Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~rambit666~

~rambit666~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 08:45:16

dopóki tam nie będzie sygnalizacji,wypadki będą non-stop,niech policja poda statystykę za ubiegły rok,tam nie ma tygodnia bez kolizji,a wyjazd od strony huty koszmarny,nic nie widać

#2 ~Kierowca~

~Kierowca~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 09:28:49

Jeśli mówisz i krzyżówce Lwowskiej z Trześniowską to tam powinno być wyłącznie rondo. Jeśli bedą światła będą jeszcze większe korki niż dotychczas :(

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 10:03:28

wypadek był przy zjeździe z mostu, a nie na skrzyżowaniu Lwowskiej z Trześniowską.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 15:14:57

Mam pytanie - po tkwieniu w korku prawie 1,5 godziny - spóźnienie do pracy a pracuję na tzw. godziny. Spóźnienie mi usprawiedliwiono, ale czy zapłacą mi za tę godzinę tkwienia w korku? Zdarzenie drogowe przecież niezależne ode mnie a najbliższy most w Annopolu... Czy ktoś zna się na prawie? Spóźnienie nie było z mojej winy

#5 ~henry~

~henry~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 15:36:01

Śmieszy mnie to co piszą na tym echu nawet nie wiedza gdzie był ten wypadek porażka. 

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 16:20:18

Sprawca podobno jechał ałdi i był na zwolnieniu lekarskim.

#7 ~Antoni Popchaj~

~Antoni Popchaj~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 22:14:49

Ja tam znalazłem rozwiązanie.Puścic ruch przez _kozią Wólkę od strony Gorzyc.Wyjeżdzasz koło CPN z nakazem wjazdu w prawo.Wogóle to ja się zastanawiał dlaczego tam jest wjazdu.Samochody jadące z Gorzyc odciąża ul Trześniwską.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Lwowska, wypadki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych