Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

zespol weselny

377 odpowiedzi w tym temacie

#221 ~Foto jak nic~

~Foto jak nic~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 14:50:59

tak zgadza sie to najlepiej grające zespoly w jedrzejowie , grają na zywo.terminy raczej zajete

Raczej na pewno siedza w domu bo wiele nie maja wspólnego z muzyką, wiec ci ta reklama nie wyszła kolego :D

#222 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 17:52:38

Gołecki band polecam byłam na weselisku z ich udziałem i rewelacja!!!

#223 ~iza~

~iza~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 19:03:13

Witam. Potrzebuję opinii o zespole z kolic Małogoszcza nazywającym się kiedyś CICHO-GŁOOŚNI a obecnie CI SAMI CO ZAWSZE.... Jeżeli ktoś był na imprezie, którą obsługiwali to bardzo proszę o obiektywną opinię :-)

#224 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 07 październik 2012 - 10:44:47

Witam. Potrzebuję opinii o zespole z kolic Małogoszcza nazywającym się kiedyś CICHO-GŁOOŚNI a obecnie CI SAMI CO ZAWSZE.... Jeżeli ktoś był na imprezie, którą obsługiwali to bardzo proszę o obiektywną opinię :-)

Odpiszę krótko. daj sobie z nimi spokój ......... resztę możesz sie domyśleć

#225 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2012 - 19:02:19

Mój brat ich zamówil na swoje wesele.... a możesz cos konkretniej o nich mi powiedzieć ?

#226 ~Inez~

~Inez~
  • Goście

Napisano 08 październik 2012 - 07:52:16

O tak!!! Golecki band extra!!! Polecamy, polecamy!!!

#227 ~przyszly maz~

~przyszly maz~
  • Goście

Napisano 08 październik 2012 - 18:42:36

ja wybralem zespol ARTEMIS graja w 3 i fajnie:) polecam:)

#228 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 12 październik 2012 - 16:10:53

A czy slyszal ktos o zespole Sound machine? http://s-m.ocom.pl/ Bo brzmia bardzo fajnie na str, osobiscie nie slyszalam, a martwi mnie to ze nie umiem znalezc zadnych opinii na ich temat..
http://forum.echodnia.eu/public/style_emoticons/default/smile.gif

Zespół grał u nas na weselu. Są rewelacyjni. U każdego z osobna słychać w wykonywanych utworach profesjonalizm. Wokalistka uczestniczyła w "Bitwa na głosy" z Piotrem Kupichą, co o czymś świadczy. I wokalistka i wokalista posiadają godne "instrumenty pracy" :) Ona delikatna, romantyczna, on szałowy rockowiec (odszczelił świetną solówkę, po której został nagrodzony gromkimi brawami). Świetnie się ze sobą komponują. Zabawa z nimi jest na poziomie, nie organizują głupich zabaw (np trafianie do butelki długopisem zawieszonym w kroku) co się ceni w lepszym towarzystwie, ale na nudę nie można było narzekać. Świetnie dobrane piosenki w każdym secie, zabawy taneczne, dedykacje. Cała sala się bawiła, a siedzący (wiadomo, że na każdym weselu tacy się znajdą) podrygiwali w rytmie muzyki. Gorąco polecam ten zespół, z kimś innym mojego wesela sobie nie wyobrażam!

#229 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2012 - 20:42:48

Odpiszę krótko. daj sobie z nimi spokój ......... resztę możesz sie domyśleć

jak ludzie sobie golną to im nie przeszkadza ta muza ale na trzezwo nie radze

#230 ~Wodzu~

~Wodzu~
  • Goście

Napisano 22 październik 2012 - 19:37:45

:wub:

#231 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2012 - 18:16:38

ma moze ktoś namiary na zespół MENUET

#232 ~MALWINA~

~MALWINA~
  • Goście

Napisano 27 październik 2012 - 19:01:28

czy słyszał ktoś zespół kontra kontrasy z jedrzejowa proszę o opinie pilnie mają grac u mnie na weselu

#233 ~GOŚĆ :)~

~GOŚĆ :)~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2012 - 15:14:23

REVERS BAND z Sędziszowa- jakieś opinie??

#234 ~mysza~

~mysza~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2012 - 19:21:28

witam,ja polecam zespół FORMAT z Pawłowic fajnie grają na weselu polecam ;) :)

#235 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2012 - 21:43:38

REVERS BAND z Sędziszowa- jakieś opinie??

REVERS BAND to " stare pryki " grają stare utwory , tak sie grało w latach 90-tych , a sekcja " dęta " prosi o pomste do nieba . Weź posłuchaj na stronie to sam dojdziesz do wniosku . Niech chłopoki grają zabawy w sędziszowie , okolicach i rżną na przęglądach. Już wolałbym DJ

#236 rodeo-band

rodeo-band

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 listopad 2012 - 16:08:40

chodziło o zespół na żywo a nie z dysku, kazdy wie że RODEO BAND rżnie z dysku aż sie dyskietki zacinają tak było ostatnio w Sobkowie i chłopoki nie wiedziały co robić!!!!!

Osobę która uważa, ze zespól RodeoBand "rżnie z dysku" proszę o kontakt pod nr tel 793228488. Zapraszam również na próbę w/w zespołu. Numery do Par u których graliśmy również mogę udostępnić. Opinie osób dotyczące jak to nazwali "zacinających się dyskietek" są stekiem bzdur i próby wykonania anty-reklamy!!! Ponadto w Sobkowie w ciągu ostatnich 3lat nie mielismy okazji występować. Pozdrawiam...a zainteresowanych zapraszam na stronę internetową. Bliższy kontakt pozwoli uwiarygodnić nasze umiejętności i rozwiać wątpliwości które szerzy o Nas Konkurencja!!!

#237 ~Monia~

~Monia~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2012 - 13:24:07

a ja osobiscie polecam zespol RODEO BAND, byłam miesiąc temu z nimi na weselichu, grają rewelacyjnie, potrafią zabawic ludzi na sali, jak i przy stołach, wybawiłam sie jak nigdy, poza tym robią bardzo krotkie przerwy

#238 Gośćważny

Gośćważny

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 listopad 2012 - 16:52:31

Witam! ja polecam państwu bardzo zespół "Ellodrado" z Rzeszówka koło Oksy. słyszałam jak grają i powiem wam szczerze że byłam zachwycona. Bardzo wam polecam, chłopaki są naprawdę w młodym wieku,a nie jakieś stare dziady, wycwanieni jak nie wiem. Potrafią zagrać znane przeboje, muzykę pop, disco-polo, a biesiada do stołu jest super!! bardzo dużo sprzętu. Naprawdę polecam.

#239 ~BJ~

~BJ~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2012 - 15:59:59

Moja prośba. Nie jestem z okolicy, ale mój ślub odbywa się właśnie w rejonie Jędrzejowa. Poszukuję zespołu w skład którego wchodzi perkusja i saksofon :)
Z góry dziękuję za namiary!

#240 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2012 - 19:53:57

www.zespolaccord.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych