Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

156 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~P.P.~

~P.P.~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 21:57:43

A ja tam mam nadzieję że spadną do I ligi i w piz.du rozwiążą ten ch...owy klubik z jego ch...wymi piłkarzami. I nie najeżdżajcie na zarząd bo to nie zarząd gra na boisku tylko Ci partacze nazywający siebie piłkarzami... Szkoda tylko kasy ładować w to całe gó.wno które zwie się koroną. Lepiej żeby ich nie było wcale.

Ci partacze nazywają się ZAWODOWYMI PIŁKARZAMI.

#42 ~Polo~

~Polo~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 22:00:36

Jeśli My, Kibice, nie zrobimy czegoś to obudzimy się w I lidze

BOJKOT NAJBLIŻSZEGO MECZU,BLOKADA ZARZADU,DOSC TEGO,ZRÓBMY WRESŻCIE PORZĄDEK.

LUBAWSKI Z RYCZANA CHCE HONOROWEGO M....... KIELC A JAKI ON HONOROWY ,SKORO BIEDA A ON KUPUJE DROGI SAMOCHÓD I NIC. A MOZE RYCZABN TO POTENCJALNY KUPIEC KORONY. WYGLĄDA NA SZEJKA ,SPASIONY DARMOZJAD,HONOROWY ALE ŚCIEMA .

#43 ~Kura~

~Kura~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 22:01:49

Chójnowski z Kobyłchójem wypier***ać z klubu

#44 ~chujnowski~

~chujnowski~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 22:05:08

Grajki przeciw komu gracie przeciwko kibicom bo jeśli tak to razem z tymi pajacami z kierownictwa klubu wypier***ać ....

Łazicie jak cioty po murawie ..
Szkoda oczu .....

#45 ~stary kibic~

~stary kibic~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 22:06:22

Panie Prezydencie , jako właściciel zespołu , powinien Pan Prezesa Chojnowskiego i całą jego świtę puścić na boisko może może oni by coś ugrali , prawda jest taka ,  że największym błędem było zwalnianie trenera Ojrzyńskiego przy którym była atmosfera w drużynie a wpadki zdarzają sie każdemu , w lidze angielskiej taki trener np: Arsenalu od lat nie był mistrzem kraju a nie został zwolniony . Ojrzyński powinien wrócić , a Paczeta może zostać jedynie drugim trenerem albo rezerw Korony.

#46 ~SPRAWIEDLIWY~

~SPRAWIEDLIWY~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 22:10:38

KIELECCY KRZYKACZE NETOWI,TYLKO NA TO WAS STAC,IDZCIE POD URZAD MIASTA I DO KLUBU,ROZpier***CIE TEN LUMPEX A NIE KRZYCZCIE NA NECIE ,BO TO PROSTOTA TYLKO

#47 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 22:11:25

Po obejrzeniu tego meczu nasuwa sie tylko jedna myśl - po prostu nie ma zespołu, żadnej taktyki a cała gra jak by z przypadku. Nie wiem kto wpadł na pomysł żeby zatrudniać Hiszpańskiego trenera, nie ma komunikacji, żal oglądac tych chłopców. 

#48 ~Lokus~

~Lokus~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 22:12:34

Gratulacje Chojnacki jeszcze prezesie korony , już niedługo I liga , a skąd na to pieniądze,drużyna się rozpadnie, a wiec

1.wycofac z rozgrywek , bo w czwartek kolejna kompromitacja.

2.trener doświadczenia  niech wykonuje w Hiszpani.

3.kupić dwa  mecze , zgłosić do abw / to rola dla Kobyl./ , wtedy małe koszty , spadamy do IV ligi , gramy na łące,a tylko zarząd nie  dostaje odprawy

4.wygnanie zarzadu, bez prawa powrotu , bez prawa do zasiłku dla bezrobotnych.

Taka kara , to nie kara bo wy macie układy ,Chojnacki zaufany Lubaw...

jak wam nie wstyd , do dymisji

#49 ~mks~

~mks~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 22:18:39

wyjazd z tym zarządem i trenerem! Ojrzyński wróć!! kobyła i chujnowski wypad tępe Ch...je!!!!

#50 ~Lokus~

~Lokus~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 22:20:48

Gratulacje Chojnacki jeszcze prezesie korony , już niedługo I liga , a skąd na to pieniądze,drużyna się rozpadnie, a wiec

1.wycofac z rozgrywek , bo w czwartek kolejna kompromitacja.

2.trener doświadczenia  niech wykonuje w Hiszpani.

3.kupić dwa  mecze , zgłosić do abw / to rola dla Kobyl./ , wtedy małe koszty , spadamy do IV ligi , gramy na łące,a tylko zarząd nie  dostaje odprawy

4.wygnanie zarzadu, bez prawa powrotu , bez prawa do zasiłku dla bezrobotnych.

Taka kara , to nie kara bo wy macie układy ,Chojnacki zaufany Lubaw...

jak wam nie wstyd , do dymisji

#51 ~brr kielce~

~brr kielce~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 22:21:55

Z kim mamy wygrywać jak nie ze słabym Zagłębiem. Nie ma drużyny po odejściu Ojrzyńskiego. Burak z ostrowca niszczy zespół od środka, pewnie cieszy sie z każdej porażki jak wszyscy w tym powiatowym miasteczku. Lubawski działaj po przegrasz wybory i spuścisz Korone do 1 ligi!!!

Od Ostrowca pajacu sie odpier*** ,macie w tych smiesznych kielcach zawsze cos do ostrowca.to wy zachowujecie sie jak bydlo!i zeby nie bylo nie jestem  z ostrowca

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 22:23:36

oddajmy karnety dla paczety, bojkot meczu z górnikie zabrze

#53 ~andża 38~

~andża 38~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 22:34:58

Zapraszamy do Kielc pod stadion na kiełbase z WIRU i 3% piwo bo na mecz się nie opłaca .....

#54 ~as~

~as~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 22:37:36

Bla bla bla prezes dyrektor trener podajcie się do dymisji, kibice zróbcie coś, krzykaczy od chuja na forum, a co ci kibice mogą zrobić? Wstawili sie za trenerem, nic nie dało, wstawili się za piłkarzami, to prezes załatwił "nagrody karne" piłkarzom, teraz co? Iść pod stadion i manifestować? Był ktoś na Sienkiewce jak przyjechał Kopcipies? Za wolność słowa - 500zł, pod stadionem będzie ostrzej, w sam raz dla policji, by wlepić kilka mandatów i dać parę zakazów, my to jesteśmy pionki, a lubawski, chojnowski i kobylanski smieją sie ludziom prosto w twarz.

Ps. co do meczu, utkwił mi w pamięci tekst dziennikarza C+, Korona nie ma rezerwy. Hmm czy za to nie odpowiada dyrektor?

Zmiany maczety karygodne, za napastnika pomocnik, za pomocnika gość który z 5metrów kopnął 5metrów nad poprzeczką, wreszcie wchodzi napastnik trytko w 88minucie przy 2-0, przecież to jest ku*** kpina, ale kobylanski rzadzi, ma placone od trytki

#55 ~ilona~

~ilona~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 22:40:54

Grajki przeciw komu gracie przeciwko kibicom bo jeśli tak to razem z tymi pajacami z kierownictwa klubu wypier***ać ....

Łazicie jak cioty po murawie ..
Szkoda oczu .....

No właśnie

#56 ~endriu~

~endriu~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 22:51:44

No nic kupa na środku stadionu i białą flagę wywiesić a i okopać się trzeba .....

To jest szczyt bezczelności galopujący....

#57 ~Tadek Niejadek~

~Tadek Niejadek~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 22:57:34

Piłkarski Poker... cdn... wktótce...  :ph34r:

#58 ~ALOJS~

~ALOJS~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 22:58:06

jazda z ku***mi Zaglebie jazda z ku***mi!!!!!

jazda z ku***mi Zaglebie jazda z ku***mi!!!!!

Widziałeś fiucie wczoraj jak Robak z wami pojechał? hehehe wasze zadufane minki po meczu? BEZCENNE !

#59 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 23:00:16

Nie chcieliśmy pASIEKI to mamy kOBYŁY nierozumne mACZETI

#60 ~Old Fan~

~Old Fan~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 23:22:37

Panowie Kibice !!!  Trzeba wreszcie zrobić z tym porządek, przecież ten klub nie jest dla zarządu , prezesa pseuda profesjonalnych piłkarzyków tylko dla Nas KIBICÓW !!. Trzeba wreszcie skruszyć ten ''beton' nim będzie za późno. Proponuje zorganizować coś wspólnie. Moja propozycja jest konkretna ale i bolesna. Musimy ZBOJKOTOWAĆ kilka kolejnych meczy zarówno w Kielcach jak i wyjazdowych. Po prostu nie przychodzimy na mecze, składamy petycje do pana lubawskiego o odwołanie CAŁEGO zarządu, sztabu szkoleniowego. Jeśli nie będzie ''wąsacz'' chciał sie ugiąć działamy do skutku. Co sądzicie o pomyśle?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych