Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

139 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2014 - 00:01:37

"właściciela jednego z kieleckich zakładów pogrzebowych" jedyna dobra wiadomość dla rodziny zamordowanego to taka że ceremonie pogrzebową będzie miał darmową i to w klasie biznes!

Ty to widzę jesteś dowcipas, ofiara Internetu czy co?

#122 ~obywatelbwk2~

~obywatelbwk2~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2014 - 01:21:16

Poje***e znowu Kielce staja się poje***e. Jakby można było sobie usiąść w parku przy silnicy i zbakac co nie co to by nie było takich nerwów

#123 ~też baba~

~też baba~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2014 - 05:57:23

PANI ZABO TO NIE ŚREDNIOWIECZE ZE NIE DOSTANIE SIĘ ROZWODU!!! JEDYNIE MOZNA WALCZYĆ O MAJĄTEK, ALE PRZECIEŻ PAN LESZEK DO UBOGICH NIE NALEŻAŁ WIĘC DACH NAD GŁOWĄ I KROMKĘ CHLEBA MÓGŁ ZAPEWNIĆ A SPRAWA MOGŁA SIĘ CIĄGNĄĆ NAWET I 5 LAT. ŹLE SIĘ STAŁO, ALE NIE RUSZA SIĘ CUDZYCH ŻON. A JEŚLI TO BYŁA WZAJEMNA MIŁOŚĆ MOGŁA KOBIETA SIĘ ROZWIEŚĆ!

.... 100000 %  RACJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Mogła odejść gdyby naprawdę chciała ..........................

#124 ~Magdalena~

~Magdalena~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2014 - 08:24:23

ludzie,czy wy w ogole wiecie o czym piszecie? stala sie tragedia,nie wazne czy przez kobiete czy inne sprawy,Leszek byl swietnym facetem,nie powinien zginac tak tragicznie,w ogole nie powinien zginac!

To jest jakaś masakra, ci ludzie nie zdają sobie sprawy jak bardzo krzywdzą tymi wypowiedziami rodzinę i osoby które znały Leszka. Nie znaliście to nie osądzajcie!!!

#125 ~ewik~

~ewik~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2014 - 08:42:58

Wstyd i jeszcze raz wstyd co wy tu wypisujecie stała się tragedia czy ktoś naprawdę znał ofiarę? A może wypisujecie farmazony i domysły bo "znałam Leszka"gówno prawda dajcie spokój z tymi waszymi komentarzami ci co go znali naprawdę nie sieją domysłów tylko przeżywają to co się stało.Piszecie że nie powinien tego czy owego ale stało się wszyscy popełniamy błędy dajcie już spokój.Pomyślał ktoś że może te komentarze czytająJego dzieci jaki obraz przedstawiacie ich Ojca to jaki był i co zrobił źle nie wasza sprawa Wy jesteście w porządku czyste macie sumienie? ACHA NIE BYŁAM JEGO UTRZYMANKĄ.

#126 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2014 - 09:26:36

"właściciela jednego z kieleckich zakładów pogrzebowych" jedyna dobra wiadomość dla rodziny zamordowanego to taka że ceremonie pogrzebową będzie miał darmową i to w klasie biznes!

idiota

#127 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2014 - 09:37:38

Wstyd i jeszcze raz wstyd co wy tu wypisujecie stała się tragedia czy ktoś naprawdę znał ofiarę? A może wypisujecie farmazony i domysły bo "znałam Leszka"gówno prawda dajcie spokój z tymi waszymi komentarzami ci co go znali naprawdę nie sieją domysłów tylko przeżywają to co się stało.Piszecie że nie powinien tego czy owego ale stało się wszyscy popełniamy błędy dajcie już spokój.Pomyślał ktoś że może te komentarze czytająJego dzieci jaki obraz przedstawiacie ich Ojca to jaki był i co zrobił źle nie wasza sprawa Wy jesteście w porządku czyste macie sumienie? ACHA NIE BYŁAM JEGO UTRZYMANKĄ.

Jestem tego samego zdania ,tak jak są śluby tak są też rozwody życie !najwięksi tego świata  i przysłowiowy Kowalski ma prawo ułożyć sobie życie od nowa ,każdy ma prawo do szczęścia! ale raczej nikt nie ma prawa wymierzać sprawiedliwości w tak okrutny sposób!!! zupełnie niepotrzebnie zostają tu wmieszane dzieci wymieniane imiona ,ale ludzie żyją życiem innych snują domysły ,robią plotki oceniają oczerniają ubliżają.Nagle na forum same ideały! Straszna tragedia dla obu rodzin.

i wszyscy są mądrzy najmądrzejsi dotąd dokąd ich samych nie spotka zmartwienie przykrość dramat ,wtedy chronią swoje dzieci,rodziny przed rozgłosem ,oczekując współczucia.Jesteśmy tylko ludźmi,ale tu chyba niektórzy zamienili się w prostaków oceniających innych!i niestety ale największym wrogiem człowieka jest drugi człowiek! Współczuję rodzinie pana Leszka jak i tej kobiecie,bardzo to wszystko jest przykre,bolesne.

#128 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2014 - 10:12:29

Spotykałam się z Leszkiem i wiem jak potrafił kochać

Tzn jak?

#129 ~Jakub~

~Jakub~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2014 - 10:21:35

tak tak, był tak dobrym człowiekiem że nawet "pocieszał" cudzą żonę. Dostał karę na jaką zasłużył

#130 ~ssa~

~ssa~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2014 - 10:37:28

Ja znałem Plutka od dzieciństwa, razem sie wychowywaliśmy na tym samym podwórku, razem chodziliśmy do tej samej podstawówki. Od najmłodszych lat był spoko. Szkoda chłopaka

#131 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2014 - 10:39:25

Ja znałem Plutka od dzieciństwa, razem sie wychowywaliśmy na tym samym podwórku, razem chodziliśmy do tej samej podstawówki. Od najmłodszych lat był spoko. Szkoda chłopaka

Idziesz dzisiaj na pogrzeb?

#132 ~ewik~

~ewik~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2014 - 11:08:13

Spotykałam się z Leszkiem i wiem jak potrafił kochać

a ty się chwalisz? daj sobie spokój troche szacunku..

#133 ~Jakub~

~Jakub~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2014 - 12:10:51

to wyssana z palca teoria czy masz dowody?

żonka mimo że ma prawie 50 lat na karku to nie jedna nastolatka może pozadzdrościć jej urody, Trafiła na kasiastego gościa, myślała że nikt się nie dowie ale mąż nie był taki głupi. Zresztą żonka teraz w szpitalu leży, że niby załamaną zgrywa. Oj dziennikarzyny echowskie tak trudno się domyśleć o co poszło?

Mam dowody lub nie, wkrótce sami się dowiecie jak był na prawdę. Pozdrawiam i polecam pilnować swoich kobiet :)

#134 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2014 - 12:28:24

żonka mimo że ma prawie 50 lat na karku to nie jedna nastolatka może pozadzdrościć jej urody, Trafiła na kasiastego gościa, myślała że nikt się nie dowie ale mąż nie był taki głupi. Zresztą żonka teraz w szpitalu leży, że niby załamaną zgrywa. Oj dziennikarzyny echowskie tak trudno się domyśleć o co poszło?
Mam dowody lub nie, wkrótce sami się dowiecie jak był na prawdę. Pozdrawiam i polecam pilnować swoich kobiet :)

a skad ty to wszystko wiesz? Mamy uwierzyc, ze Leszek polecialby na 50tke.? I skad niby maz sie dowiedzial? Dlugo to trwalo?

#135 ~smbs~

~smbs~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2014 - 14:23:21

Trwało do momentu, aż mąż wyjął siekierę

#136 ~Pyton 23 cm~

~Pyton 23 cm~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2014 - 15:00:58

Pozdrawiam i polecam pilnować swoich kobiet :)

Jakubie jak by ci to powiedzieć to ty powinieneś pilnować swojej  bo mi się często żali że masz małego i tak krótko to robisz że nawet nie zdąży się dobrze podjarać :)

#137 ~tomasz~

~tomasz~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2014 - 21:42:27

Nie mogę zrozumieć tylko jednego dlaczego tak dobry człowiek jak niektórzy tu piszą zadaje się z cudzą  żoną. Czy dobroć polega na krzywdzeniu innych ? .Czy dobroć polega na rozbijaniu rodzin ?

#138 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2014 - 22:13:45

Jesli rodzina sie kocha i szanuje zadna sila jej nie rozwali...nie wiadomo kto zainicjował ten romans... nie znamy szczegółow to po co oceniać.

#139 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2014 - 21:41:45

To był naprawdę fajny człowiek i będzie go bardzo brakować a każdemu kto go ocenia radzę by najpierw zrobił rachunek sumienia sam sobie bo wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i każdy popełnia błędy tylko nie każdy płaci za nie najwyższą cenę.

W pełni się zgadzam , bardzo fajny człowiek ,poznaliśmy się w szkole średniej, do wszystkiego doszedł sam , zaczynał jako szeregowy pracownik w branży jak tu piszecie, jeden z nielicznych uczciwie traktujących klienta.Proszę niech  nie piszą i osądzają wszyscy co wszystko wiedzą , a wiekszość życia ich to wirtualność w sieci.

Każdy ma prawo do szćżescia, jego poszukiwania, popełniania błedów,ale żeby za to bezstialsko odbierać mu życie!!!!!!!????

#140 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2014 - 07:44:06

,,Na przyszłość dobra rada szanujcie swoje i innych życie rodzinne, a nie będzie dochodziło do takich drastycznych sytuacji.''

Zwyrodnialcem się nie  czuję ale swego czasu też bym to zrobił. Dziś jest wszystko ok' ale potrzeba było wiele wysiłku z obydwóch stron. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych