Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdanie egzaminu na prawo jazdy

prawo jazdy WORD

82 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mała Mi~

~Mała Mi~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 12:18:31

Do egzaminu na prawo jazdy przystępowałam wczoraj 3 raz, bo wyjeżdżonych wielu godzinach (również dodatkowych), gdzie instruktor mnie chwali niestety egzaminu nie jestem w stanie zdać. I to nie chodzi o stres, bo noga na sprzęgle mi nie skacze - jak to się dzieje w wielu przypadkach. Jestem max skupiona, nawet na docinki egzaminatora ( które miały wczoraj miejsce przez cały egzamin) nie reaguje. Ale mimo wszystko egzaminator jest w stanie wyszukać się tak drobnych błędów żebym tylko nie zdała. Odkąd zmieniły się przepisy odnośnie zdania egzaminu to umiejętności odgrywają drugą rolę, liczy się przede wszystkim szczęście. Niestety dotyka to nie tylko mnie...czekając na swój egzamin od 7.50 do 9.10 w tym czasie nie zdał nikt...połowie niestety nie udało się nawet wyjechać z placu, a jeżeli się udało to zaraz wracali do WORDU na miejscu pasażera...Dlaczego przez to, że WORD nie ma już tylu klientów robi wszystko aby zarobić na nas, uwalając osoby które naprawdę dobrze jeżdżą tylko po to aby oni czasem nie musieli kogoś zwolnić...Dlaczego droga po upragnione prawo jazdy musi być tak kręta i taka trudna?? Bo w kieleckim WORD-dzie zdanie prawa jazdy graniczy niemalże z cudem....I ewidentnie chodzi o kasę bo wczoraj na koniec egzaminator (gdy odmówiłam powrotu z nim do WORD-u) zapytał mnie tylko : " To nie ustala Pani kolejnego egzaminu?"...

#2 ~yyt~

~yyt~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 14:33:26

Ja nie mam prawa jazdy i żyję. Po co mi ono??? Nawet nie umiem przejechać 2 metrów. Mylą mi się pedały gazu i hamulca :blink:

#3 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2013 - 22:02:26

No cóż może i lepiej że nie masz zdanego egzaminu,bo może docinki egaminatora nie były tak głupie jak uważasz a może głupi robiłaś sama?
ale cóż niknie jest perfekcjonistą z wyjątkiem Ciebie,a inni są głupi i nie mają racji i po co te przepisy,głupie zasady,wszyscy robią zamach na "twoją"czy tatusia?!kasę chcą ci ją zabrać??!!
myślę ,ze dobry psycholog jest Ci w stanie pomóc?,ale może i moje docinki są głupie?!,
a tak poważnie ja jeżdżę już 27 lat na razie bezwypadkowo ze dwie kolizje miałem jak raz mnie kobitka na seminaryjskiej staranowała bokiem pojazdu?!bo ona mnie w lusterku wstacznym nie widziała????!!!!na bok pojazdu przez okono samochodu jej nie uczyli patrzeC?!!!!!bopo co ijak widzę jak was szkolą to może i lepiej żeby takich analfabetów drogowych było jak najmniej na drogach???!!!
POZDRAWIAM CIEM CIULE !!!!mała bzdzi!!!

Ale dziadku pitolisz. Ja zdawałam pięć razy. Jeżdżę kilka ładnych lat, zajadę wszędzie, zero kolizji i jestem kobietą. Na drogach często spotykam się z takimi jak Ty. Jak umiem liczyć to masz blisko 50 lat i pewnie nie dowidzisz. I kto komu zagraża na drodze?.

#4 ~tylko kasa, szkoda~

~tylko kasa, szkoda~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2013 - 01:11:39

Ale dziadku pitolisz. Ja zdawałam pięć razy. Jeżdżę kilka ładnych lat, zajadę wszędzie, zero kolizji i jestem kobietą. Na drogach często spotykam się z takimi jak Ty. Jak umiem liczyć to masz blisko 50 lat i pewnie nie dowidzisz. I kto komu zagraża na drodze?.

Brawo-anka-.dobra riposta.
Nawet Policja jak złapie na wideoradarze wykroczenie to udowadnia winę sprawcy poprzez odtworzenie nagrania filmowego, na miejscu zatrzymania. Nawet muszą pytać. przyjmujesz mandat czy nie zgadzasz się jak w TV Turbo.
We WORD w Kielcach, na to czasu nie mają bo nadal jeżdżą systemem losowania 3 osoby na 2 godziny . Aby się wyrobić w czasie tych 2 godzin, ktoś musi szybko oblać. Pełna jazda jednej osoby to jak nic 60 minut. 3X60 =180 minut, a dwie godziny to tylko 120 minut, więc brakuje 60 minut. Na przeegzaminowanie 10 osób mają 8 godzin zamiast 10. Po prosty, jaja jak berety. Mało tego to jescze egzaminatorzy muszą biegać po schodach na trasie samochód- II piętro i z powrotem. A kolejne 2 osoby na kolejne 2 godziny już czekają. No to jak się można wyrobić - tylko oblać - rygorystycznie przeegzaminować obcych. PT. Klientów. Przetwórnia, folwark nie pasująca do krajowego wzorca.
Nigdzie w Polsce tego nie ma. Nigdzie w Polsce nie ma takiej organizacji egzaminów, tym bardziej, że nadal nie jest to zgodne z ideą przepisów egzaminacyjnych tym bardziej tych nowych, po 19 stycznia br.
Kielce są specyficzne bo nikt z tym porządku nie robi.
Taka organizacja egzaminów potwierdza tylko powszechną opinię, że w Kielcach, dla WORD liczy się tylko kasa !
Tak być nie powinno. Tak nie ma nigdzie w kraju, tylko w Kielcach. Nikt tego tu nie widzi ? Przecież to nie dopuszczalne. Przepisy nowe - sposoby stare. Nawet wadliwy system ITS kupili bo był tańszy, to nic, że nie łączył z SI Kierowca ale był tańszy. Chore.

#5 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2013 - 14:03:01

Do egzaminu na prawo jazdy przystępowałam wczoraj 3 raz, bo wyjeżdżonych wielu godzinach (również dodatkowych), gdzie instruktor mnie chwali niestety egzaminu nie jestem w stanie zdać. I to nie chodzi o stres, bo noga na sprzęgle mi nie skacze - jak to się dzieje w wielu przypadkach. Jestem max skupiona, nawet na docinki egzaminatora ( które miały wczoraj miejsce przez cały egzamin) nie reaguje. Ale mimo wszystko egzaminator jest w stanie wyszukać się tak drobnych błędów żebym tylko nie zdała. Odkąd zmieniły się przepisy odnośnie zdania egzaminu to umiejętności odgrywają drugą rolę, liczy się przede wszystkim szczęście. Niestety dotyka to nie tylko mnie...czekając na swój egzamin od 7.50 do 9.10 w tym czasie nie zdał nikt...połowie niestety nie udało się nawet wyjechać z placu, a jeżeli się udało to zaraz wracali do WORDU na miejscu pasażera...Dlaczego przez to, że WORD nie ma już tylu klientów robi wszystko aby zarobić na nas, uwalając osoby które naprawdę dobrze jeżdżą tylko po to aby oni czasem nie musieli kogoś zwolnić...Dlaczego droga po upragnione prawo jazdy musi być tak kręta i taka trudna?? Bo w kieleckim WORD-dzie zdanie prawa jazdy graniczy niemalże z cudem....I ewidentnie chodzi o kasę bo wczoraj na koniec egzaminator (gdy odmówiłam powrotu z nim do WORD-u) zapytał mnie tylko : " To nie ustala Pani kolejnego egzaminu?"...

zawsze masz prawo skorzystac z dodatkowego egzaminatora, skarzac sie na tego wczesniejszego. Ja nie wiem jak jest teraz, bo prawko mam juz kupe lat, ale znajomy zdawal wg nowych zasad i zdal za pierwszym razem. Fakt, sam mowil, ze trafil na normalnego czlowieka, bo byl dziadek, ktory wszystkich uwalil.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2013 - 16:21:03

moze nie nadajesz sie na kierowce ,ale tu jest winny cały swiat tylko nie Ty ,są kamery trzeba było odwołac sie skoro tak dobrze jeżdzisz

#7 slawo

slawo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 29779 postów

Napisano 19 marzec 2013 - 17:15:05

Zgaduję że yossarian będzie miał w tym temacie coś do powiedzenia...

#8 ~ksiąc~

~ksiąc~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2013 - 20:26:24

No cóż może i lepiej że nie masz zdanego egzaminu,bo może docinki egaminatora nie były tak głupie jak uważasz a może głupi robiłaś sama?
ale cóż niknie jest perfekcjonistą z wyjątkiem Ciebie,a inni są głupi i nie mają racji i po co te przepisy,głupie zasady,wszyscy robią zamach na "twoją"czy tatusia?!kasę chcą ci ją zabrać??!!
myślę ,ze dobry psycholog jest Ci w stanie pomóc?,ale może i moje docinki są głupie?!,
a tak poważnie ja jeżdżę już 27 lat na razie bezwypadkowo ze dwie kolizje miałem jak raz mnie kobitka na seminaryjskiej staranowała bokiem pojazdu?!bo ona mnie w lusterku wstacznym nie widziała????!!!!na bok pojazdu przez okono samochodu jej nie uczyli patrzeC?!!!!!bopo co ijak widzę jak was szkolą to może i lepiej żeby takich analfabetów drogowych było jak najmniej na drogach???!!!

Stary capie dawniej też była wina tego co z tyłu najechał to nie Pani miała obowiązek zerkać na ciebie w lusterko wsteczne a ty powinieneś zachować bezpieczną odległość. Nie mów nikomu tych głupot bo dziś odbiorą ci prawko, które kiedyś kupiłeś a do dziś nie nauczyłeś się jak jeździć poprawnie. Dziś takich matołów od razu usuwają z egzaminu.

#9 ~ksiąc~

~ksiąc~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2013 - 20:27:23

Stary capie dawniej też była wina tego co z tyłu najechał to nie Pani miała obowiązek zerkać na ciebie w lusterko wsteczne a ty powinieneś zachować bezpieczną odległość. Nie mów nikomu tych głupot bo dziś odbiorą ci prawko, które kiedyś kupiłeś a do dziś nie nauczyłeś się jak jeździć poprawnie. Dziś takich matołów od razu usuwają z egzaminu.

#10 ~wisniowy dziadek~

~wisniowy dziadek~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2013 - 11:06:19

Ja mam badania co 5 lat stale sprawdzane są moje umiejętności psychomotoryczne,
jestem szoferem zawodowym oapropos niedowidzenia i słabych reakcji.

tak tylko do was napisałem,niedzielni kierofcy i przyszli niedoszli kierofcy !!

do ksiąc-a,
jak ktoś wali w pojazd po prawej stronie jadący równolegle drugim pasem to jest to moja wina ,niezmieniającego pas?-ciekawa tełoria,
policjant wypowiedział się inaczej co do sprawcy kolizji;-)),moja była prawda.

jak synku przejeżdzisz 1,5 mln kilometróf swoim autkiem to z tobą podyskutuję.
i ponawiam sugestię:

#11 ~Ania nie do wy,,,,ania~

~Ania nie do wy,,,,ania~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2013 - 11:10:24

ania nie do wy.....ania!!!
chciałbym Cię mieć z 1,5 m przed moim przednim zderzakiem ;-))
może by mi się udał i może wreszcie ktoś by cięm "puknął"
szowinista!!!!

#12 ~corps~

~corps~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2013 - 12:41:06

moze nie nadajesz sie na kierowce ,ale tu jest winny cały swiat tylko nie Ty ,są kamery trzeba było odwołac sie skoro tak dobrze jeżdzisz

Nie do końca można sie z tobą zgodzić, bo nie ma obiektywnego obrazu.
Po prawdzie to w każdym kieleckim pojeździe egzaminacyjnym jest tylko jedna kamera rejestrująca sytuację na drodze i tylko z przodu pojazdu. Nic się nie zmieniło, jak było, tak jest. Żadnego postępu.
Na podstawie obrazu tylko z tej jednej kamery, z przodu, postępowanie wyjaśniające może być wadliwe i nie obiektywne .
Jak rozstrzygnąć czy zajechała drogę czy nie zajechała ? Jak się chce "gościu" prawda?!
Jak wygodnie, z potrzebą chwili, a gdzie obiektywizm. Nie ma gdyż nie może go być w tej sytuacji.
Skąd ktoś może wiedzieć czy dobrze czy źle, jeśli jak widać, nie ufają oceniającym. Muszą najpierw zdobyć zaufanie.
Kto się boi zamontować więcej kamer ?
Jedź do innego województwa, zobaczysz po ile mają kamer w pojazdach i dlaczego.
Tam nawet od razu kupili działający system PWPW i od razu zapisywali na egzaminy.
Ciekawe, prawda, a tu jak w Pacanowie, koziołki kują.
Sądzono, że po 19 stycznia może nastąpi jakiś postęp cywilizacyjny, a tu nic z tego tylko ciągle ściana ciągle wschodnia i nadal ciemna. W imie czego ciągle w ogonie cywilizacji.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2013 - 16:00:05

Ja mam badania co 5 lat stale sprawdzane są moje umiejętności psychomotoryczne,
jestem szoferem zawodowym oapropos niedowidzenia i słabych reakcji.

tak tylko do was napisałem,niedzielni kierofcy i przyszli niedoszli kierofcy !!

do ksiąc-a,
jak ktoś wali w pojazd po prawej stronie jadący równolegle drugim pasem to jest to moja wina ,niezmieniającego pas?-ciekawa tełoria,
policjant wypowiedział się inaczej co do sprawcy kolizji;-)),moja była prawda.

jak synku przejeżdzisz 1,5 mln kilometróf swoim autkiem to z tobą podyskutuję.
i ponawiam sugestię:

Widać stary capie, że jeździsz bardzo dużo autostradami naucz się jeszcze jeździć miastem. Mnie psycholog tobie psychiatra. tobie już nie można pomóc.

#14 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2013 - 17:31:49

ania nie do wy.....ania!!!
chciałbym Cię mieć z 1,5 m przed moim przednim zderzakiem ;-))
może by mi się udał i może wreszcie ktoś by cięm "puknął"
szowinista!!!!

Puknąć to się możesz, ale w ten duuurny stary łeb. KieroFco od siedmiu boleści..

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 17:38:14

Ania gdzie i czym jeździsz zapytamy innych kierowców jak to robisz?!!!,
pochwal się,

#16 ~wieśmiak~

~wieśmiak~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 17:48:23

Nie do końca można sie z tobą zgodzić, bo nie ma obiektywnego obrazu.
Po prawdzie to w każdym kieleckim pojeździe egzaminacyjnym jest tylko jedna kamera rejestrująca sytuację na drodze i tylko z przodu pojazdu. Nic się nie zmieniło, jak było, tak jest. Żadnego postępu.
Na podstawie obrazu tylko z tej jednej kamery, z przodu, postępowanie wyjaśniające może być wadliwe i nie obiektywne .
Jak rozstrzygnąć czy zajechała drogę czy nie zajechała ? Jak się chce "gościu" prawda?!
Jak wygodnie, z potrzebą chwili, a gdzie obiektywizm. Nie ma gdyż nie może go być w tej sytuacji.
Skąd ktoś może wiedzieć czy dobrze czy źle, jeśli jak widać, nie ufają oceniającym. Muszą najpierw zdobyć zaufanie.
Kto się boi zamontować więcej kamer ?
Jedź do innego województwa, zobaczysz po ile mają kamer w pojazdach i dlaczego.
Tam nawet od razu kupili działający system PWPW i od razu zapisywali na egzaminy.
Ciekawe, prawda, a tu jak w Pacanowie, koziołki kują.
Sądzono, że po 19 stycznia może nastąpi jakiś postęp cywilizacyjny, a tu nic z tego tylko ciągle ściana ciągle wschodnia i nadal ciemna. W imie czego ciągle w ogonie cywilizacji.

Banda .hole-------a,banda zdają w innych województwach,niezdają,przeprowadzają się ponownie zdają niedają,za mało kamer?!,dla was trzeba wprowadzić ustawę abyście zdawali na komputerowych symulatorach i przez pierwsze z pięć lat jeżdzić samochodzikiem na symulatorze w internecie a wyniki osiągnięć też ogłaszać na forum!!!
zabitych pięciu,pieszych ,dwie kury,trzy psy dwójka dzieci,cztery samochody do kasacji ale dalej byście trenowali i próbowali,tu na drodze ,życie sam was zweryfikuje wasze umiejętności,błędy pomyłki oby tylko nik przez was w realu nie zginął,,,,,
tak,tak,to życie jest jednak niesprawiedliwe stare capy rządżą "gówniarstwem,takie komputerowe cybermatołki!!!!
..."..POZDRAWIAM WAS CIULE!!!!!..."

#17 ~cap pali głupa~

~cap pali głupa~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 21:36:00

Ale się wiśniowy dziad wieśmiak najarał, niczym komisja programowa w Wilkowyjach. Wieśmiak teraz to wskoczył od razu, w 22 wiek. W serialowym Rancho widać postęp cywilizacyjny w gminie, a tutaj ciągle folwark pańszczyźniany, nawet zwykłego programu nie potrafią przetestować, sprawdzić i kupić na czas. Właściwego czterokołowca na B1 też nie mają. Czerwone zakładają E+ a nie znają zwykłej E.
Wstyd w kraju jak chole ---a, że tu taki zaścianek, nawet ortografii też nie znają, znaków także. Ale w pysku
pluciu to widać światowa elita. Przekonać "capa" do nowego jednak sztuką jest wielką, ponoć łatwiej wymienić. Kozioła wymienili i w gminie gra i buczy. Chcą capy do Europy , a za miedzę nie pozwalają jechać.
Niestety oni wyjechali i zobaczyli lepsze i dobre praktyki, takie teraz życie, przez internet bilet do Londynu 45zł, taniej niż pociągiem do Gdańska. Wieśmiakom już czas podziękować. Na dodatek po takim występie czego więcej się można spodziewać.

#18 ~jacus~

~jacus~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 01:47:13

Jak to nie mają quada ? To na czym się zdaje ?

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 14:13:38

Dzisiaj o godz. 7 50 miał się odbyć egzamin praktyczny czekałam do 9 25 wcześniej zostałam poinformowana, że nie ma żadnych spóźnień myślałam, że to działa w obie strony. Czekając każdy z nas jest narażony na stres im dłużej czekamy tym bardziej człowiek jest zestresowany nie można poinformować, że egzamin odbędzie się o 9 30 i nie będziemy czekać i się niecierpliwić?
Na drzwiach jest wywieszona informacja "Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Kielcach uprzejmie przypomina, że wyznaczone w zaświadczeniu egzaminy rozpoczynają się
punktualnie o oznaczonej godzinie
W związku z powyższym prosimy o przestrzeganie wyznaczonych godzin egzaminów i zgłaszanie się do Ośrodka odpowiednio wcześniej, byłam już o 7 30 i tak zostałam zlekceważona.

#20 ~ksiąc~

~ksiąc~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 19:29:34

Ja widziałem jak jeżdżą egzaminatorzy, jeden taki starszy mieszka blisko mnie widząc jak jeździ to prawka bym nie dał a to co ma to odebrał i kazał nauczyć się przepisów ruchu drogowego. U nas w Polsce każda ......... zarządza swoim korytem jak chce.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: prawo jazdy, WORD

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych