Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zespół muzyczny na wesela Kozienice

Oprawa muzyczna muzyka na wesele kozienice wesele kozienice wesela muzyka

47 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Patrycja.m~

~Patrycja.m~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 11:26:35

ja moge równiez polecic zespól relax ze zwolenia w zeszła sobote grali w 9 tawerna garbatka wesele bardzo fajne za stołami swietnie bawia i czesto jak dla mnie duzy + dla chłopaków nikt nie narzekał oczepiny polewka:) mam wizytówke namirki 503900208

#2 ~kornela~

~kornela~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2013 - 09:33:55

ja polecałabym zespół Flores http://www.zespol-flores.pl/ konkretni ludzie, fajnie śpiewają i  dobrze bawią gości

#3 ~Remek~

~Remek~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2013 - 12:29:33

Zespół Flores to z Warszawy - oni się nie nadają na wesela technicznie są dobrzy, ale to straszne sztywniaki nic nie podgadają nic nie prowadzą wesela - tylko co swoje zagraja  i tylle, grali niedawno w  RYCERSKIM totalna KLAPAAA , dno i porażka znajoma tam obsługuje. Sama mówiła że dawno takiej lipy niebyło A REPERTUAR TYPOWA  W-wa pod muchą i sztywno bez jaj. A jadnak wesele to wesele pośmiać się, grają typowe kawałki studyjne... to nie te klimaty... ale wasz wybór... :ph34r: :( :angry:

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 21:03:29

Popieram - zespół ma bawić, a wyszukany repertuar na wesela wogóle się  nie sprawdza.

#5 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 21:08:54

Moi mili słyszałam że relax podobno trochę sporo piją alkocholu na weselu,czy to prawda...czy tylko incydantalna sprawa...

#6 ~Gość weselny~

~Gość weselny~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2013 - 14:07:40

Zawodowo prowadza wesela  znaja sie na rzeczy potrafią zagrac od polki ,,światówy", po rocka i muzyke dance- System Band z Ostrowca  http://www.systemband.pl  świetny zespół

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2013 - 09:00:58

lipa na całego

#8 ~Gość...~

~Gość...~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 21:30:26

POPIERAM ZESPÓŁ MA BAWIĆ I ZABAWIAĆ CAŁE WESELE- musi mieć tego pawera, a nie 4 nieboszczyków...

#9 ~zuza~

~zuza~
  • Goście

Napisano 11 październik 2013 - 21:54:34

zespół FOCUs fajnie gra ale wokalistka jest tak nieprzystępna i nie miła że chociażby dlatego bym jej nie wybrała chłopaki ok 

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2013 - 07:41:38

bayer full

#11 mrozo

mrozo

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 październik 2013 - 22:02:58

Focus muszę przyznać, że podobno panowie sie opuścili i to nie jest ten sam zespół co 1-2-3 lata temu - ale dalej grają.

No ba to nie ten sam zespół co 1-2-3 lata bo graja co rok lepiej :P dzwoncie pytajcie o terminy dopiero sie cos wypowiadajcie zazdrośnicy bo nie macie odwagi pisac normalnie tylko sie ukrywacie po anonimami

#12 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 16 październik 2013 - 18:55:56

No ba to nie ten sam zespół co 1-2-3 lata bo graja co rok lepiej :P dzwoncie pytajcie o terminy dopiero sie cos wypowiadajcie zazdrośnicy bo nie macie odwagi pisac normalnie tylko sie ukrywacie po anonimami

pewnie ze zespół focus fajnie gra widac po ich wolnych terminach a wokalistak fajna ładna miła kobitak no nie dziwie się ze jest pani zazdrosna :D ale zazdrosniki

pan mrozo to pewnie członek zespołu nie jestem zazdrosna bo nie mam o kogo zespół świetnie gra zawsze mi się podobał jak grał na weselach co nie zmienia faktu że wokalistka z zespołu powinna być bardziej przyjazna dla ludzi a nie robić z siebie wielką damę to jest wesele a ona ma za zadanie bawić gości 

#13 ~Gość Sylwestrowy~

~Gość Sylwestrowy~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2014 - 11:43:34

lipa na całego

szczególnie jak to pisze konkurencja która niestety została wyeliminowana i niezagrała tej imprezy:)a pozatym wystarczy posłuchac jaki poziom prezentuje System Band a jaki zespoły wymienione:)

#14 ~axy~

~axy~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2014 - 23:08:26

a jaki zespół grał wpolicznej na sylwestrze

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 11:22:07

jakis beznadziejny fakt ze zwolenia  kolezanka mowila ,ze nuda na parkiecie  byla:(((((

#16 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2014 - 09:17:49

a ja polecam zespół z Grójca oto ich stronka .zespoldance4ever.pl

#17 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2014 - 11:33:05

Z tym RELAXSEM to nieźle - przesada CHŁOPAKI CHYBA NIE MAJĄ INNEJ PRACY - TYLKO WESELA i internet.

PISZĄC sanemu posty. Są lepsze zespoły a tak żaden sobie nie cukrujeeeeeeeeeeee.

Trochę przesadzacie - byłam na dwóch weselach i normalnie szału i piany nie było - normalnie, oprócz tego - że coś wam dudniło czasmi.

#18 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2014 - 22:06:48

angelsband.pl

#19 ~Mała~

~Mała~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2014 - 11:52:08

Ja polecam zespół PULSAR z okolic Góry Kalwarii

#20 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 29 październik 2014 - 11:49:08

Popieram stary repertuar, mało nowości... :(

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Oprawa muzyczna, muzyka na wesele, kozienice wesele, kozienice wesela muzyka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych