" może popsuć. Karma wraca . Żeby odblokować laptopa potrzebujesz mojego palca :) może to też mi ukradniesz ? no zobaczymy kto będzie pierwszy .

Masz trzy opcje:

1. Oddajesz laptopa na policje

2. Kontaktujesz się ze mną przez spotted

3. Nie oddajesz sprzętu i robisz sobie spory problem (i dla Ciebie źle bo nie mam na myśli Policji)

#5 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 21 październik 2019 - 09:17:30

Gdyby ktoś rzeczywiście był w posiadaniu tego komputera proszę zgłosić się na komendę policji w Zwoleniu i tam zostawić do siebie kontakt. Drugi post ktoś napisał dla atencji i hejtowania innych więc nie radzę wdawać się w dyskusję.

#6 ~Zwoleń dziura~

~Zwoleń dziura~
  • Goście

Napisano 21 październik 2019 - 10:02:44

Czemu w Zwoleniu nie ma monitoringu tak jak w Radomiu ? Przecież koszt zakupu kamerek jest niski a operatorowi można płacić z budżetówki 1450 zł i Zwoleń byłby bezpiecznym miasteczkiem

#7 ~zguba~

~zguba~
  • Goście

Napisano 21 październik 2019 - 13:25:17

Złodzieju oddaj mi sprzęt ! Potrzebuje danych...

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 październik 2019 - 13:49:08

Laptop nie waży 20 dag...serio nie czułeś, że go zgubiłeś? Dziwne... A teraz jeszcze nazywasz ludzi złodziejami... nieładnie.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 październik 2019 - 14:32:53

Gdybym to ja go znalazł na bank by poleciał do kosza na śmieci za to głupie gadanie ...

#10 ~abc~

~abc~
  • Goście

Napisano 21 październik 2019 - 16:54:46

W niedzielę 20.10 około godziny 17.15 wypadł mi z plecaka laptop marki Dell, prawdopodobnie na ulicy Kochanowskiego w Zwoleniu. Przewidziana nagroda pieniężna

Mam informacje kto znalazł laptopa, zadzwon pod numer telefonu po wiecej informacji 791472329

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych