Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 darek_radom

darek_radom

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1504 postów

Napisano 27 marzec 2013 - 16:37:06

Nie mogę sobie przypomnieć, gdzie przeczytałem kilka (kilkanaście?) dni temu o zapadającej się jezdni ulicy Szklanej, a dokładniej: na którym forum ktoś opisywał postępującą degradację ulicy (prawdopodobnie w związku z zapadniętą ul. Wośnicką). Oczywiście żadne działania nie zostały podjęte (dziennikarze także nie zareagowali), a MZDiK "precyzyjnie" zaczekał, aż nastąpi "katastrofa"...
Przy okazji - cała nawierzchnia ulicy Szklanej była kilka lat temu "wyremontowana", a mieszanka bitumiczna była (o ile dobrze pamiętam) "eksperymentalna". Niedługo po tym nawierzchnię zmieniono i ponownie "wyremontowano" (o strzelających kamykach spod kół pisały wtedy wszystkie radomskie media). Nie pamiętam już czy "remont" był raz, czy dwukrotnie poprawiany. Obecnie ulica Szklana to znów "pole minowe" z licznymi ubytkami, pęknięciami, dziurami. Cóż, "Siła w precyzji"...

#2 ~Madzia~

~Madzia~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2013 - 17:49:53

Popieram wyżej piszącego.

#3 ~Czeslaw Mowi~

~Czeslaw Mowi~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2013 - 17:54:02

a co niby mieli zrobic? chodzic po ulicy i stukac mloteczkiem, czy sie aby nie zamierza zawalic?

#4 darek_radom

darek_radom

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1504 postów

Napisano 27 marzec 2013 - 18:08:18

a co niby mieli zrobic? chodzic po ulicy i stukac mloteczkiem, czy sie aby nie zamierza zawalic?

Wystarczyło popatrzeć, by zobaczyć, że nawierzchnia powoli, ale WYRAŹNIE się zapada! A jeśli widać, że jezdnia się zapada na większej powierzchni, to wypadałoby sprawdzić przyczynę awarii i ewentualnie zmniejszyć jej skutki... Ale po co? Zaczekamy aż się zawali - wtedy weźmiemy się za robotę...

#5 ~BW~

~BW~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2013 - 19:03:32

Nie mogę sobie przypomnieć, gdzie przeczytałem kilka (kilkanaście?) dni temu o zapadającej się jezdni ulicy Szklanej, a dokładniej: na którym forum ktoś opisywał postępującą degradację ulicy (prawdopodobnie w związku z zapadniętą ul. Wośnicką). Oczywiście żadne działania nie zostały podjęte (dziennikarze także nie zareagowali),

Czytałeś o tym na facebooku, pod komentarzem do artykułu o zapadniętej jezdni na Wośnikach.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: MZDiK, drogi, ulica, dziura, Szklana, Radom, dziury, remont

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych