Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

zakup komputera

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~witta~

~witta~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2020 - 09:29:16

Planuję zakup komputera, ale mam problem z decyzją ciągle. Mam narazie mniej więcej budżet 4 tysiaków na ten komputer i chyba tyle powinno wystarczyć. Syn proponował, żeby kupić coś z kartą geforce gtx2060 i że to koniecznie musi być nvidia. Jest sporo komputerów w sklepach, tylko nie wiem co wybrać bo budżet jest nie mały i żeby nie spalić.

#2 Changeableoi

Changeableoi

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 styczeń 2020 - 21:41:15

Witam wszystkich serdecznie

#3 yrek

yrek

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 23 styczeń 2020 - 22:38:05

Planuję zakup komputera, ale mam problem z decyzją ciągle. Mam narazie mniej więcej budżet 4 tysiaków na ten komputer i chyba tyle powinno wystarczyć. Syn proponował, żeby kupić coś z kartą geforce gtx2060 i że to koniecznie musi być nvidia. Jest sporo komputerów w sklepach, tylko nie wiem co wybrać bo budżet jest nie mały i żeby nie spalić.

Jeżeli stacjonarka to polecam udać się do jakiegoś sklepu komputerowego gdzie składają komputery bo dużo lepsze parametry uzyskacie niż kupując w jakimś dużym molochu typu MediMarkt itp.

#4 etten

etten

Swojak

• PipPipPipPip
  • 164 postów

Napisano 11 luty 2020 - 19:10:14

A tak przy okazji tematu komputerów to ja chcę zapytać o program https://www.instalki...e/CCleaner.html który służy do oczyszczania dysku z niezbędnych plików, warto go stosować czy on faktycznie przyspiesza pracę systemu operacyjnego? 

#5 emilionn

emilionn

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 20 luty 2020 - 11:37:33

Wszystko zależy do czego ci będzie potrzebny ten komputer? Do firmy, domu, do gier, czy to ma być laptop czy stacjonarny. Najlepiej pogadaj z kimś kto się na tym dobrze zna, ale nie w supermarkecie a w porządnym sklepie takim jak ten https://cpti.pl/elektronika/komputery/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych