Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdanie egzaminu na prawo jazdy

prawo jazdy WORD

81 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~machulski~

~machulski~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 21:25:18

" Burdel w tym Archeo,siostry macie...."

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2013 - 19:19:05

Się wtrące

Po wierwsze, gadanie że egzamin jest nie do zdania jest bez sensu, da się go zdać. Mówienie, że "większość osób nie wyjeżdża z placu" jest kretynizmem, na pewno egzaminatorzy biegają na łuku z pachołkami i specjalnie podsuwają, żeby na nie najechać. Jeśli ktoś nie wyjechał z placu, to winę ponosi on sam i jego umiejętności, właściwie ich brak.

Drugie, ktoś tam powiedział, że egzamin minimum 60 minut. Nie wiem, gdzie zdawałeś/aś, ale przeważnie to jest maksymalnie 10 minut na placu i 25-35 minut na mieście, no, ale są ludzie zaginający czasoprzestrzeń, wiadomo.

Trzecie, to jeśli ktoś czuje się pokrzywdzony, bo "świetnie jeździ", a oblał egzamin, proszę bardzo, wszystko jest rejestrowane, nagrywane, odwołać się można i po sprawie.

#23 Koszerny

Koszerny

Koszerny

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów

Napisano 15 maj 2013 - 13:48:26

Ja mam badania co 5 lat stale sprawdzane są moje umiejętności psychomotoryczne,
jestem szoferem zawodowym oapropos niedowidzenia i słabych reakcji.

tak tylko do was napisałem,niedzielni kierofcy i przyszli niedoszli kierofcy !!

do ksiąc-a,
jak ktoś wali w pojazd po prawej stronie jadący równolegle drugim pasem to jest to moja wina ,niezmieniającego pas?-ciekawa tełoria,
policjant wypowiedział się inaczej co do sprawcy kolizji;-)),moja była prawda.

jak synku przejeżdzisz 1,5 mln kilometróf swoim autkiem to z tobą podyskutuję.
i ponawiam sugestię:
myślę ,ze dobry psycholog jest Ci w stanie pomóc?,ale może i moje docinki są głupie?!,

Dziadek jak ktoś potwierdza swoje umiejetności ilością przjechanych kilometrów to znak że zaczyna stwarzać zagrożenie na drodze bo popadł w rutynę i włączyła mu się nieśmiertelność. Za każdym razem jak sie siada za kółkiem jest szansa że cos sie stanie i trzeba być tak samo skoncetrowanym bez wzglęu czy ma się 1,5 mln kilometrów czy 1000.

#24 ~wiśniowy dziadek~

~wiśniowy dziadek~
  • Goście

Napisano 17 maj 2013 - 19:40:33

No widzisz rutyna ,ja nie zabijam,nie rozbijam innym samochodów,nie przejechałem,psa,sarenki?!
sam też mam się dobrze - żyję i niech tak zostanie ,takich dziadków pod 40 stkę Ci więcej życzę na drodze,ty też już masz niedaleko do 40?! raczej bliżej niż dalej?!
ale żeby się łoficjalnie na tych stronach zarejestrować
łutforzyć końto w ECH!!!!!no to żenada,swojaku.

#25 ~ANIA~

~ANIA~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2013 - 18:26:59

najlepsza szkoła jazdy to jest TOM;) THE BEST

#26 ~Jowita~

~Jowita~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2013 - 14:30:42

Ja zdałam 21,08,2013 za czwartym razem po dwuletniej przerwie i nie mam zastrezen do zadnego z egzaminatorów, ani do przebiegu calego egzaminu. Trzy nieudane próby byly wynikiem stresu, ktorego wczesniej nie potrafilam opanowac. Powodzenia dla kazdego! :)

#27 ~zdziwiony~

~zdziwiony~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2013 - 19:16:04

No cóż może i lepiej że nie masz zdanego egzaminu,bo może docinki egaminatora nie były tak głupie jak uważasz a może głupi robiłaś sama?
ale cóż niknie jest perfekcjonistą z wyjątkiem Ciebie,a inni są głupi i nie mają racji i po co te przepisy,głupie zasady,wszyscy robią zamach na "twoją"czy tatusia?!kasę chcą ci ją zabrać??!!
myślę ,ze dobry psycholog jest Ci w stanie pomóc?,ale może i moje docinki są głupie?!,
a tak poważnie ja jeżdżę już 27 lat na razie bezwypadkowo ze dwie kolizje miałem jak raz mnie kobitka na seminaryjskiej staranowała bokiem pojazdu?!bo ona mnie w lusterku wstacznym nie widziała????!!!!na bok pojazdu przez okono samochodu jej nie uczyli patrzeC?!!!!!bopo co ijak widzę jak was szkolą to może i lepiej żeby takich analfabetów drogowych było jak najmniej na drogach???!!!
POZDRAWIAM CIEM CIULE !!!!mała bzdzi!!!

aleś ciulu po...ny!!!!

#28 ~Kilkas~

~Kilkas~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2013 - 20:22:09

www.youtube.pl/uczennica-zdaje-prawko-kielce/!@$ERq345hy3

#29 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2013 - 18:41:36

Zdawałam dzisiaj 4 raz egzamin w Kielcach. Niestety kolejny raz sie nie udało. Moje pytanie dotyczy jednak czegoś innego. Możliwe jest aby 3 razy pod rząd trafić na tego samego egzaminatora? Zaczęłam się obawiać, że to ktoś (mój były) specjalnie zapłacił w WORDzie żebym nie zdała.  

#30 ~wiśniowy dziadek~

~wiśniowy dziadek~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 16:02:51

Ania zdawaj do zesr----ania,też zdajesz nadal jak mała bzdzi?!

nie możesz sobie śmigać taksówką lub autobusem??!!

przyjmij porażkę opamiętaj się babo!!!

może dobrze Ci radzą nie jeździj autem jako kierowca dłużej pożyjesz więcej ,na emeryturę odłożysz?!!

i będziesz miałą szansę dożyć tych praw emerytalnych!!!

a i innych nie rozjedziesz,

Wiesz w miarę upływu lat będzie "twoich"byłych przybywać a ty nadal będziesz sama!!!;-((

#31 ~to nie możliwe~

~to nie możliwe~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 23:57:26

Zdawałam dzisiaj 4 raz egzamin w Kielcach. Niestety kolejny raz sie nie udało. Moje pytanie dotyczy jednak czegoś innego. Możliwe jest aby 3 razy pod rząd trafić na tego samego egzaminatora? Zaczęłam się obawiać, że to ktoś (mój były) specjalnie zapłacił w WORDzie żebym nie zdała.

Wszystko może byc możliwe za wyjatkiem takiego wyniku losowania automatycznego. Coś musi być na rzeczy skoro "wiśniowego" tak uderzyło. A może trzykrotnie zdawałaś w ten sam dzien tygodnia, o tej samej godzinie ? Czy terminy były rózne? Chyba ściemniasz, przeciez to nie możliwe matematycznie.

#32 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2013 - 11:38:40

Wszystko może byc możliwe za wyjatkiem takiego wyniku losowania automatycznego. Coś musi być na rzeczy skoro "wiśniowego" tak uderzyło. A może trzykrotnie zdawałaś w ten sam dzien tygodnia, o tej samej godzinie ? Czy terminy były rózne? Chyba ściemniasz, przeciez to nie możliwe matematycznie.

Faktycznie zdawałam w ten sam dzień tygodnia i o tej samej godzinie. Sama nie wiem. Na wszelki wypadek na następny raz umówię się na inny dzień. A co do 'wiśniowego dziadka' nie będę sie wypowiadać i zniżać do jego poziomu

#33 ~juliette~

~juliette~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2013 - 13:25:05

Egzamin w Kieleckim WORD jak najbardziej da się zdać. Ja zdałam w zeszłym roku. Cały praktyczny trwał tylko 20 min. Wszystkie manewry wykonane bezbłędnie.Teoria też za pierwszym. Słowa egzaminatora na zakończenie: Bardzo płynnie, uważnie. Będzie z Pani dobry kierowca. Da się?

#34 ~wiśniowy dziadek~

~wiśniowy dziadek~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2013 - 18:29:38

Faktycznie zdawałam w ten sam dzień tygodnia i o tej samej godzinie. Sama nie wiem. Na wszelki wypadek na następny raz umówię się na inny dzień. A co do 'wiśniowego dziadka' nie będę sie wypowiadać i zniżać do jego poziomu

To ja się zniżę do tfojego posiomu

to co opisujesz to był "

ups zagraniczne słowo dla ANI:

::::"PRECEDENS"

ale zaczynam wieżyć jednak w dziejową sprawiedliwość to Ty jesteś prudtem ubcznym niedoskonałości w przemyśle "gumowym"

#35 ~tylko tutaj~

~tylko tutaj~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2013 - 14:30:50

To ja się zniżę do tfojego posiomu
to co opisujesz to był "

ups zagraniczne słowo dla ANI:

::::"PRECEDENS"
ale zaczynam wieżyć jednak w dziejową sprawiedliwość to Ty jesteś prudtem ubcznym niedoskonałości w przemyśle "gumowym"

Precedens,a ile kosztuje taki precedens ?
Tutaj to od dawna już nazywa się to "standard", a nie jakiś precedens. Precyzyjne ręczne losowanie konkretnej osoby do konkretnego egzaminatora przez "komputer" czytaj koordynatora znane i głośne były w ośrodku. Czyli to możliwe jest

Precedensem, prawdziwym PRECEDENSEM jest to, że na takie precedensy pozwalają.

#36 ~skandal czy prowokacja~

~skandal czy prowokacja~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2013 - 20:47:08

Jeżeli jest prawdą co napisała ANIA czyli stałe terminy, stałe godziny, ten sam egzaminator przydzielony 3 razy pod rząd to pytania muszą być> – jak to możliwe ? czy to skandal i afera z ustawianiem egzaminów?
PRECEDENS - krótka anatomia hipotetycznie możliwego przypadku.
Ten sam dzień, ta sama godzina, ten sam egzaminator, ta sama zdająca;
Ktoś w WORD planuje pracę egzaminatorów czyli ten ktoś- bezprecedensowo z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem musiałby przypasować tego egzaminatora do tego dnia i na tą godzinę. Co raz ciekawszy ten PRECEDENS, bo jakby w porozumieniu i w zmowie czyli zorganizowanie.
Zapisy p.Ani na ten termin w biurze obsługi (parter), planowanie egzaminatorów w nadzorze (II piętro), a jeszcze losowanie czyli koordynator ( I piętro).
....ten sam egzaminator... - albo ma układ z nadzorującym, albo go nadzorujący "przypasowywuje” do zdającej( dzień, godzina).
A teraz prawie finał......jest ten dzień, jest ta sama godzina, ale na tą samą godzinę jest kilka osób... to jak dopasować tego samego egzaminatora do tej samej Ani????.
To tylko wordowski komputer potrafi tak generować PRECEDENSY!!!!!!!!!!!!!! albo pan koordynator, po otrzymanym poleceniu-zleceniu "ręcznie" dopisuje( oczywiście losowo) egzaminatorowi tą samą Anię.
Jedna tylko kwestia PRECEDENSU pozostaje, otóż; kto może wydać takie polecenie-zlecenie komputerowi lub panu koordynatorowi ??? Kto może zarezerwować ten sam termin i godzinę ?? Kto może wyznaczyć tego samego egzaminatora do tej samej osoby??
NO KTO ????? WIADOMO. TYLKO PRECEDENS. JEDYNY TAKI PRECEDENS.
Z p. Anią jest w porządku, przecież zdała nowe testy. To kto ją może załatwić, oczywiście tylko sam PRECEDENS.
PRECEDENSEM to mogłoby się stać uznanie tego przypadku za normalny i prawdopodobny. Uznanie trzykrotnego trafienia, pod rząd na tego samego egzaminatora za precedens, byłoby rzeczywiście precedensem ale w historii psychiatrii.

Sprawa śmierdzi z daleka potężnym skandalem egzaminacyjnym z tzw. losowaniem osób; ustawianiem egzaminów na prawo jazdy poprzez ustawianiem terminów, osób pod konkretnych egzaminatorów. Marszałek i policja powinni sprawę skontrolować natychmiast. Jest jasno podana data "ustawionego" egzaminu, profil zdającego w Starostwie Powiatowym - tylko sprawdzić pozostaje czy to prowokacja "Ani" czy ohydny skandal egzaminacyjny.

#37 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2013 - 12:45:11

Witam, 

Nie była to żadna prowokacja. Dzisiaj miałam kolejny egzamin i się udało. Inny dzień, inna godzina i co najważniejsze inny egzaminator :)   

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2013 - 14:31:43

http://www.tnijse.pl...tusk_rrezygnuje

#39 ~Tegoroczna maturzystka~

~Tegoroczna maturzystka~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2013 - 12:26:35

moze nie nadajesz sie na kierowce ,ale tu jest winny cały swiat tylko nie Ty ,są kamery trzeba było odwołac sie skoro tak dobrze jeżdzisz

nie no śmieszny jesteś człowieku chyba nie zdajesz sobie sprawy jak jest naprawde, to ze sie odwolasz nic nie daje bedziesz czekal jakies miesiecy na rozwiazanie sprawy i jedyne co dostaniesz kolejna probe za darmo,a tamtego egzaminu Ci nie uznaja. Złodzieje i tyle ! Ja osobiscie zdałam za 1 razem ale tylko dlatego,ze trafilam na normalnego czlowieka,a nie jakiegos grubego gbóra który akurat w dniu mojego egzaminu mial zly dzien.

#40 ~nie prowkacja a skandal~

~nie prowkacja a skandal~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2013 - 12:39:53

Jeśli "Ania" potwierdziła, że tak było na prawdę i trzy razy z rzędu trafiała na tego samego egzaminatora
to nie może być jej prowokacja tylko to jest najgorszy skandal egzaminacyjny z losowaniem osób do egzaminatorów. Ustawianie egzaminatora pod osobę zdającą i to 3 razy pod rząd nie może być dziełem przypadku.
Sprawa powinna być wyjaśniona przez Marszałka Województwa jako bezprecedensowa.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: prawo jazdy, WORD

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych