Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zagadka o kim mowa ?

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ema

Ema

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 26 luty 2015 - 12:44:43

A ja zajeżdżam do pewnej mamusi,której mąż pracuje w Norwegii już od kilku lat i wysyła jej pieniądze.Bzykam ją a ona funduje mi różne fajne rzeczy za korony przesłane przez męża ;) Polecam taki układ każdemu! Szukajcie i bajerujcie mężatki, których faceci pojechali harować za granicę i pozostawiali je same z dziećmi w Ostrowcu , nawet nie zdajecie sobie sprawy jak łatwo wam pójdzie uwiedzenie takiej samotnej mamuśki, a i kasę będziecie ciągnąć przez nią z konta jej męża ;P

Żadna cię nie chciała tylko na spółkę z kimś za kasę masz babę z dziećmi... Pozazdroscić. Ci co mają coś w głowie sami potrafią na siebie zarobić a nie włażą do czyjegoś łóżka. Przykre, że się tym chwalisz jakby to jakieś osiągnięcie życiowe było. :blush:

#2 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 11:20:49

Moja ma 32 lata,jej maż pracuje w Niemczech.Nie biorę od niej kasy,ale za to sex mam jak nigdy.Ktoś przecież musi zaspokajać te słomiane wdowy.

#3 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 15:49:26

Zupełne zeszmacenie.Jak taka jedna czy druga może temu mężowi w oczy spojrzeć?Chłop jedzie za granicę żeby grosz zarobić,a tata z tą dupą jak ta suka.Powinni takie kur.. kamienować na rynku !!!

#4 ~Rysiek~

~Rysiek~
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 16:01:11

Jak suka nie da to pies nie weźmie.

#5 ~Miki 33~

~Miki 33~
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 17:07:54

Też spotykam się z mężatką której mąż jest w Anglii.Ładna,zadbana no i lubi ten sport.Mówi mu przez telefon że go kocha i tęskni a drugą ręką grzebie mi w majtkach.Ma samochód,mieszkanie,kasę.Taki sex bez zobowiązań.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 22:42:54

Za 500 zł golę takie suki na łyso.

#7 ~Mądrala~

~Mądrala~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2015 - 12:16:47

Niestety Panowie emigranci ale to już zjawisko społeczne.Wy harujecie za granicą,składacie grosz do grosza a Wasze żony dymają inni którym wyjechać się nie chce,albo mają tu ciepłe posadki.Potraktujcie to jak test dla własnych żon,no bo przecież gdybyście nie wyjechali nigdy byście nie wiedzieli czy Wasze żony mają ciągotki do kur..twa.

#8 ~Florek~

~Florek~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2015 - 15:09:33

Kochajcie chlopy swoje kobity i slijcie kase.  :wub: 

poxdrawiam trxexwo myslacych  :D 

Diabeł nie odgadnie, anioł nie podpowie mi, ooo..., 
czy mi dasz buziaka, 
czy przed nosem zamkniesz drzwi,
raz mi z tobą dobrze,
a raz jest zupełnie źle, ooo..., 
czym zaczarowałaś,
czym zauroczyłaś mnie.
Od tygodni chodzisz z nadąsaną chmurną miną,
zabaw z tobą w kotka myszkę nie chcę już od dziś, ja ci daję kwiaty ty sto gorzkich słów dziewczyno,
czy ta miłość mi potrzebna jest czy nie.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2015 - 16:42:18

Moja zapisała się na 30 dni z angielskim.Chłop w Niemczech,dziecko do matki a jej nauczycielem będę ja.Pozdrowienia dla rogaczy!

#10 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2015 - 11:09:09

Moja zapisała się na 30 dni z angielskim.Chłop w Niemczech,dziecko do matki a jej nauczycielem będę ja.Pozdrowienia dla rogaczy!

A ty lepszy niż ten rogacz? W jedną dziurę pchacie i nie stać was na kogoś kto was pokocha. Żal mi was bardziej niż tych co wyjechali, też na pewno nie są wierni.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2015 - 19:05:31

Mnie moja mówi ze mnie kocha!

#12 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2015 - 19:17:36

A ty lepszy niż ten rogacz? W jedną dziurę pchacie i nie stać was na kogoś kto was pokocha. Żal mi was bardziej niż tych co wyjechali, też na pewno nie są wierni.

Pracuje w Anglii od dwóch lat.Oszczedzam kazdy grosz,tesknie za zona i dziecmi.Ludzie z Polski co pracują tu ze mną robią tak samo.Nie w głowie nam kurestwo,wiec się nie usprawiedliwiaj.

#13 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2015 - 20:20:47

Pracuje w Anglii od dwóch lat.Oszczedzam kazdy grosz,tesknie za zona i dziecmi.Ludzie z Polski co pracują tu ze mną robią tak samo.Nie w głowie nam kurestwo,wiec się nie usprawiedliwiaj.

Jestem kobietą i żal mi was, tzn tych co się cieszą, że posuwają czyjeś żony, bo nie stać ich na kobietę.

#14 ~Kochanek~

~Kochanek~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2015 - 08:27:34

Jestem kobietą i żal mi was, tzn tych co się cieszą, że posuwają czyjeś żony, bo nie stać ich na kobietę.

Mężatka tez kobieta,tylko tyle że łatwiejsza do zdobycia.Bo to od razu się wyżali ze jej mąż nie rozumie.Że to ona go nie kocha,że jest z nim bo maja dzieci itd.No i co trzeba mieć serce,przytulić,pocałować no a potem to idzie jak lawina.

#15 ~Florek~

~Florek~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2015 - 15:26:00

Kochana, wierzę, wierzę w miłość
Kochana, wierzę, wierzę w nas
I to, co nam się przydarzyło
Niech trwa po wieczny, wieczny czas....

Ja się pytam czy kobieta która została zostawiona przez męża jest inna ??? 

też oczekuje miłości a wiecie kasa też jest ważna  - miałem kiedyś żonę 

#16 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2015 - 15:51:04

Kochana, wierzę, wierzę w miłość
Kochana, wierzę, wierzę w nas
I to, co nam się przydarzyło
Niech trwa po wieczny, wieczny czas....

Ja się pytam czy kobieta która została zostawiona przez męża jest inna ??? 

też oczekuje miłości a wiecie kasa też jest ważna  - miałem kiedyś żonę 

Własnie Florek miałeś żonę, ale nie potrafiłeś jej utrzymać.Te kobiety które jak to nazywasz zostały zostawione są same,bo ich mężowie wyjechali po to aby one mogły godnie żyć.Ty to wykorzystujesz,więc jesteś zwykłą ludzką hieną.Na starość zostaniesz sam z flakiem w spodniach,i nawet nie będzie miał kto cię w dupę kopnąć.Dziaaaadu .

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2015 - 16:30:56

Własnie Florek miałeś żonę, ale nie potrafiłeś jej utrzymać.Te kobiety które jak to nazywasz zostały zostawione są same,bo ich mężowie wyjechali po to aby one mogły godnie żyć.Ty to wykorzystujesz,więc jesteś zwykłą ludzką hieną.Na starość zostaniesz sam z flakiem w spodniach,i nawet nie będzie miał kto cię w dupę kopnąć.Dziaaaadu .

Głupio wszyscy gadacie.  Kto ma być wierny pomimo długiej rozłąki wierny będzie.  A jeśli ktoś chce zdradzać to - nie ważne kobieta czy mężczyzna - zawsze znajdzie okazję i pretekst do zdrady.  I WSZYSTKO NA TEN TEMAT.

#18 ~Florek~

~Florek~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2015 - 17:13:02

U mnie była taka sytuacja jak w tym dowcipie 

Pani w szkole pyta dzieci o ich zwierzątka, przychodzi do Jasia:
- Jasiu masz może pieska?
-Mieliśmy kiedyś psa, proszę pani ale go zabiliśmy, bo ja mięsa nie
jadłem, ojciec nie jadł i matka tez nie, a dla jednego psa nie będziemy
kupować.
-Jasiu to straszne, a kotka nie masz?
- Mieliśmy też i kotka, ale go zabiliśmy bo ja mleka nie piłem,
ojciec i matka tez nie, a dla jednego kota nie będziemy mleka kupować.
- Jasiu co ty mówisz, przyjdź jutro z mamą!
- Miałem kiedyś mamę, ale się jej z tatą pozbyliśmy, no bo ja jeszcze
nie bzykam, tata juz nie może a dla sąsiada ku*** to nie będziemy trzymać…

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2015 - 16:47:22

A to ku.wy!!!!!!!!!!!!!!

#20 ~juhas~

~juhas~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2015 - 09:20:37

a ja wale Ule ksiegowa ktora funduje mi ladne cacka

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0