Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

139 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2014 - 15:58:42

jak Ty nie wiesz co to czapka oprychówka to ty nic nie wiesz.

No nie mam 80 lat jak ty i nie używam takich głupkowatych określeń, których nie rozumie nikt poza starymi prykami pamiętającymi II wojnę światową.

#22 ~modem~

~modem~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2014 - 16:02:13

Jakim trzeba być człowiekiem i ile złości mieć w sobie by tak opisywać drugiego człowieka. Jeśli Ci zazdrość ze czegoś się dorobił to weź i ty się do pracy.Biznesmen czy w kondukcie pracujący to jednak człowiek.Był to dobry człowiek mimo tego,ze w bloku mieszkał.

#23 ~ja13~

~ja13~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2014 - 16:23:13

ludzie,czy wy w ogole wiecie o czym piszecie? stala sie tragedia,nie wazne czy przez kobiete czy inne sprawy,Leszek byl swietnym facetem,nie powinien zginac tak tragicznie,w ogole nie powinien zginac!

#24 ~Cekin~

~Cekin~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2014 - 17:51:43

To dopiero tajemnica, w jaki sposób mężczyźni znaleźli się na ul. Szkolnej to tak jakby obaj znaleźli się na księżycu......

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2014 - 19:32:11

Prawdziwy biznes nie mieszka w blokowiskach. Z niego był taki biznesmen jak ze mnie kosmonauta. I chui o babę poszło. Chciał się wpier***ić w branżę ( bo początkujący ) to po upomnieniu dostał bęcka. I tyle w temacie.

A ty piwopij i lepiej nie chlap ryjem. Bo to był porządny człowiek, nie początkujący biznesmen bo prowadził wiele lat, ale pomagający potrzebującym w trudnych chwilach. Człowiek z wielką klasą, czego tobie brak skoro tak głupio piszesz. 

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2014 - 19:33:59

Prawdziwy biznes nie mieszka w blokowiskach. Z niego był taki biznesmen jak ze mnie kosmonauta. I chui o babę poszło. Chciał się wpier***ić w branżę ( bo początkujący ) to po upomnieniu dostał bęcka. I tyle w temacie.

początkującym to jesteś Ty deb***u...a od niego mógłbyś się uczyć jak być człowiekiem niemoto internetowa.

#27 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2014 - 20:26:15

Marek napisał"...jestem w stanie zrozumieć faceta bo mam kolegę którego żona w ich wspólnym domu paraduje z fagasem i pokazuje mu środkowy palec a on schudł i wygląda jak śmierć i musi sie na to wszystko patrzeć. Dzieci są małe a facet nie wie co ma ze sobą zrobić . Jak kiedyś tamtemu urwie łeb to też sie nie zdziwię . Teraz wszystko zeszło na psy ludzie nie mają żadnych norm, piedo.......  się z kim chcą dzieci na to patrzą i nie mają nawet honoru żeby jeden drugiemu powiedzieć że wszystko co nas łaczy to kredyt"... Taka sytuacja jest ponoć wśród działaczy  przenajświętszej partii w świętokrzyskim.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2014 - 20:34:32

JAK WY MOZECIE TAKIE RZECZY WYPISYWAC????? Polacy to narod pelen zawisci i nienawisci! O co by nie chodzilo nikt nie ma prawa odbierac nikomu zycia! Polak Polaka by w lyzce wody utopil;((( Przeraza mnie agresja i nienawisc jaka tkwi w moich rodakach. Businessman nie businessman czy to wazne? Facet na bazarach moze byc businesmanem bo zajmuje sie handlem. Slowo to pochodzi z jezyka angielskiego, wiec nie trzeba miec palacu z basenem zeby nim byc. Ale Polakow boli jak ktos ma troche lepiej i widac to na kazdym kroku. Nawet na tym forum widac jacy jestescie beznadziejni i zamiast skladac wyrazy wspolczucia to wypisujecie brednie! Chory narod i tyle!

Wyrazy wspolczucia dla rodziny. 

#29 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2014 - 21:05:10

wyrazy współczucia dla całej rodziny

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2014 - 21:15:27

To był naprawdę fajny człowiek i będzie go bardzo brakować a każdemu kto go ocenia radzę by najpierw zrobił rachunek sumienia sam sobie bo wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i każdy popełnia błędy tylko nie każdy płaci za nie najwyższą cenę.

#31 ~POLAK~

~POLAK~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2014 - 21:27:52

JAK WY MOZECIE TAKIE RZECZY WYPISYWAC????? Polacy to narod pelen zawisci i nienawisci! O co by nie chodzilo nikt nie ma prawa odbierac nikomu zycia! Polak Polaka by w lyzce wody utopil;((( Przeraza mnie agresja i nienawisc jaka tkwi w moich rodakach. Businessman nie businessman czy to wazne? Facet na bazarach moze byc businesmanem bo zajmuje sie handlem. Slowo to pochodzi z jezyka angielskiego, wiec nie trzeba miec palacu z basenem zeby nim byc. Ale Polakow boli jak ktos ma troche lepiej i widac to na kazdym kroku. Nawet na tym forum widac jacy jestescie beznadziejni i zamiast skladac wyrazy wspolczucia to wypisujecie brednie! Chory narod i tyle!

Wyrazy wspolczucia dla rodziny. 

BRAWO JEDNA OSOBA MĄDRA NA FORUM ONI KIEDYS ODPOWIEDZA ZA TO CO PISZA

#32 ~xx~

~xx~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2014 - 22:32:34

nie wnikam, kto winny, kto niewinny. Ale tyle razy siekierą uderzyć ? to musiał być zdeterminowany, tylko jak znajdzie dobrego adwokata, to stworzą teorię, że w afekcie i "silnie pobudzony" i dostanie góra 8 lat, wyjdzie po 3 za dobre rokowania resocjalizacji. i tyle jest warte ludzkie życie.

#33 ~poiuy~

~poiuy~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2014 - 22:36:29

auto na zdjęciu ma za mało powietrza w kole

#34 ~jaś~

~jaś~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2014 - 22:42:13

auto na zdjęciu ma za mało powietrza w kole

Ale tylko na dole.

#35 ~Ja.~

~Ja.~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2014 - 22:43:33

Niedaleko mieszka Lucyna K., która ukrywała przed synem, że ten ma raka. A ów nie brał leków i zmarł. Widzę, że ciekawa ulica.

#36 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2014 - 22:47:40

A baba poniesie jakieś konsenkwencje? Jakby trzymała nogi razem to nie doszło by do tego wszystkiego a tak 2 chłopom życie zmarnowała i będzie się ******* dalej.

Nic ci do tego

#37 ~B.~

~B.~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2014 - 22:59:00

Straszne zabójstwo. Ciekawa jestem jaki był motyw. Ktoś zna?

#38 ~Kaśka~

~Kaśka~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2014 - 23:00:40

Też Was wkurza ten antyspam?

#39 ~Niewazne~

~Niewazne~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2014 - 23:03:50

Napiszcie kim jest ta baba - niech ludzie wiedzą co się przez nią stało, jak zmarnowała życie dwóm facetom.

Nie sądzę, aby owa ,,baba" kazała mordować!

#40 ~eh~

~eh~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2014 - 23:12:04

Nie sądzę, aby owa ,,baba" kazała mordować!

Pewnie Cię strach obleciał bo sama lubisz te sporty

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych