Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Żałoba narodowa przez trzy dni :: zobacz komentowany artykuł

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~no nie!~

~no nie!~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2008 - 13:57:07

......UCZESTNICY KONFRTENCJI "BEZPIECZEŃSTWO LOTÓW"

#2 ~Kalinowiec~

~Kalinowiec~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2008 - 15:39:53

Nie 3 a 2! do soboty do 19:00!! więc nie piszcie jak nie wiecie!

#3 ~maturzystka~

~maturzystka~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2008 - 16:26:34

A kto mi zwróci za kosmetyczkę i fryzjera ? Jutro miałam mieć studniówkę......

#4 ~zygwfr~

~zygwfr~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2008 - 16:33:51

Codziennie więcej osób ginie w wypadkach samochodowych... Może cały rok niech trwa żałoba ?

#5 ~Zawiedziona:/~

~Zawiedziona:/~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2008 - 16:56:04

to boli jak czyta sie takie zalosne komenty.. akurat na wasze komenty trzeba wiecej niz minute ciszy bo chyba umarla w was nie tylko moralmnosc ale wszelka solidarnosc z rodzinami ofiar! w sumie nikt wam nie broni isc po pogrzebie waszej bliskiej osoby na zabawe! nikt Ci nie zamknie w domu! zreszta nie wiem czy kogos zbawi jeden piatek wolny od dyskoteki.. ja tez mialam isc.. i nie rozpaczam! a wieksze imprezy najprawdopodoniej sie odbeda! moga sie zaczac minuta ciszy.. a wy powinniscie sie zastanowic co piszecie.. oby was nie spotakala taka tragedia! amen!

#6 ~Mija~

~Mija~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2008 - 17:08:30

A kto mi zwróci za kosmetyczkę i fryzjera ? Jutro miałam mieć studniówkę......

Lala jak sobie zrobisz paznokietki to one bede przez jakis czas.. i gdzie ty zyjesz ze przed uczesaniem i zrobieniem makijazu placisz?! buhehe odwolaj normalnie albo umow sie na inny termin! a nie robisz problem! ;]

#7 ~Krzysia i Wojtek~

~Krzysia i Wojtek~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2008 - 18:01:35

Klechy już zacierają brudne i lepkie łapy - ile szmalu zbiorą za żałobne msze i pogrzeby.
To chyba jedyni ludzie, którzy cieszą się z każdej śmierci....udając żal i smutek.
Ciekawe czy znów z ambon ośmielą się zdruzgotanym tragedią Rodzinom i Najbliższym ofiar katastrofy
powiedzieć beztrosko, że ".... bóg wyszedł tym żołnierzom na spotkanie..." i że
".... oni dostąpili zaszczytu wcześniejszego oglądania nieba..."
Ta katastrofa jest jeszcze jednym przykładem na nieistnienie boga.
Gdyby był - to straszne wydarzenie nie miałoby miejsca, a tych dwudziestu byłoby nadal
wsród żywych.
Nie było przecież potrzeby zabierania Matkom Sznów, Zonom Mężów i Dzieciom Ojców....
Łączymy się w smutku z Ich Rodzinami.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2008 - 18:33:08

Klechy już zacierają brudne i lepkie łapy - ile szmalu zbiorą za żałobne msze i pogrzeby.
To chyba jedyni ludzie, którzy cieszą się z każdej śmierci....udając żal i smutek.
Ciekawe czy znów z ambon ośmielą się zdruzgotanym tragedią Rodzinom i Najbliższym ofiar katastrofy
Gdyby był - to straszne wydarzenie nie miałoby miejsca, a tych dwudziestu byłoby nadal
wsród żywych.
Nie było przecież potrzeby zabierania Matkom Sznów, Zonom Mężów i Dzieciom Ojców....

Idź sobie krzysia, idź już....nikt nie prosi o współczucie tych którzy nie mają o tym pojęcia. Ty czekasz tylko na takie chwile żeby wykrzyczeć swój manifest niewiary. Kogo to obchodzi że ty nie wierzysz w Boga? Powiedz to temu swojemu wojtkowi - nas w to nie mieszaj, nie chcemy słuchać twoich zwierzeń...idź sobie....

#9 ~Misia~

~Misia~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2008 - 22:57:48

wsród żywych.

znacie ta historie o Bogu i fryzjerze?? nie wierzycie w Boga ok! ale nie obrazajcie uczuc innych ok?

#10 ~KiW~

~KiW~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2008 - 06:08:15

znacie ta historie o Bogu i fryzjerze?? nie wierzycie w Boga ok! ale nie obrazajcie uczuc innych ok?

Do podpisanej "Misia".
A w jakiż to sposób i w którym miejscu obraziliśmy te Twoje uczucia !?

#11 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2008 - 09:30:02

Właśnie wróciłam z przedszkola. Był płacz dzieci i ostre słowa rodziców. Zabawa karnawałowa na którą dzieci czekały tyle dni, została dziś odwołana z powodu żałoby narodowej. Przełożono ją na poniedziałek. Wypadałoby zadzwonić do Kancelarii Prezydenta i spytać jak wytłumaczyć 4 letniemu dziecku dlaczego balu nie będzie. No i oczywiście spytać kto zwróci rodzicom koszt wypożyczenia stroju: 20 zł za dobę, czyli do poniedziałku 80 zł. Nie wszystkich niestety stać na ponoszenie kosztów deb***nych decyzji rządzących!!!

#12 ~olania~

~olania~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2008 - 10:08:01

Właśnie wróciłam z przedszkola. Był płacz dzieci i ostre słowa rodziców. Zabawa karnawałowa na którą dzieci czekały tyle dni, została dziś odwołana z powodu żałoby narodowej. Przełożono ją na poniedziałek. Wypadałoby zadzwonić do Kancelarii Prezydenta i spytać jak wytłumaczyć 4 letniemu dziecku dlaczego balu nie będzie. No i oczywiście spytać kto zwróci rodzicom koszt wypożyczenia stroju: 20 zł za dobę, czyli do poniedziałku 80 zł. Nie wszystkich niestety stać na ponoszenie kosztów deb***nych decyzji rządzących!!!

dziecko zrozumie ale wy chyba nie mozecie tego zrozumiec! widze ze nie stac was na wypozyczenie stroju ale stac na comiesieczna zaplate tym z neostrady.. hmm.. dziwne.. myslalam ze 80 zl to nie fortuna i dziury w budrzecie domowym nie zrobi.. sprobujcie sie raz postawic raz na miejscu zon, corek czy siostr tych ktorzy polegli.. [*] zreszta mozecie sobie z powodu ich smierci zrobic w domu bal.. nikt wam nie broni..

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2008 - 10:15:56

własnie swietujmy!!! przeciez to nas nie dotyczy...

#14 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2008 - 19:13:17

dziecko zrozumie ale wy chyba nie mozecie tego zrozumiec! widze ze nie stac was na wypozyczenie stroju ale stac na comiesieczna zaplate tym z neostrady.. hmm.. dziwne.. myslalam ze 80 zl to nie fortuna i dziury w budrzecie domowym nie zrobi.. sprobujcie sie raz postawic raz na miejscu zon, corek czy siostr tych ktorzy polegli.. [*] zreszta mozecie sobie z powodu ich smierci zrobic w domu bal.. nikt wam nie broni..

"Budżet"-tak mnie uczono pisać w szkole. 80 zł to przykład, nieograniczony człowiek zrozumie. Niestety nikt nie zrobi statystyki ile pieniędzy ludzie tracą przez takie głupie decyzje. Tylko w Polsce słowa "żałoba narodowa" to czysto medialny chwyt :( Robić balu nie mam zamiaru, ale na mnie nie robią wrażenia takie medialne zagrywki, bo doskonale wiem, że jak światła zgasną rodziny ofiar pozostawione będą same sobie i trzydniowa żałoba niestety nic im nie pomoże. Bardziej przejmuje mnie bieda ludzi wokół mnie, których NP. nie stać na wypożyczenie stroju dla dziecka-ale syty głodnego nigdy nie zrozumie. Pozdro dla olanii

#15 ~noel~

~noel~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2008 - 05:37:18

wsród żywych.

Krzysia i Wojtek, to wcale nie tak.... Pan Bog nie miesza sie do naszego zycia ( chyba, ze MU jej oddales i o to prosisz ) wszyscy mamy wolna wole i to nasz swiadomy wybor, ktory niekoniecznie jest zgodny z wola Pana Boga..... ja mysle, ze na ziemi rzadzi szatan ( prez nasze wlasne zachowanie i wybor ) tak, ze zadna tragedia NIE JEST z winy Boga, a tylko ON moze nam przetrwac ciezkie chwile. O wiare trzeba sie modlic i przebaczenie.... Aha i o ksiezy tez :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych