Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zespól Expert

28 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Nikola~

~Nikola~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 15:00:31

Hmmm...co to za bzdury? Myślałam, że przyszłych nowożeńców interesuje przede wszystkim to, jak zespół gra i jak w trakcie przyjęcia wywiązuje się ze swoich obowiązków- a do nich raczej nie należy odnawianie starych czy kontynuowanie obecnych kontaktów, to są sprawy prywatne i wydaje mi się, że te opinie są pisane przez nienawiść, bo nijak to się ma do wystawiania jakiejkolwiek opinii. Także takie komentarze są zbędne. Mało tego, jeszcze pół biedy gdyby pisał je ktoś odpowiedzialny, a nie takie osoby jak Pan/Pani Agnieszka, który/a ma ewidentny problem z określeniem własnej tożsamości :) I tak kochani, Expert rzeczywiście nie będzie już taki sam, ale z zupełnie innych powodów...Osoby, które hejtują i pewnie hejtować będą gorąco pozdrawiam! :) A i jeszcze jedno, tak dla wszystkich kobiet, które będą miały jakąkolwiek styczność z obecnymi członkami zespołu- UWAŻAJCIE NA SIEBIE :)

Co chcesz przekazać pod słowami uważajcie na siebie?

#22 ~GRUBASKA~

~GRUBASKA~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 22:48:32

Co chcesz przekazać pod słowami uważajcie na siebie?

Hmm, jakby to powiedzieć - niestety, ale niektórzy traktują innych zbyt "rzeczowo" :)

#23 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 11:05:10

Expert to teraz dj czy zespół ?

#24 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 15:52:50

Expert to nadal zespół
Expert to teraz dj czy zespół ?[/quote]

#25 ~Waldemar Majewski~

~Waldemar Majewski~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 18:51:23

To prawda, zespół Expert z Potworowa nadal funkcjonuje. Jednak, to nie zmienia faktu,że jego prawowity założyciel,jak i twórca samej nazwy prowadzi już inną działalność-DJExpert&NATY.Serdecznie zapraszam.

#26 ~Słoma w butach~

~Słoma w butach~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 17:24:44

... Moja znajoma przez to wyprowadziła się....

No cóż, możła się ze wsi wyprowadzić, ale czy aby na pewno wieś wyprowadziła sie z niej?

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 14:44:16

To prawda, zespół Expert z Potworowa nadal funkcjonuje. Jednak, to nie zmienia faktu,że jego prawowity założyciel,jak i twórca samej nazwy prowadzi już inną działalność-DJExpert&NATY.Serdecznie zapraszam.

Ale zes się stoczył chłopie.

#28 ~Waldemar Majewski~

~Waldemar Majewski~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 11:14:55

Ale zes się stoczył chłopie.

Coś Ty chłopie, to była najlepsza decyzja w moim życiu! Mam się bardzo dobrze, ale dzięki za troskę. :)

#29 ~Kowal~

~Kowal~
  • Goście

Napisano wczoraj, 09:12

Expert to teraz dj czy zespół ?

To zależy na jakiego typu imprezę ma Pani zapotrzebowanie jeżeli wesele to polecam zespół a jezeli do cyrku to dj

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych