Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

156 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 21:27:01

Panie trenerze nie wie Pan jednak jak trzeba grać żeby wygrać. Powinien Pan podać się do dymisji, Panie Prezesie, czy Pan ma za zadanie wykończyć piłkę nożną w Kielcach. Czy nie lepiej wycofać drużynę z rozgrywek, Kompromotacja, Piłkarzyki Pajacyki. W I lidze jest drożej utrzymać drużynę ( odchodzą prawa transmisyjne). Jeśli chodzi o piłkarzy, czy ktoś ich zatrudni za takie pieniądze jakie obecnie dostają jeśli spadną. Proponuje wszystkich ich zwolnić. Jeśli im nie zależy na pieniążkach to ich sprawa. Jak dostaną po 2000 zł to może zaczną grać. KOMPROMITACJA.

#22 ~TK 1973~

~TK 1973~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 21:27:19

Z kim mamy wygrywać jak nie ze słabym Zagłębiem. Nie ma drużyny po odejściu Ojrzyńskiego. Burak z ostrowca niszczy zespół od środka, pewnie cieszy sie z każdej porażki jak wszyscy w tym powiatowym miasteczku. Lubawski działaj po przegrasz wybory i spuścisz Korone do 1 ligi!!!

#23 ~STIOPA~

~STIOPA~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 21:28:41

NO CO TAM SIE ku*** DZIEJE

NO OCO CHODZI OCO CHODZI

#24 ~piotrek~

~piotrek~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 21:29:17

chcial robak przyjs to sie nie zgodzil smolarek tez byl zainteresowany gra w koronie juz nie mowie o kilku wasznychb graczy ktorzy chcieli grac dla korony ale pan kobyla sie nie zgodzil wolal sciagnac trytko ktory sie nie nadaje wogule grac w pilke heehhe brawo spadek jak nic 

#25 ~Marynarz1970~

~Marynarz1970~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 21:31:30

jazda z ku***mi Zaglebie jazda z ku***mi!!!!!

wypier***aj z tego forum lizusie

#26 ~kutas~

~kutas~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 21:34:52

wiem jak wygrać z zagłębiem. Psi ku***ie paczeta pamiętamy!!! precz  z dziadostwem!!!

#27 ~max~

~max~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 21:38:36

no i cWEL z urzędu masz swojego sztachete i kompetentnego kolege co zna sie na piłce. Pajacu je***y tego sie nawet po pijanemu nie da oglądać. Zniszczyliście nasz klub wszywcy moi znajomi zagłosują żeby cie już z nami nie było niedopier..... jeden

#28 ~Peter~

~Peter~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 21:39:22

A ja tam mam nadzieję że spadną do I ligi i w piz.du rozwiążą ten ch...owy klubik z jego ch...wymi piłkarzami. I nie najeżdżajcie na zarząd bo to nie zarząd gra na boisku tylko Ci partacze nazywający siebie piłkarzami... Szkoda tylko kasy ładować w to całe gó.wno które zwie się koroną. Lepiej żeby ich nie było wcale.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 21:39:42

ale b.a.r.a.n.y w tym kieleckim zarządzie

#30 ~Alex~

~Alex~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 21:42:10

hahahaah, co za drużyna, co za potęga, co za gracja, co za piłkarze, co za trener, co za zarząd, hahahahahahahahahaha :blink:  :blink:  :blink:

#31 ~kawej~

~kawej~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 21:44:19

Przybyła jaki snajper, ślepy, czy co?

#32 ~spadkowidz~

~spadkowidz~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 21:45:19

Panie wasąty, właścicielu klubu... Te wszystkie skowyty, które były, są nieuzasadnione.... Tak powiedziałeś....

#33 ~zibi~

~zibi~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 21:46:45

Załamka ku*** !!!!!!!!!

Tak dalej być nie może ...

wynik na czwartek  Górnik 3 - Korona 0

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 21:48:23

:ph34r: Dlaczego mlyn nie zacznie dzialac , przeciez to  swiadomy rozpad Korony kontrolowany przez Kobyle i jego elite , to ostatnia szansa przed tragedia Korony , KIBICE KORONY ZBIERZMY SIE I ZROBMY SAMI PORZADEK :angry:  !!!!!!!!

#35 ~syko~

~syko~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 21:49:49

On wie jak wygrać, kOBYŁA wie jakie transfery z rodziny, cHÓJno wie że ma w palce u nogi nie strzelać, lUBOwsk zna się na rzeczy ............................................. Ciekawe ile czasu zarząd już ma wobec siebie z opóźnieniami w płacach

#36 ~rf~

~rf~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 21:50:29

No i 2:0 - fantastycznie, że Pacheta wpuścił Kwietnia na boisko - nikt nie potrafiłby tak ładnie wyłożyć piłki przeciwnikowi. 

A tak poważnie - kiedy wreszcie łyse kibole wytrzeźwieją z amoku i pogonią tę klikę? Nie mówię o piłkarzach, tylko o trzech królach (Lubawski, Chojnowski, Kobylański) i ich nadwornym błaźnie (Pacheta)???

Bardzo trafne porównanie .Gratuluję trzeżwego intelektu.Tego własnie brak trójcy kieleckiej nie mówiąc o nikłych umiejętnościach nadwornego.W kibicach jedyna nadzieja na zmiany w Koronie.Oby ponownie  przedstawiciel trójcy, głosy kibiców nie nazwał ,,skowytem".

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 21:51:09

Chojnowski-coś ty Q rwa zrobił z tym zespołem do spółki z kobyłą???????????

Powinni was za jajca powiesić a pośrodku wizjinera bo ten też swoją cegiełkę dołożył.

Q rwa 1 liga jak się patrzy.A potem dalej równanie w dół.

#38 ~P.P.~

~P.P.~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 21:52:14

Mam nadzieję, że zarząd poda się do dymisji, a pan Prezydent nie powinien już kandydować jeśli się nie chce się skompromitować wynikiem wyborczym ( w Kielcach 80% mieszkańców śledzi losy Korony, a pan daje panu Prezesowi 1OO% swojego poparcia. GRATULUJE). Populerny Pacheda ( nie wiem dlaczego tak jest nazywany przez kieleckie media, w Polsce nie był popularny) jest bardzo jak się okazało złym trenerem. Z Ojrzyńskim napewno by nie przegrali tyle meczy,To jest dno co oni teraz reprezentują. JESZCZE RAZ SKŁADAM GRATULACJE DLA ZARZADU KURONY I PANA DYREKTORA ZA TRAFNE DECYZJE, Dlaczego z trenerem Ojrzyńskim piłkarze wyglądali o niebo lepiej a teraz pokazyją dno. Czy Pan Prezes albo Dyrektor (SPORTOWY) odpowiedzą na to pytanie? Wiem, że nie. KIBICE NIE CHODZCIE JUŻ NA TE MECZE. MOŻE DO NICH COŚ DOTRZE,.

#39 ~kibol faszysta~

~kibol faszysta~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 21:52:30

Po "fantastycznej" grze Korona przegrała kolejny mecz i na stale umocniła się na dnie tabeli ligowej. Gratuluję wspaniałych decyzji P. Prezydentowi Lubawskiemu, Prezesom i Dyrektorom  Korony, którzy  robią wszystko, aby Korona grała w II lidze. Powodzenia !!!!!!!

#40 ~KIBIC~

~KIBIC~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 21:54:16

GRATULACJE PREZESIE ZA DOKONANE ZMIANY.TWA FACHOWOSC CZYNI CIĘ WIELKIM SPECEM OD PIŁKI NOŻNEJ.OGLĄDAŁEM MECZ Z PREZYDENTEM BARCELONY , KTÓRY CHCIAŁBY CIĘ WIDZIEC W PONIEDZIAŁEK W BARCELONIE WRAZ Z KOBYLAŃSKIM , MA DLA WAS ROBOTĘ.

MOKRĄ ROBOTĘ , PO OSTATNICH OPADACH JEST DUŻO GLIZD NA BOISKU A NIEDŁUGO MECZ ALE TAKICH DWOCH TO SZYBKO ZROBI. SZTCHETA DOJEDZIE PÓŻNIEJ TYLKO SIĘ ROZLICZY,MOZE WEŻMIE KILKU ZAWODNIKÓW,MALAR ,KTÓRY OSTATNIO STRZELA DUŻO BRAMEK ,SZKODA TYLKO ZE DO SWOJEJ BRAMKI.POZEGNAJCIE SIĘ ZE SWOIM GÓRU ,PANEM LUB.....CO ZA WSTYD,KOMPROMITACJA.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych