Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zespół muzyczny na wesela Kozienice

Oprawa muzyczna muzyka na wesele kozienice wesele kozienice wesela muzyka

47 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2018 - 17:05:56

Asia to chyba konkurencja Questy z Kozienic. Byłam osobiscie na 3 weselach z nimi i również u mnie grali . Totalną brdura jest to co Asiu z konkurencji wypisujesz. Moim zdaniem to rewelacyjny zespół . I kazdemu go szczerze polecam .

#42 ~Mania~

~Mania~
  • Goście

Napisano 02 maj 2018 - 22:20:21

No widzę że koleżanka Asia wie co kiedy trzeba.... i kiedy się bawić

#43 ~Mania~

~Mania~
  • Goście

Napisano 02 maj 2018 - 22:26:57

Droga Asiu ... ten zespół jest naprawdę godny polecenia .
Grali u nas na weselu i nie tylko my byliśmy zadowoleni ale również wszyscy goście . A jak Ci się przerwy dłużyły to se wymień baterier w zegarku bo z pewnością Ci stanął

#44 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2018 - 09:03:55

A mi się bardzo ten zespół podoba .
Chłopaki dają radę A wokalistka to petarda ma dziewczyną pazur. Pozdrawiam i polecam

#45 ~Justyna31~

~Justyna31~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2018 - 10:25:26

Dla mnie osobiście też ten Quest super bawi ludzi angażują się w zabawę, atmosfera na parkiecie jest znakomita. :) Wiadomo jest wiele różnych zespołów każdy ma coś w sobie, ale ten moim zdaniem ma bardzo wiele pozytywów:) a co do przerw to ok 10-15 min to chyba standard bo i tak zanim kelnerki rozniosą i ludzie zjedzą to tak gdzieś wychodzi :) pozdrawiam:) a ludzie w internecie mogą różnie pisać a głównie z zazdrości:) ale jak nie maja innego zajęcia:) takie życie:)

#46 ~Marcin Janeczek~

~Marcin Janeczek~
  • Goście

Napisano 05 październik 2018 - 13:11:45

Ten Quest z Kozienic jest ok a nawet są zajebiści bo super bawią gości z nimi nie ma nudy. Wiele jest różnych zespołów ale ten akurat nie zawodzi. Bawiłem się z nimi jako świadek dwa lata temu w ubiegłym roku bylem jak grali jako gość a w przyszłym będą grać u mnie w czerwcu 2019. Są świetni.

#47 ~Ilona~

~Ilona~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 14:52:49

Ja popieram zespół dekret z Kozienic świetni wokaliści! :)

#48 ~Sławek Brzeski~

~Sławek Brzeski~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 17:06:19

Focus to panowie koło 50-tki to co wy chcecie od nich dobrze że jeszcze coś robią.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Oprawa muzyczna, muzyka na wesele, kozienice wesele, kozienice wesela muzyka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych