Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

zastanówcie sie Kazimierzoki !

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Antek z Łękawy~

~Antek z Łękawy~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 22:48:03

zastanowcie sie czy Ja Antek z Łękawy nie móglbym zabrać burmistrzowi władzy. On by mi dał władzę a ja bym od niego odebrał.

Dzwońcie do Kaczyńskiego.

#2 ~Antek z Łękawy~

~Antek z Łękawy~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 22:50:39

Kaczyński jest ode mnie znacznie mniejszy. I ja jestem znacznie większym politykiem od niego.

#3 SzamanCow

SzamanCow

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1940 postów

Napisano 25 czerwiec 2019 - 23:03:51

Kaczyński jest ode mnie znacznie mniejszy. I ja jestem znacznie większym politykiem od niego.

Antek był w Solidarności. Dziadek Antka był Komunistą. Matka jego miała chłopaka w AK. A ten ksiądz filozof Teschner był razem z Antkiem w Związku Podhalan i walczyli z GorallenVolk. Prawie ze w bandzie "Ognia".

Antek znał cichociemnego Nuszkiewicza z Anglii, a takze uczestniczył w Akcji w Tetrze na Dubrovkie w Moskwie z Czeczenami.

Wystarczy?

#4 ~Małopolanin~

~Małopolanin~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2019 - 20:55:18

Brawo Radni z Kazimierzy.100% absolutorium dla Bodziocha świadczy o tym że Kazimierza ma mądrych apolitycznych radnych.Już niedługo naprawdę będzie to miejsce dla lecznictwa uzdrowiskowego.Trzymam za Was i Waszą apolityczność kciuki.Ponad 50 lat temu mieszkałem w Kazimierzy i myślę dla mądrych radnych i samorządowej władzy wrócić do mojej małej ojczyzny.Trzymam za Was kciuki i w zgodzie wszystko zrobicie Powodzenia.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2019 - 10:45:53

Czemu wzzystkie komentarze z jednego ip?

#6 ~jontek z Łękawy~

~jontek z Łękawy~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2019 - 11:21:50

Bodziocha... która to?

:wub:

był taki kawał:

- zwaliłem Pisuar

- która to?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych