Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Daniela~

~Daniela~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 09:27:40

Jedną z ważniejszych inwestycji jaką dokonałam przechodząc na zdrową dietę był zakup parowaru Philipiaka. Nigdy nie zamierzałam oszczędzać na zdrowiu tym bardziej że moje serce jest już osłabione a żywność gotowana na parze jest wskazana m.in przy schorzeniach kardiologicznych.

#2 ~Leyla~

~Leyla~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 16:24:20

nie mam daru do gotowania. a lubię być fit i zdrowo się odżywiać. Zamawiam sobie posiłki z lightdiet. Najpierw na spróbowanie wzięłam a teraz miesiąc w miesiąc zamawiam. Mam dużo warzyw i owoców, nie jest tak, że głodna chodzę. Dobrze, że posiłki sa różnorodne to się szybko nie nudzą 

#3 ~Birma~

~Birma~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 15:57:15

Ja nie zastanawiam sie czy jem zdrowo czy nie. Wyszłam z założenia że posiłki gotowane na parze są zdrowe i tyle. Do tego typu posiłków jetem przyzwyczajona od dziecka , Moja mama tak gotowała z tym że ona miała sprawę utrudniona .Sitka których używała był niewygodne , natomiast mój zestaw philipiaka jest wygodny i bezpieczny. 

#4 ~Zuzanna~

~Zuzanna~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 06:43:26

Osobiście dodałabym do posiłków gotowanych na parze , gesty krem z blendera. Taka para to zdrowie i energia na cały dzień. Warto poświęcić chwilę na zblenderowanie ulubionych warzyw z dodatkiem naszego polskiego jabłka.

#5 ~mietka~

~mietka~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 20:12:41

Jedną z ważniejszych inwestycji jaką dokonałam przechodząc na zdrową dietę był zakup parowaru Philipiaka. Nigdy nie zamierzałam oszczędzać na zdrowiu tym bardziej że moje serce jest już osłabione a żywność gotowana na parze jest wskazana m.in przy schorzeniach kardiologicznych.

Parowar super sprawa. Też kupiłam taki parowar (w sumie to zestaw naczyń, które go tworzą). Można gotować w pojedynczych naczyniach, a jak się chce to można stworzyć parowar i gotować na parze.

#6 ~Wiśka~

~Wiśka~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 17:49:27

Żartujesz Mietka? Nie spotkałam parowaru którego poszczególne naczynia można stosować osobno bez pojemnika parowaru. Co to za wynalazek ?

#7 ~Marta Kowalewska~

~Marta Kowalewska~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 15:49:26

Żartujesz Mietka? Nie spotkałam parowaru którego poszczególne naczynia można stosować osobno bez pojemnika parowaru. Co to za wynalazek ?

Witam! Wiśka, taki parowar (zestaw naczyń) znajdziesz w ofercie marki Philipiak. Zestaw naczyń kuchennych Philipiak Milano Classic liczy 18 elementów: duże naczynie 5,2 l, pokrywę 24 cm, średnie naczynie 2,7 l, pokrywę 20 cm, małe naczynie 1,5 l, pokrywę 16 cm, patelnię z dnem groszkowym 24 cm, okrągłą pokrywę do patelni 24 cm, naczynie do gotowania na parze 24 cm, misę dużą 24 cm, plastikową pokrywę 24 cm, misę małą 20 cm, plastikową pokrywę 20 cm, koszyk do gotowania warzyw, tarkę, łopatkę, krążek redukcyjny, przyssawkę.

Pozdrawiam, Marta Kowalewska

#8 ~Wiśka~

~Wiśka~
  • Goście

Napisano 09 maj 2019 - 08:16:33

Pani Marto, interesująco brzmi, aczkolwiek taka ilość elementów przyprawiła mnie o zawrót głowy. Chciałabym zobaczyć ten zestaw. W którym sklepie znajdę Wasz zestaw do gotowania na parze.?

#9 ~Marta Kowalewska~

~Marta Kowalewska~
  • Goście

Napisano 10 maj 2019 - 17:57:06

Witam! Wiśka, parowar naszej marki znajdziesz w salonach stacjonarnych lub na pokazach, które organizowane są na terenie całego kraju. Dostępny jest on również w naszym sklepie internetowym shop.philipiakmilano.pl

#10 ~Wiśka~

~Wiśka~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 20:18:12

Czy może Pani powiedzieć coś na temat pokazów? Jak długo trwają , gdzie odbywają sie?

#11 ~Wiśka~

~Wiśka~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 20:19:06

Czy może Pani powiedzieć coś na temat pokazów? Jak długo trwają , gdzie odbywają sie?

#12 ~Marta Kowalewska~

~Marta Kowalewska~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 14:59:18

Witam! Wiśka wszelkie informacje na temat pokazów naszej marki znajdziesz na stronie: philipiakmilano.pl/gdzie-kupic Prezentacje produktów Philipiak Milano odbywają się codziennie w całej Polsce.

#13 ~kalina~

~kalina~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2019 - 18:26:13

Philipiak to włoska marka, która oferuje naprawdę dobrej jakości produkty. Sama mam w swojej kuchni ich patelnie: ceramiczną oraz stalową oraz wyciskarkę do soku.

#14 ~paczka~

~paczka~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 17:51:59

Mi się o wiele łatwiej gotuje odkąd mam thermomixa, kupiłam po prezentacji w Kielcach - super sprawa polecam sobie zgłosić się do Pani Justyny Ciesiun i zobaczyć jak to działa. Przepisów cała masa i wcale nie trzeba wymyślnych składników do tego 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Dieta, Parowar, Gotowanie, Zdrowie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych