Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zespoły na wesele

wesele zespół kapela zespół na wesele

78 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~panna młoda~

~panna młoda~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2013 - 13:14:13

Z czystym sumieniem polecam Prestige; muzyka na żywo, biesiada za stołami, zabawa do samego ranka. Długo się wahaliśmy ale warto było dokonać takiego wyboru.

#62 ~KIJOP- nie pan mlody~

~KIJOP- nie pan mlody~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2013 - 18:30:28

Z czystym sumieniem polecam Prestige; muzyka na żywo, biesiada za stołami, zabawa do samego ranka. Długo się wahaliśmy ale warto było dokonać takiego wyboru.

a KOgo to obchodzi wasza sprawa czy lubicie twista czy tańczyć przy pralce z rozwalonym łozyskiem...

#63 ~iwonka~

~iwonka~
  • Goście

Napisano 09 październik 2013 - 15:41:32

Na tej stronie na pewno znajdziecie coś ciekawego!

oto link: http://www.oprawa.gd...e.pl/Zespol-DJ/

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 23:51:07

Super grają też POISON polecam

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2014 - 20:46:03

Bierz Nocne Alibi, 6 osób, bogaty repertuar 100% na żywo, młodzi i weseli słyszałem ich. Fajnie grają

Akurat miałem "zaszczyt" słyszeć ich na jednym z wesel. Opinie przy stole były dość jednakowe, że szału nie ma.

coś to alibi mocno wszędzie reklamują,widocznie cieniutko z robotą?

Jak się taką kaszanę odwala i cwaniakuje to co się dziwisz?

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2014 - 23:40:55

Żałosne te reklamy

#67 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 16:24:38

Ja radze słuchać na stronkach a pózniej wziąść jeszcze płytki z wesel i wtedy mamy wszystko i wiemy czy nam się podoba i przypadł do gustu i jak grają

#68 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 04 luty 2014 - 12:41:56

Fajnie gra zespół VANAX z Lipska mają profil na tym portalu ślubnym - Planujemy wesele.

Warto zajrzeć jeśli ktoś ma zamiar organizować wesele.  Ja jestem bardzo zadowolony, więc polecam komu się da.

#69 ~naew3~

~naew3~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2015 - 15:46:10

Do dzisiaj wspominamy nasze wesele na którym za muzykę odpowiedzialni byli muzycy z Clubbers Band ;)) Było rewelacyjnie. Kontakt z zespołem, repertuar, cena, wszystko było tutaj jak należy. Na stronie clubbersband.pl jest ich cała oferta, wraz z próbkami audio do odsłuchu.

#70 ~progress~

~progress~
  • Goście

Napisano 22 maj 2015 - 22:44:33

Zespół muzyczny PROGRESS!
Mamy do dyspozycji kilka wolnych terminów na 2015 i 2016 rok. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz nagraniami na stronie zespolprogress.com
Oprócz imprez tanecznych obstawiamy również śluby z bogatym repertuarem muzyki liturgicznej!
Pozdrawiamy serdecznie!

#71 ~TOFFI BAND~

~TOFFI BAND~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2017 - 11:43:16

TOFFI BAND STARACHOWICE zapraszamy do współpracy :)

#72 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2017 - 21:18:03

Polecam Prestige z Jagnina koło Opatowa, muzyka grana na żywo, wokalistka ma bardzo mocny głos. 

#73 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2017 - 20:51:01

Bierz Nocne Alibi, 6 osób, bogaty repertuar 100% na żywo, młodzi i weseli słyszałem ich. Fajnie grają

Znajomi mieli ich na weselu. Odradzają. Źle im się współpracowało. Byłem na ich weselu. Muzycznie są przeciętni. 

coś to alibi mocno wszędzie reklamują,widocznie cieniutko z robotą?

Jeżeli podobnie współpracują jak z moimi znajomymi to nie dziwię się, że cieniutko z robotą.

#74 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2017 - 11:59:59

Podrożeje prawie wszystko
16:09, 24.09.2017 /Redaktor
W najbliższych miesiącach czeka nas m.in. podwyżka cen żywności. Fot. Archiwum
Fot. Archiwum
Rząd wyciągnie w ciągu roku z kieszeni Polaków dodatkowo ponad 500 zł.
Na jesień rząd przygotował dla Polaków niespodziankę. Woda, prąd, ogrzewania, żywność i benzyna podrożeją. Z kieszeni przeciętnego Polaka zniknie kilkaset złotych. Właśnie zaczyna się w naszym kraju lawinowy okres podwyżek cen.
Zapłacimy więcej za prąd i ogrzewanie. Wpłynie na to podwyżka cen opału. Nawet o 100 zł wzrosła bowiem opłata za węgiel. Okazuje się, że na naszym rynku, w co trudno uwierzyć, brakuje węgla. Będzie on droższy i sprowadzany z zagranicy. W przypadku 4-osobowej rodziny za rachunki trzeba będzie zapłacić o 10 proc. więcej. Z wyliczeń wynika, że rocznie za prąd i ogrzewanie zapłacimy o ok. 500 zł więcej.
Stawki za wodę będą droższe o ponad 50 zł rocznie. Zawdzięczamy to rządowi, który wprowadził ustawę Prawo wodne. Wprawdzie ukryty podatek na wodę dotyczy poboru powyżej 5 tys. litrów na wodę i takimi stawkami będą obciążone największe gospodarstwa rolne oraz energetyka, jednak przyglądając się bliżej temu rozwiązaniu, okazuje się, że wyższe rachunki będą dotyczyć również obywateli. Przedsiębiorstwa wodociągowe wprowadziły już lub wkrótce wprowadzą podwyżki rachunków i czteroosobowa rodzina zapłaci o 56 zł rocznie więcej.
To jednak nie wszystko. Od początku września rosną ceny paliw. Dotąd benzyna podrożała o 13 groszy za litr, olej napędowy o 10 gr za litr, autogaz o 21 groszy. Ceny paliw mają drożeć jeszcze do końca roku.
Z powodu mniejszych zbiorów podrożały owoce i warzywa. Obecnie np. jabłka w hurcie kosztują o połowę więcej niż rok temu, a na bazarach o 40 procent. Za kilogram jabłek zapłacimy ok. 4 zł. Z powodu przymrozków podrożały śliwki i za kilogram trzeba zapłacić ok. 7 zł. Droższe będą też przetwory z tych i innych owoców.
Mariusz Andres
KOMENTARZ
SadowskiAndrzej Sadowski, ekonomista, prezydent Centrum im. Adama Smitha:
- To decyzje polityczne wpłynęły na wprowadzenie podwyżek. Wyższe rachunki za prąd, wodę i za benzynę to „zasługa” rządu. PiS, podnosząc podatki uwzględnione w tych podwyżkach, zmusi każdego przedsiębiorcę do podniesienia kosztów prowadzonej działalności. A to uderzy w zwykłego Kowalskiego. Wyższa akcyza na paliwa będzie równoznaczna z droższym transportem. Z tego powodu więcej zapłacimy w sklepach za żywność, którą trzeba dowieść. Lepszym wyjściem byłoby obniżenie tego podatku paliwowego, a zrobiono odwrotnie i go podniesiono. Miało nie być nowych podatków, a tymczasem PiS uruchomiło lawinę pomysłów na wyciągnięcie pieniędzy z naszych kieszeni.

#75 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2017 - 12:02:13

Polecam prestisz z jagnina

#76 ~Gocha~

~Gocha~
  • Goście

Napisano 29 październik 2017 - 21:29:59

czy to jest zespół czy raczej spiewający DJ? i czy gra czy puszcza muzykę o spiewie niewypowowiem sie bo o gustach sie niedyskutuje dziadkom może sie to podobać,w Ostrowcu b.modne jest puszczanie muzyki i stanie za atrapą tutaj to przechodzi i pełno jest takich odtwarzaczy udających że grają... gdzie indziej takie coś  by nieprzeszło,chyba że chodzi o cenę

może Zbyszek Olczyk..? 

#77 Gdziewesele.pl Poleca

Gdziewesele.pl Poleca

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 97 postów

Napisano 21 maj 2018 - 14:53:51

Zerknijcie sobie na https://www.gdziewes...skie/zespol-dj

tam jest bardzo obszerna i aktualna baza zespołów na wesele z województwa świętokrzyskiego!

#78 ~Dj Wiesiek~

~Dj Wiesiek~
  • Goście

Napisano 23 maj 2018 - 11:46:10

Ja polecam wpisz w google--- zespoly-weselne.pl 

#79 ~karolina89922~

~karolina89922~
  • Goście

Napisano 29 maj 2018 - 10:38:03

Moja znajoma bierze ślub i jestem jej świadkową. Pomagałam im wybierać zespół i zdecydowali się na NotoGramy, bo wszyscy byliśmy zdania, że są najlepsi. Na szczęście udało jej się jeszcze dostać termin, bo one cały czas znikają, jeśli zespół jest dobry, dlatego trzeba go szukać troszkę szybciej niż rok przed weselem.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wesele, zespół, kapela, zespół na wesele

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych