Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Zarobki w Kozienicach

38 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~franc~

~franc~
  • Goście

Napisano 12 luty 2014 - 21:04:48

uwaga na firme"remko" z kozienic,szegolnie na tego cwaniaczka calego szefa dowcipnisia,mowi tylko pieknie na poczatku.Oszukuje ludzi jak sie da,niepolecam tej firmy.

Znam tego gudłaja, nikt powarzny nie chce u niego pracować.Jaki prezes taka firma!

#22 ~michal~

~michal~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2014 - 13:18:41

Ludzie, ale czego wy oczekujecie? Podsumujmy:

- sklep odzieżowy 1000 zł żadnych premii i dodatków
- sklep spożywczy 1200 netto. Zero innych dodatków
- SM Kozienice , 1100zł,...............

Dalej:
- urząd miasta - 3800 + 600 dodatek stażowy i praemia co 3 - 4 miesiące w wysokośc Ok 2000
- referendarz 4500zł

Czego oczekujecie, mając skończoną zawodówkę czy technikum, pracując naczęściej u prywaciarza jako przysłowiowy dodatek do maszyny np.kasjerka. Takie ujadania na skrajnie niskie zarobki i brak pracy to malkontenctwo i brak odpowiedzialności za samego siebie. Podstawowe pytania:
1. Jakie masz wykształcenie i kwalifikacje zawodowe?
2. Jakie piastujesz stanowisko?
3. Jakich zarobków w ogóle oczekujesz?

Jeżeli przepier***iłeś jedynie szkołe średnią, potem zasuwałeś jako popychadło (bo inaczej pewnych zawodów nazwać się nie da) i zarabiasz te 1200 zeta na godzinę to winny jesteś SAM SOBIE. Napierw zainwestuj w wykształcenie, następnie w jakieś sensowne doświadczenie zawodowe (do tego przydałby sie jakis język obcy) dopiero potem rozejrzyj się za fuchą na miarę oczekiwań i uczciwie popracuj. Na samym końcu oceń czy zarabiasz tyle ile ci się fatycznie należy. Narzekać i utyskiwać jest najprościej. Najlepiej potem biadolić ze kraj do dupy, że za komuny było lepiej i skrycie głosować na Kaczora w nadziei na jałmużne.

ales kur....wa madry

#23 ~ajajaj~

~ajajaj~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2014 - 11:24:30

esselte 1290 zl

#24 ~jacek~

~jacek~
  • Goście

Napisano 05 maj 2014 - 11:51:42

moja żona pracuje w banku blisko Kozienic i zarabia około1600zł.netto,mgr ekonomii,kursów tyle że nie sposób spamiętać,szerokie plecy,albo szczęście pomagają dorobić się do czegoś innego niż do garba na plecach

#25 ~Mietek~

~Mietek~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2014 - 11:48:20

Apropo zawodówki

Mam wyksztalcenie Zawodowe, zarabiam w Kozienicach 4000zł i mam gdzieś wasze wykształcenia po kturych siedzicie na kasie w tesco i macie 1500zł

Elektrownia Kozienice :)

#26 ~masakra~

~masakra~
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 07:59:59

1740 brutto (żadnych premii,dodatków, na święta - 100 zł) szpital - administracja med.

To administracja dostaje kasę na święta ????!!!!!!!!!!  a dlaczego pielęgniarki nie ???????????????

#27 ~zadowolony~

~zadowolony~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 00:25:23

Duża firma w Piasecznie pod Wa-wą ,pracownik produkcji(fizyczny) - 3200 netto + premia 400+ talony na święta ok.700 zł. (180 godz. miesięcznie).
Aby zarabiać trochę więcej to trzeba ruszyć dup..o z Kozienic np. w stronę Warszawy, bo tam stawki są wyższe. Wiem ,że to daleko ale można się przyzwyczaić . Osobiście dojeżdżam 80 km. od 20-tu lat i nie widzę w tym problemu.

#28 ~zaskoczony~

~zaskoczony~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 17:48:48

a co to za firma można wiedzieć ?

#29 ~mimoin~

~mimoin~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2014 - 23:37:38

Apropo zawodówki

Mam wyksztalcenie Zawodowe, zarabiam w Kozienicach 4000zł i mam gdzieś wasze wykształcenia po kturych siedzicie na kasie w tesco i macie 1500zł

widać że zawodówka .... których pisze się przez "ó"   prymitywie

#30 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2014 - 11:08:59

widać że zawodówka .... których pisze się przez "ó"   prymitywie

kieszeń może i pełna ale łeb pusty, trudno powiedzieć co lepsze :))

#31 ~edzio~

~edzio~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2015 - 20:02:05

jak wam mało przyjdzcie do ep tylko na mobilne pracownicy sami przyznają sobie premie a przełożeni nie mają nic do gadania

#32 ~JOLA~

~JOLA~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2015 - 10:47:10

Pielęgniarka, wykształcenie wyższe, 23 lata pracy 1700 zł pensja razem z dodatkiem za pracę w nocy i święta :) Ameryka!

WSPÓŁCZUJE TO GRANDA W BIAŁY DZIEŃ.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2015 - 14:06:31

Data dodania04/05/2015AdresKozienice
Pokaż mapęOgłaszane przezFirma/AgencjaRodzaj pracyPełny etatRodzaj umowyUmowa o pracę

PRACA DLA KIEROWCY ! ! ! ! !

PRZEWOZY MIĘDZYNARODOWE (STAŁE TRASY), UMOWA O PRACĘ, PEŁEN ETAT.

WYMAGANIA:
KATEGORIA C+E,
DYSPOZYCYJNOŚĆ,
MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE.

MIEJSCOWOŚĆ: MAGNUSZEW

KONTAKT: 603 648 372

#34 ~biedna~

~biedna~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2016 - 17:40:58

Apropo zawodówki

Chciałabym Cię poznać Mietku. Wolny jesteś?

.Jestem nauczycielką

#35 ~Rafik~

~Rafik~
  • Goście

Napisano 23 maj 2017 - 16:46:59

Apropo zawodówki

Jesteś do tego głąbem ze słomą w butach więc nawet jakbyś zarabiał milion miesięcznie i tak buractwem będzie wiało od ciebie na kilometr nieuku analfabeto

#36 ~mały~

~mały~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2017 - 12:09:08

firma coloreks 10 zł na godzinę, na czarno wypłata wypłacana z  około trzy tygodniowym opóźnieniem i w ratach

zgłos do pipu

#37 ~janek~

~janek~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2017 - 12:56:33

dobrze zarabia sie tyko w elektrowni łapowce kozienice sa

#38 ~Xcc~

~Xcc~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 00:46:44

Może i do nas szczęście się uśmiechnie. Przeczytaj ten list i zrób to co jest w nim napisane: Kogo kochasz. Uczyni to cud. Ten list został wysłany do Ciebie na szczęście. Oryginał jego znajduje się w Nowej Anglii. List ten okrążył cały świat 9 razy. Teraz szczęście zostało wysłane do Ciebie. Otrzymasz szczęście w ciągu 4 dni od daty otrzymania tego listu, jeżeli go odeślesz dalej. To nie żart. Otrzymasz je na pewno! Wyślij ten list do ludzi, o których wiesz, że potrzebują szczęścia. Nie wysyłaj pieniędzy, ponieważ szczęścia nie można kupić- nie ma ono ceny. Nie zatrzymuj tego listu. On musi opuścić twoje ręce w ciągu 96 godzin. Oficer RAF-u otrzymał 70 tysięcy dolarów. Jacek Włod wygrał 40 tysięcy i je stracił ponieważ przerwał łańcuch. Natomiast Gorawale stracił żonę w ciągu 6 dni po otrzymaniu listu. On zawiódł cyrkulację tego listu, mimo tego, że przed śmiercią żony wygrał 95 tysięcy dolarów na loterii. Pieniądze zostały przyniesione do jego domu w cztery dni po tym, gdy zdecydował się wysłać ten list. Proszę wysłać 20 kopii tego listu, zobacz co się stanie w ciągu 4 dni. Łańcuch pochodzi z Nowej Anglii i został napisany przez misjonarza w Solvi Donte( Ameryka Południowa). Ponieważ kopie muszą krążyć po świecie, musisz wysłać je do znajomych i przyjaciół. Po kilku dniach otrzymasz niespodziankę. To prawda nawet jeśli nie jesteś zabobonny. Zwróć uwagę na Contantina p. Otrzymał łańcuch w 1968 roku. Poprosił sekretarkę o sporządzenie 20 kopii i wysłał je. Parę dni później wygrał 2,9 milionów dolarów na loterii. Amella Wiel. Kierownik biura, otrzymała list i zapomniała, że list musi opuścić jej ręce W ciągu 96 godzin. Utraciła pracę. Później po odnalezieniu tego listu wysłała 20 kopii. Niedługo dostała lepszą pracę. Dolan Maranita otrzymał list. Nie uwierzył, wyrzucił go. 9 dniach ZMARŁ. Ale nie wysyłaj go do osoby, od której go dostałeś. List musi być podany dalej !

#39 Zdystansowany

Zdystansowany

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 październik 2018 - 14:05:14

test ...

Użytkownik Zdystansowany edytował ten post 09 październik 2018 - 14:06:05

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych