Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zespoły na wesele

wesela zespół na wesele studniówki imprezy okolicznościowe

68 odpowiedzi w tym temacie

#61 gosia_czapla

gosia_czapla

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 23 styczeń 2018 - 21:11:45

vanax- polecam 

#62 ~malina~

~malina~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2018 - 12:40:05

OIOM Cover Band z st-wic, świetni sa i grają nie tylko disco polo tylko rózne szlagiery. Byłam juz na 3 weselach z nimi i wybawiłam się ze nogi bolały :)

#63 ~malina~

~malina~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2018 - 12:41:01

OIOM Cover Band z st-wic, świetni sa i grają nie tylko disco polo tylko rózne szlagiery. Byłam juz na 3 weselach z nimi i wybawiłam się ze nogi bolały :)

#64 ~malina~

~malina~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2018 - 12:46:59

#65 michal999

michal999

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 20 luty 2018 - 12:37:58

Zagląda tutaj pewnie wiele osób z całej Polski, dlatego ja serdecznie polecam zespół NotoGramy z Warszawy. Mają ponad 20-letnie doświadczenie, wiedzą co podoba się gościom i co jest na topie. Każdy na weselu bawi się z uśmiechem na twarzy. Oby tak dalej i zapraszam każdego do zainteresowania się ofertą!

#66 Gdziewesele.pl Poleca

Gdziewesele.pl Poleca

Bywalec

• PipPipPip
  • 97 postów

Napisano 21 maj 2018 - 14:59:54

Poszukajcie na https://www.gdziewes...yskie/zespol-dj Jestem pewna,  że tam znajdziecie jakiś super zespół weselny ze świętokrzyskiego. :)

#67 ~kalina9999~

~kalina9999~
  • Goście

Napisano 30 maj 2018 - 22:08:59

W okolicach Warszawy najlepszym zespołem jest NotoGramy. Dzięki nim każde wesele mniejsze i większe bawi się świetnie, a to zdecydowanie jest najlepsze rozwiązanie. Zastanówcie się i sprawdźcie ich ofertę. Wiele razy miałam okazję słyszeć ich na żywo.

#68 ~ninka~

~ninka~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 12:45:04

Polecam Toffi Band ze Starachowic, grali w klubie chillout mega impreza pozniej u mojej siostry na weselu i rowniez tak samo.

#69 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 22:45:36

jezeli ktoś organizuje wwesele w Lubelskim to moge zarekomendowac zespół Fiesta z Lublina.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wesela, zespół na wesele, studniówki, imprezy okolicznościowe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych