Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zespół na wesele - PILNE!

zespół wesele orkiestra weselna zespół weselny kapela kapela weselna muzyka na wesele

81 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Lenerka~

~Lenerka~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2017 - 08:04:17

Pomyśl czy nie lepiej postawić na jakiegoś Dj zamiast zespołu. Dzięki temu będziesz mieć pewność że wszyscy będą się dobrze bawić niezależnie od wieku. Od siebie mogę polecić Macieja Wilkanowskiego z DJMW

#42 ~sebek99222~

~sebek99222~
  • Goście

Napisano 28 maj 2018 - 22:56:39

Myślę, co mógłbym polecić, ale chyba zespół NotoGramy będzie dobrym wyborem. Wpadł mi najbardziej w pamięć ze wszystkich wesele i na swoim również chciałbym ich mieć. Przyciągają uwagę głównie tym, że mają świetnych specjalistów i nie potrzeba już dodatkowo żadnego wodzireja, bo prowadzą sami świetnie całą imprezę.

#43 ~sebek99222~

~sebek99222~
  • Goście

Napisano 28 maj 2018 - 22:57:05

Myślę, co mógłbym polecić, ale chyba zespół NotoGramy będzie dobrym wyborem. Wpadł mi najbardziej w pamięć ze wszystkich wesele i na swoim również chciałbym ich mieć. Przyciągają uwagę głównie tym, że mają świetnych specjalistów i nie potrzeba już dodatkowo żadnego wodzireja, bo prowadzą sami świetnie całą imprezę.

#44 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 29 maj 2018 - 16:23:58

Witam wszystkich nie bierzcie zespołu Sekret z Połańca rozpada się ją musiałem rozwiązać z nimi umowę wyrzucili że składu tego Pana co świetnie prowadził zabawy teraz nie jestem pewien jak to będzie zawiodłem się i niechce żeby inni też się rozczarowali.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2018 - 21:35:23

Hahaha

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2018 - 21:59:49

Witam wszystkich nie bierzcie zespołu Sekret z Połańca rozpada się ją musiałem rozwiązać z nimi umowę wyrzucili że składu tego Pana co świetnie prowadził zabawy teraz nie jestem pewien jak to będzie zawiodłem się i niechce żeby inni też się rozczarowali.

Tak podobno się stało w tym zespole bo jednemu panu było kasy mało!!!

Ponoć narcyz ze Szczeki skłócił i nastawił członków zespołu przeciwko świetnemu Wodzirejowi i chce przejąć stery nad zespołem

Nieładnie nieładnie panie Ad....

Ale podobno szkolił się od najlepszych w naszej gminie w robienia zamieszania i kłócenia ludzi!

Ps. Karma zawsze wraca !

#47 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2018 - 14:24:47

Witam ja też rozwiązała umowę z zespołem Sekret nie chce siedzieć i myśleć co zrobią dalej z takimi osobami nie będę wspołpracowac zamawialam ten zespół że względu na Pana Grzegorz bo świetnie prowadził i bawił gości a teraz nie jestem pewna czy moje wesele się uda. Tak się nie robi!!!!

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2018 - 14:53:03

Może Pani podziękować klawiszowcowi pazerny i fałszywy gość. Za 1 złotówkę koze by pędził do Pacanowa

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2018 - 14:53:23

Może Pani podziękować klawiszowcowi pazerny i fałszywy gość. Za 1 złotówkę koze by pędził do Pacanowa

#50 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2018 - 19:02:39

Jesli w gminie uklady to tylko wodzirej slynny od burmistrza

#51 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2018 - 19:03:23

Jesli w gminie uklady to tylko wodzirej slynny od burmistrza

#52 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2018 - 10:02:18

Witam Grzegorz. Widze że działasz i piszesz na mnie, spoko ja tak niezrobie mam troche chonoru. Sam tego chciałeś i odeszles na własne życzenie, i nie pisz że

#53 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2018 - 10:12:21

że ja zostawiłem wszystkich przeciwko Tobie

#54 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2018 - 10:14:24

Nastawilem miało być

#55 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2018 - 10:43:06

O widzę że Grzesiu wszystko robi żeby popsuć opinie zespołowi z którego został wyrzucony dyscyplinarnie 

Wstyd Grzesiu wstyd może napiszemy na forum za co zostałeś wyrzucony ???

#56 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2018 - 10:44:23

O widzę że Grzesiu wszystko robi żeby popsuć opinie zespołowi z którego został wyrzucony dyscyplinarnie 

Wstyd Grzesiu wstyd może napiszemy na forum za co zostałeś wyrzucony ???

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2018 - 10:54:00

Trzeba nie mieć honoru żeby pisać takie bzdury na forum zresztą kto zna Grzesia ten wie jaki to jest cwaniak cały Połaniec go zna teraz i Staszów poznaje :) Pozdrowienia Grzesiu 

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2018 - 10:55:13

Trzeba nie mieć honoru żeby pisać takie bzdury na forum zresztą kto zna Grzesia ten wie jaki to jest cwaniak cały Połaniec go zna teraz i Staszów poznaje :) Pozdrowienia Grzesiu 

#59 ~Mateusz~

~Mateusz~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2018 - 11:58:36

Grzesiek to chamstwo co.robisz i nie zwalaj winy na innych bo ty byles problemem a nie cala reszta

#60 ~Tolek~

~Tolek~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2018 - 20:47:32

Nie zwalajcie wszystkiego na Grześka wy też nie jesteście bez winy...

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zespół, wesele, orkiestra weselna, zespół weselny, kapela, kapela weselna, muzyka na wesele

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych