Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zarażony Jarubas na pogrzebie w Połańcu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 17:13:38

Ty też jesteś taki

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 17:42:31

Należy ujawnić tych co ściskali ŕękę, dla zdrowotności mieszkańców

Trzymać się od sitwy z daleka i obserwować kursy pogotowia.

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 18:45:10

Jak podał Onet Poseł Solidarnej Polski Edward Siarka jest w szpitalu, potwierdzono zakażenie koronawirusem. Życzymy zdrowia Panie Pośle.

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 18:49:02

No i co chcesz tym wpisem osiągnąć?

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 18:57:35

Mogę już potwierdzić, że u pana posła Siarki wykonano test i wyszedł on niestety pozytywnie - mówi Aleksandra Antolak-Rust, asystentka posła. - Przez kilka ostatnich dni czuł się on średnio więc przebywał w domu i nie miał zaplanowanych spotkań. Teraz jest w szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie skąd został przewieziony z placówki w Myślenicach.
Jak mówi kobieta od zeszłego tygodnia biuro poselskie Siarki w Nowym Targu było zamknięte więc nie mógł on zarazić postronnych osób. - Jego bliscy i współpracownicy są w kwarantannie domowej i będą przebadani testem. Sama jestem w kwarantannie - dodaje Antolak - Rust

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 18:58:13

Nadal Jarek chce zwolywac posiedzenie sejmu w tradycyjnej formie? Do piątku może nie mieć większości podczas posiedzenia ha ha Krupka na swoim fanpejdzu ogłosiła zwycięstwo Polski nad koronawirusem.Oni naprawdę żyją w świecie rownoleglym

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 19:01:12

Pan Burmistrz J. Tarnowski w swoim oświadczeniu na fes booku stwierdził " Jako reprezentant mieszkańców brałem udział" - chodzi o pogrzeb z 12 marca . Nie potrafi przyznać że nie dostosował się jako reprezentant mieszkańców do zaleceń ograniczenia udziału w masowych imprezach , w tym pogrzebach.Nie po raz pierwszy w bezczelny sposób nadużywa pojęcia reprezentacji wynikającej z pełnionej funkcji.

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 19:03:12

Nadal Jarek chce zwolywac posiedzenie sejmu w tradycyjnej formie? Do piątku może nie mieć większości podczas posiedzenia ha ha Krupka na swoim fanpejdzu ogłosiła zwycięstwo Polski nad koronawirusem.Oni naprawdę żyją w świecie rownoleglym

Nie wzieli pod uwage że opozycja może sabotowac podjęte działania i rozsiewać syf wśród społeczeństwa

#69 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 19:06:01

Pan Burmistrz J. Tarnowski w swoim oświadczeniu na fes booku stwierdził " Jako reprezentant mieszkańców brałem udział" - chodzi o pogrzeb z 12 marca . Nie potrafi przyznać że nie dostosował się jako reprezentant mieszkańców do zaleceń ograniczenia udziału w masowych imprezach , w tym pogrzebach.Nie po raz pierwszy w bezczelny sposób nadużywa pojęcia reprezentacji wynikającej z pełnionej funkcji.

Nie obchodzą mnie puste słowa tego kłamcy. Liczą się czyny i fakt. A te wszystkie świadczą o tym że ma problem i zdrowy nie jest.

#70 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 19:11:34

No rychło wczas :) Pogrzeb był 13tego marca. Co na to ci z którymi się po tej dacie spotykał i milczał do tej pory?

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 20:13:02

No rychło wczas :) Pogrzeb był 13tego marca. Co na to ci z którymi się po tej dacie spotykał i milczał do tej pory?

To dostał obligatoryjną Kwarantanne ? Ile osób mógł zarazić? 10 ? 100? To jest dopiero przykład.

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 23:43:45

Mogę już potwierdzić, że u pana posła Siarki wykonano test i wyszedł on niestety pozytywnie - mówi Aleksandra Antolak-Rust, asystentka posła. - Przez kilka ostatnich dni czuł się on średnio więc przebywał w domu i nie miał zaplanowanych spotkań. Teraz jest w szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie skąd został przewieziony z placówki w Myślenicach.
Jak mówi kobieta od zeszłego tygodnia biuro poselskie Siarki w Nowym Targu było zamknięte więc nie mógł on zarazić postronnych osób. - Jego bliscy i współpracownicy są w kwarantannie domowej i będą przebadani testem. Sama jestem w kwarantannie - dodaje Antolak - Rust

coś pominąłeś z tej wypowiedzi pani asystentki, gdzie to pan poseł się najprawdopodobniej zaraził?

#73 ~klik~

~klik~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 23:52:01

Karol Wojtyła chronił zbrodniarzy

za murami Watykanu,

(pedofilia jest zbrodnią)

więc go pedofile świętym ogłosili.

#74 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2020 - 07:30:52

coś pominąłeś z tej wypowiedzi pani asystentki, gdzie to pan poseł się najprawdopodobniej zaraził?

bo przebywał uroczystości pogrzebowej zamiast w kwarantannie?

#75 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 21:32:22

I są juz jakies informacje?

#76 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 06:22:51

I są juz jakies informacje?

Klepsydra?

#77 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 15:33:02

Coś mi tu śmierdzi. Wymaz miał pobierany w poniedziałek a jeszcze wyniku nie ogłosił, dzisiaj mu się kończy kwarantanna. Chyba ma pozytywny bo inaczej niż by się chwalił ujemnym wynikiem.

#78 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 15:33:11

Coś mi tu śmierdzi. Wymaz miał pobierany w poniedziałek a jeszcze wyniku nie ogłosił, dzisiaj mu się kończy kwarantanna. Chyba ma pozytywny bo inaczej niż by się chwalił ujemnym wynikiem.

#79 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 16:28:51

Nooooooo ciekawe jaki wynik badania???

#80 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 17:07:28

Nie pytajcie, jego obowiązkiem jest złożyć oświadczenie, jemu nie zależy na mieszkańcach. Wynik ma na pewno negatywny, bo gdyby było inaczej już by był alarm w Urzędzie.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych