Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zarażony Jarubas na pogrzebie w Połańcu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 08:16:59

Raczej nie tylko na pogrzebie był. Każdy kto miał z nim styczność powinien trafić do kwarantanny.

#2 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 09:10:11

Brak odpowiedzialnosci nigdy na niego nie zaglosuje wiedzial ze jest chory a po wojewodztwie jezdzil, poninien stracic wszystkie mandaty, kazdy zgon w polancu i w staszowie bedzie glownie z jego winy

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 09:36:03

Gdzie odpowiedzialność ludzi przyjeżdżających z zagranicy?
CO WY LUDZIE ROBICIE ?

#4 ~staszowianka~

~staszowianka~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 09:46:07

Brak odpowiedzialnosci nigdy na niego nie zaglosuje wiedzial ze jest chory a po wojewodztwie jezdzil, poninien stracic wszystkie mandaty, kazdy zgon w polancu i w staszowie bedzie glownie z jego winy

ale nienawiść. Ludzie co z Wami się stało. Moze ten koronowirus wystąpił po to zęby wstrzymać tą nienawiść.Nie myście ze jestem z PSL bo nie ale już nie mogę czytać tych wszystkich mściwości.Opamiętajcie się czas najwyższy 

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 09:50:44

CO WY LUDZIE ROBICIE ?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 09:59:37

ale nienawiść. Ludzie co z Wami się stało. Moze ten koronowirus wystąpił po to zęby wstrzymać tą nienawiść.Nie myście ze jestem z PSL bo nie ale już nie mogę czytać tych wszystkich mściwości.Opamiętajcie się czas najwyższy

myślę że to wynika z frustracji.Ludzie odpowiedzieli na apele samodyscypliną,poświęcili swoje interesy i z niepewnością patrzą w przyszłość.Tymczasem co robi władza która kreuje się na wzór cnót i mówi nam co robić?Lekkomyślnie objeżdża włości tak jakby ich to nie dotyczyło.Ich kryzys nie sięgnie bo dla nich żłób czeka w Brukseli czy urzędach.Myślcie ku*** to nie nie boli.Życzę zdrowia choć nie pozdrawiam.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 11:16:33

Podobno radny z mpgku ma korona

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 11:46:27

Z PMGK? A z elektrowni kogo karetka wywiozła? Nie kapecke?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 12:05:20

Podobno radny z mpgku ma korona

To odpowiedzialne osoby powinny zarządzić kwarantanny pracowników w tych firm.ach

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 13:26:28

Jeśli to prawda to bym podał do Sądu o świadome narażanie na utratę zdrowia i życia, powtarzam jeśli to prawda

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 15:07:36

CO WY LUDZIE ROBICIE ?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 18:46:06

Jeśli to prawda to bym podał do Sądu o świadome narażanie na utratę zdrowia i życia, powtarzam jeśli to prawda

a że niby są jakieś wątpliwości? :))))

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 18:50:02

Ja bym podał do sądu Dudę i Morawieckiego za to że dzień przed wybuchem epidemii przekazali 10mld zł na tępą propagandę tvpis zamiast gromadzić maseczki,kombinezony,respiratory itd.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 18:57:14

Trybunał Stanu!!!

#15 Brodaty gracz

Brodaty gracz

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 21 marzec 2020 - 18:58:21

Ja bym podał do sądu Dudę i Morawieckiego za to że dzień przed wybuchem epidemii przekazali 10mld zł na tępą propagandę tvpis zamiast gromadzić maseczki,kombinezony,respiratory itd.

Po pierwszym poście można wnioskować, że nie warto dyskutować. Najpierw trzeba zaczerpnąć informację ile było pieniędzy a później kto kogo może sądzić,kto ma jakie prawa.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 19:06:51

Puki co nic się nie zmieniło. 2 mld zł x 5 lat ciągle daje 10 mld zł nawet jakby prezes Polski zdecydował inaczej

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 19:09:59

Jaka durniu epidemia? W Polsce do tej pory zmarło 5 osób a 500 jest zarażonych. Weź się śmieciu zapoznaj ze statystykami grypy w tym czasie albo wypadkami drogowymi.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 19:27:57

Jaka durniu epidemia? W Polsce do tej pory zmarło 5 osób a 500 jest zarażonych. Weź się śmieciu zapoznaj ze statystykami grypy w tym czasie albo wypadkami drogowymi.

czyli luz w du***.Odwolujemy stan epidemii.We Włoszech też dali się na to nabrać i dzisiaj umiera tam dziennie tyle ludzi co my mamy wszystkich zarazonych.Tyle że u nas dopiero się rozkreca

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 19:33:46

:) No cóż.. jak byś miał tylu turystów z Chin co Włochy zanim informacja z chińskiej republiki ludowej wydostała się na zewnątrz to już mieli byśmy to samo co oni. Dobrze że nasz rząd dmucha na zimne. Dla mnie to są działania nadmiarowe ale jak patrzę na Czechy ze stanem wyjątkowym to działania PiS wydaja się w pełni racjonalne.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 19:35:08

czyli luz w du***.Odwolujemy stan epidemii.We Włoszech też dali się na to nabrać i dzisiaj umiera tam dziennie tyle ludzi co my mamy wszystkich zarazonych.Tyle że u nas dopiero się rozkreca

Jak się przejołeś. A co powiesz potencjalnym ofiarom braku idpiwiedzialności Jarubasa?

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych