Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2015 - 12:18:08

Naprawdę dobrych prawników znajdziesz w kancelarii GOCAL.
Dużym plusem jest fakt że ta firma prawnicza obejmująca swoim działaniem Polskę i kraje członkowskie Unii Europejskiej, więc nie ma żadnego problemu z prowadzeniem spraw sądowych wszędzie. Są dostępni, rzeczowi, profesjonalni i jak wynika z opinii klientów bardzo skuteczni co jest chyba najważniejsze, bo właśnie tego oczekujemy od prawnika.

#2 ~Viola~

~Viola~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2015 - 07:16:12

Też słyszałam wiele dobrego ns temat Gocal.

#3 ~acac~

~acac~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2015 - 21:47:54

Po śmiertelnym wypadku mojego brata zgłaszało się do nas wielu przedstawicieli różnych kancelarii i firm prawniczych z propozycją prowadzenia spraw o zadośćuczynienie. Stawało się to nie smaczne. Postanowiliśmy sprawdzić opinie internałtów. Nasze zainteresowanie wzbudziła kancelaria GOCAL. Nikt od nich nas nie odwiedzał a cieszą się naprawdę dobrą opinią. Zadzwoniliśmy aby upewnić się co do kilku istotnych dla nas informacji i umówiliśmy się na spotkanie. Rozmowa była rzeczowa. Wypisaliśmy stosowne dokumenty i upoważnienia. W międzyczasie okazało się że większa ilość osób jest upoważniona do uzyskania zadośćuczynienia. Zostaliśmy profesjonalnie obsłużeni. Sprawy trafiły do sądu. Prawnicy GOCAL podchodzą do klientów z zaangażowaniem. Odbyło się kilka rozpraw. Tylko jedna z naszym udziałem gdzie musieliśmy zeznawać. W konsekwencji każda osoba otrzymała zadośćuczynienie po śmierci brata. Kwoty są różne w zależności od wielu czynników którymi kierował się sąd. Podsumowując wszystko uważam że dobrze zrobiliśmy wybierając GOCAL. Uważam że pozytywne opinie internautów z jakimi się spotkaliśmy są prawdziwe.

#4 reelna

reelna

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 23 lipiec 2015 - 11:01:29

Nigdy nie słyszałem o tej firmie. Współczuję straty. 

#5 ~Olga S.~

~Olga S.~
  • Goście

Napisano 05 luty 2017 - 03:08:32

Moim zdaniem w takich sprawach najlepiej sprawdza się EuCO. Nam pomogli 2 late temu.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2017 - 08:18:38

A może tak normalna, płatna reklama zamiast marketingu szeptanego?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2017 - 08:41:27

Bieda ich zmusza aby tu pisać o sobie na forum :(

#8 ~Patrycja~

~Patrycja~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2017 - 14:53:51

Naprawdę dobrych prawników znajdziesz w kancelarii GOCAL.
Dużym plusem jest fakt że ta firma prawnicza obejmująca swoim działaniem Polskę i kraje członkowskie Unii Europejskiej, więc nie ma żadnego problemu z prowadzeniem spraw sądowych wszędzie. Są dostępni, rzeczowi, profesjonalni i jak wynika z opinii klientów bardzo skuteczni co jest chyba najważniejsze, bo właśnie tego oczekujemy od prawnika.

Polecam. Cieszę, że skorzystałam z pomocy kancelarii GOCAL. Podeszli do mojej sprawy indywidualnie co przełożyło się na sukces w sprawie.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2017 - 17:54:26

jak jest do wszystkiego to jest do niczego

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odszkodowanie, zadośćuczynienie, rekompensata, wypadek, śmierć bliskiej osoby, śmierć członka rodziny, śmierć w wypadku, renta pośmiertna, renta za śmierć, zapomoga

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych