Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

zespol weselny

373 odpowiedzi w tym temacie

#221 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2012 - 14:08:19

A ja polecam zespół z Klemecic tam perkusista gra na dwie centrale

#222 ~pasjonat~

~pasjonat~
  • Goście

Napisano 15 maj 2012 - 14:12:29

Moim zdaniem to wszystko to pier***nie jeszcze troche jak zanas wszystkich wezmie sie skarbowka pozdrawiam kucmy sie dalej i przechwalajmy kto lepszy gorszy kto gra 25 wesel a kto 35 a 12 co z tego matka ziemia i tak nas wszystkich przerobi zrobcie cos zeby o was pamietali po smierci

#223 ~porazka~

~porazka~
  • Goście

Napisano 15 maj 2012 - 14:16:35

a ja polecam zespol Awant tam gra Jedrzejowianin roku J Jedlinski juz onim zapomnieli a tyle dla Jedrzejowa zrobil no ale dupolisem nie byl pozdrawiam

#224 ~Jedrzejowianin~

~Jedrzejowianin~
  • Goście

Napisano 15 maj 2012 - 14:44:50

Witam zespolow jest duzo w samym Jedrzejowie w okolicach Sedziszow Pinczow czytajac niektore wypowiedzi ze ktos jes 15 lat na rynku i jest muzykiem a co ma piernik do wiatraka A kazdy gra jak umie i za cene jaka mu odpowiada Ja tez gram niebede pisal w jakim zespole bo wiadomo dlaczego muzykiem nie jestem samoukiem ktory tez gdzies sie uczyl troszke .SAM SLYSZALEM WIELE OPINI NA TEMAT np zespolu Menuet panowie i panie sa rozne i dobre i zle i tu na forum tez . a chyba chodzi o to ze maja wiecej gran od innych i to boli
A JESLI CHODZI O kredens no dobry zespol co tu kryc jest ich 6 osob wiadomo za 2500zl nie zagraja a ktos kto ich bierze musi liczyc na 1500zl czeba doliczyc do ich kwoty za wesele Hewen Baster Royter Awant oron Rodeo bend Singers NOVI I wiele innych kazdy chce grac i miec jak najwiecej to robmy tak zeby sprzedac towar a wypisujac takie zeczy jeden na drugiego sprawimy ze to forum bedzie gowno warte i stracimy klijentow a po co jak mozemy ich miec dla siebie zaczna grac dj i zespoly dwu trzy osobowe bo te tez nie sa zle sam mialem taki na swoim weselu puszczali no i co mnie sie podobalo byla dobra cena
.Przemysmy wszyscy co my robimy a moze by gmina Jedrzejow zrobila cos zeby pokazac te zespoly zeby kazdy mogl sie pokazac no i mlodzie beda mogli wybrac sobie to co im pasuje a przyokazji gril piwko zjezdzalnie dla dzieci i mamy dzien zorganizowany np dni Jedrzejowa zaplacic po pare stowek zespolom mysle ze bedzie taniej niz zaplacic pare tysiecy za zespol pozdrawiam

#225 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 16 maj 2012 - 10:36:13

Też bym chciała się dowiedzieć jak gra sound machine. Słyszał ich ktoś na żywo?

Ja również bym chciała wiedzieć czy ktoś ich na żywo słyszał?

#226 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 16 maj 2012 - 10:36:34

Też bym chciała się dowiedzieć jak gra sound machine. Słyszał ich ktoś na żywo?

Ja również bym chciała wiedzieć czy ktoś ich na żywo słyszał?

#227 ~Daniel~

~Daniel~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2012 - 22:04:15

witam słyszałem fajny zespół nazwy nie pamiętam grali na dniach Chęcin w ta sobote i powiem ze jak dlamnie i jeszcze paru osób to zajebiscie grali ludzie sie bawili niechcieli ich ze sceny puscic widac bylo ze zespol sie staral.Niestety nazwy zespolu nie zapamietalem

#228 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2012 - 17:26:29

Ci co obrabiacie tyłek innym zespołom to powiem wam tyle : Znajdujecie się w idealnej pozycji by pocałowac nas w dup... zawodowcy z borzej łaski się znaleźli aby oceniac innych samemu trzeba do czegoś dojśc.

#229 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2012 - 17:46:38

Ludzie po co wy w ogóle szukacie zespołów z Jędrzejowa??? Kieleckie zespoły zagrają za tę samą cenę, w kosztach jest już oczywiście dojazd na miejsce - i zapewniam że w okolice Jędrzejowa koszt dojazdu z Kielc nie jest zabójczy... Polecam zespoły Twenty One i L4-najlepiej wejdźcie sobie na ich strony i posłuchajcie demo. A na żywo grają jeszcze lepiej.

No "na żywo" to z pewnością grają o niebo lepiej :-) dwie wokalistki i DJ parapeciarz

#230 ~sylwia~

~sylwia~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2012 - 20:00:11

Witam. Potrzebuje szczerej opinii o zespole Accord z Jędrzejowa??

#231 ~boks~

~boks~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2012 - 17:17:00

Bom-Bix z Jedzrzejowa dają radę jak Nikt w okolicy

#232 ~szymon~

~szymon~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 10:28:43

polecam make me feel, grali ostatnio koncert kolo wawy, muzycy dobrze graja, spiew tez czysty, kontakt z oublika swietny, nie wiem czy wesele z ich udzialem bedzie dobre ale po koncercie wnioskuje ze imprezy bankiety firmowe to ich dzialka. to ich stronka www.makemefeel.pl

#233 ~Foto jak nic~

~Foto jak nic~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 14:50:59

tak zgadza sie to najlepiej grające zespoly w jedrzejowie , grają na zywo.terminy raczej zajete

Raczej na pewno siedza w domu bo wiele nie maja wspólnego z muzyką, wiec ci ta reklama nie wyszła kolego :D

#234 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 17:52:38

Gołecki band polecam byłam na weselisku z ich udziałem i rewelacja!!!

#235 ~iza~

~iza~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 19:03:13

Witam. Potrzebuję opinii o zespole z kolic Małogoszcza nazywającym się kiedyś CICHO-GŁOOŚNI a obecnie CI SAMI CO ZAWSZE.... Jeżeli ktoś był na imprezie, którą obsługiwali to bardzo proszę o obiektywną opinię :-)

#236 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 07 październik 2012 - 10:44:47

Witam. Potrzebuję opinii o zespole z kolic Małogoszcza nazywającym się kiedyś CICHO-GŁOOŚNI a obecnie CI SAMI CO ZAWSZE.... Jeżeli ktoś był na imprezie, którą obsługiwali to bardzo proszę o obiektywną opinię :-)

Odpiszę krótko. daj sobie z nimi spokój ......... resztę możesz sie domyśleć

#237 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2012 - 19:02:19

Mój brat ich zamówil na swoje wesele.... a możesz cos konkretniej o nich mi powiedzieć ?

#238 ~Inez~

~Inez~
  • Goście

Napisano 08 październik 2012 - 07:52:16

O tak!!! Golecki band extra!!! Polecamy, polecamy!!!

#239 ~przyszly maz~

~przyszly maz~
  • Goście

Napisano 08 październik 2012 - 18:42:36

ja wybralem zespol ARTEMIS graja w 3 i fajnie:) polecam:)

#240 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 12 październik 2012 - 16:10:53

A czy slyszal ktos o zespole Sound machine? http://s-m.ocom.pl/ Bo brzmia bardzo fajnie na str, osobiscie nie slyszalam, a martwi mnie to ze nie umiem znalezc zadnych opinii na ich temat..
http://forum.echodnia.eu/public/style_emoticons/default/smile.gif

Zespół grał u nas na weselu. Są rewelacyjni. U każdego z osobna słychać w wykonywanych utworach profesjonalizm. Wokalistka uczestniczyła w "Bitwa na głosy" z Piotrem Kupichą, co o czymś świadczy. I wokalistka i wokalista posiadają godne "instrumenty pracy" :) Ona delikatna, romantyczna, on szałowy rockowiec (odszczelił świetną solówkę, po której został nagrodzony gromkimi brawami). Świetnie się ze sobą komponują. Zabawa z nimi jest na poziomie, nie organizują głupich zabaw (np trafianie do butelki długopisem zawieszonym w kroku) co się ceni w lepszym towarzystwie, ale na nudę nie można było narzekać. Świetnie dobrane piosenki w każdym secie, zabawy taneczne, dedykacje. Cała sala się bawiła, a siedzący (wiadomo, że na każdym weselu tacy się znajdą) podrygiwali w rytmie muzyki. Gorąco polecam ten zespół, z kimś innym mojego wesela sobie nie wyobrażam!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych