Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Zageszczanie wlosow?

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 rozalia99

rozalia99

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 22 wrzesień 2014 - 13:26:38

nie korzystałam i nie korzystam bo jakoś wydaje mi się to kompletną stratą pieniędzy ;p zagęszczanie jeśli już to trzeba robić w zupełnie inny sposób, wszelkie inne metody są może i fajne ale drogie i krótkotrwałe ;p

#2 Ginewra

Ginewra

Znajomy

• PipPip
  • 36 postów

Napisano 26 wrzesień 2014 - 13:40:07

Clip in osłabia włosy i za kilka miesięcy będziesz zupełnie łysa. Niestety nie zagęścisz włosów bez obciążania, w rezultacie więcej na takich rzeczach stracisz niż zyskasz. Najlepiej pogodzić się z tym, że niektórzy mają gęste włosy, inni nie. Ewwentualnie możesz zmienić fryzurę, która nada twoim włosom objętości.

#3 WesolyRomek

WesolyRomek

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 30 wrzesień 2014 - 13:05:32

Moja dziewczyna wmasowuje sobie jakieś produkty w skórę głowy, robi masaż, łyka suplemanty i mówi, że widzi efekty :P Chciałbym tylko, żeby nie wyglądała jak Violetta Villas :P

#4 parek

parek

Bywalec

• PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 16 październik 2014 - 10:42:47

Módlmy się za to:)

#5 ~agata~

~agata~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2015 - 21:49:54

kmax dziala , dla osob o cienkich wlosach u nasady glowy super sprawa tylko kwestia odpowiedniego dopasowania koloru. Jak dla mnie rewelacja. Polecam zakupic male opakowanie na probę.

#6 paulabijka

paulabijka

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 27 styczeń 2015 - 17:48:21

Ja również stosowałam ten preparat i jestem zadowolona. Focus bardzo dobrze zagęszcza włosy, jeżeli oczywiście dobierze się odpowiedni kolor. 

#7 ~Ratonyma~

~Ratonyma~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 23:16:19

Ja miałem żel zagęszczający włosy Kmax i  przyznam, że po jakimś czasie byłem w lekkim szoku :o Nigdy wcześniej nie miałem takiej czupryny, aż dzieci się ze mnie śmiały, że wyglądam inaczej :D Nie wiem czy ten produkt jest dostępny w sklepach stacjonarnych. Ja kupiłam na stronie hairdoktor.pl

#8 chatekpuchatek84

chatekpuchatek84

Swojak

• PipPipPipPip
  • 202 postów

Napisano 31 styczeń 2015 - 14:42:26

To jest metoda na doczepianie włosów?Dla facetów to chyba nie bardzo się sprawdzi...

#9 srokaa

srokaa

Swojak

• PipPipPipPip
  • 229 postów

Napisano 02 marzec 2015 - 14:40:28

Moja dziewczyna wmasowuje sobie jakieś produkty w skórę głowy, robi masaż, łyka suplemanty i mówi, że widzi efekty :P Chciałbym tylko, żeby nie wyglądała jak Violetta Villas :P

A co wciera? :)

#10 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2016 - 16:08:43

Te wszystkie wcierki nie działają polecam jak juz to tak jak wyżej mikrowlokna do zageszczania wlosow focus lub kmax swietna alternatywa dla przeswitow na glowie rewelacja nie ma lepszego nieinwazyjnego produktu

#11 ~Bella~

~Bella~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2016 - 10:57:15

Na zakola dla mężczyzn najlepszy jest Volume Hair Plus, mój ojciec to stosuje na ważne imprezy czy spotkania i jest bardzo zadowolony

#12 ~antos~

~antos~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2017 - 21:19:09

tylko to volume hair to produkcja chinska... użyj i kup peruke następnie...

#13 ~Moniak86~

~Moniak86~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2017 - 08:43:31

Zagęszczanie włosów to czasami jedyny sposób dla osób, których włosy są rozrzedzone i wypadają. I najważniejsze - to naprawdę działa. Sama zagęszczałam w Great Lengths i polecam wszystkim ludziom, którzy mają podobne problemy jak ja miałam. Czasami jest to lepsze niż chodzenie kilka miesięcy do dermatologa...

#14 Ewa0309

Ewa0309

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 11 sierpień 2017 - 14:28:16

Ja też miałam problem z zagęszczeniem włosów, próbowałam wiele produktów, ale najbardziej pomogły mi włókna kreatynowe. Ja stosowałam Lion's Hair. Łatwe w użyciu, bardzo fajny efekt.

#15 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 21:42:38

nie polecam Ilona hair choćby nałożyć kurz na głowę. Jak Chinczyk coś wymyśli.. .

#16 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 21:43:18

nie polecam Ilona hair choćby nałożyć kurz na głowę. Jak Chinczyk coś wymyśli.. .

#17 gosia_czapla

gosia_czapla

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 05 luty 2018 - 11:18:14

Picie drożdży pomaga :)

#18 jozefa.byla

jozefa.byla

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 09 sierpień 2018 - 09:44:20

Zagęszczanie włosów to czasami jedyny sposób dla osób, których włosy są rozrzedzone i wypadają. Zamiast wydawać kasę na jakieś specyfiki warto się wybrać do profesjonalistów, którzy zagęszczają włosy zawodowo. Ja byłam u Pani Marzeny Ziętary co firmę Sukcesjia  www.peruki.info.pl

#19 Madzix3o5

Madzix3o5

Nowy

• Pip
  • 13 postów

Napisano 14 sierpień 2018 - 12:42:26

Picie drożdży pomaga :)

Dokładnie zgadza się! Kiedyś wyczytałam na https://www.womenshealth.pl/, że trzeba pić codziennie przez miesiąc 1/4 kostki drożdży, oczywiście zalanej ciepłą wodą. Tak na prawdę po 2 tygodniach zauważyłam już baby hair. :)

#20 zaza1

zaza1

Znajomy

• PipPip
  • 32 postów

Napisano 17 grudzień 2018 - 10:16:56

Owszem, takie rzeczy pomagają, ale tylko w przypadku, kiedy genetycznie macie zaprogramowaną większą gęstość włosów. Niektórzy mają z natury ich mało albo z wiekiem zaczynają je tracić i tu niestety nie da się wiele poradzić, żadnymi suplementami.W takim wypadku można sięgnąć po zagęszczacz do włosów albo inne tego rodzaju rozwiązania.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych