Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

157 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2010 - 21:48:53

wielka szkoda tych ludzi..
(*)

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2010 - 21:51:23

czy oni mieli dzieci? :((( jesli tak to ci co ich znaja niech im pomoga przetrwac to..
{*} spoczywajcie w pokoju...

#43 ~kk~

~kk~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2010 - 22:09:57

czy oni mieli dzieci? :((( jesli tak to ci co ich znaja niech im pomoga przetrwac to..
{*} spoczywajcie w pokoju...

znałam tych ludzi i znam ich dzieci jestem w szoku i jest mi przykro ,na miarę moich mozliwości będę próbowała pomóc

#44 ~Piotreq~

~Piotreq~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2010 - 22:19:30

jestem z ochotniczej straży pożarnej i akurat to między innymi ja i moja jednostka tamtędy przejeżdżaliśmy. jechaliśmy do powodzian w okolice Kozienic. wypadek mial miejsce okolo 1min przed naszym przyjazdem. co do poszkodowanych to gdzy dojechalismy na miejsce to kobieta z motoru miała jeszcze wyczywalne tętno ale po chwili niestety juz nie i próba reanimacji nic nie pomogła. najbardziej poszkodowani z samochodu to pasażer siedzący obok kierowcy i kobieta siedząca z nim. kierowca jak i dziewczyna siedżaca po środku z tyłu mniej ranni. cało z tego zdarzenia wyszła dziewczyna siedząca za kierowcą. Cała 5 została zabrana do szpitala.

Ja jestem z miejscowości Gielniów z powiatu przysuskiego

#45 ~EW~

~EW~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2010 - 22:31:56

To straszna tragedia :( Znałam tych ludzi bo byli moimi sąsiadami :(
POKÓJ ICH DUSZY[*]

#46 ~MotoPionki.cba.pl~

~MotoPionki.cba.pl~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2010 - 22:56:28

Najszczersze kondolencje dla rodziny i znajomych [*].

MotoPionki.cba.pl

#47 ~~LOSER~~

~~LOSER~~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2010 - 23:27:37

SUZUKI INTRUDER 1500! >>>>>>>>.SKODA OCTAVIA EOP Opoczno

Przecież uderzenie było cholerne!!!! ---- Musiała być predkość - zabójcza !!

Nie sposób w to uwierzyć!!!SZOK!!!!!!!!!!!!!!Pani Lidko,Panie Grześku spoczywajcie w Pokoju
Jeśli ktos ZNA KONKRETY - NAPISZCIE !!

#48 ~xx~

~xx~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2010 - 23:47:55

Widziałem juz po wypadku miejsce i oba pojazdy. I co ciekawe skoda stała w rowie z mocno rozbitym bokiem więc nie piszcie bzdur że to zderzenie czołowe było bo nie wiem jak można czołowo zderzyć się z bokiem auta.
Ciekawe jest to że skoda stała po prawej stronie ulicy z kierunku kozienic a miała rozbity prawy bok.
Dla mnie wyglądało to jakby jechali z kozienic i chcieli zjechać na królewskie nie ustępując pierwszeństwa.
Dodam że jadąc od kozienic słońce waliło prosto w oczy więc dodatkowe utrudnienie dla kierowcy auta. W kwestii prędkości to ich moto było ciężkie do tego dochodzi masa kierowcy i pasażera co tworzy dużą siłę uderzenia.
Moto ważyło koło 250 kierowca 90 pasażerka 50 zsumujcie sobie........
Poza tym byli cali a przy większych prędkościach to wyglada inaczej.
Znałem ludzi i jeździło się nie raz i wiem że nie jechali szybko.
Sladów hamowania nie było czyli auto wyjechało nagle i ludzie na motocyklu nie mieli szansy na reakcje.
Pan policjant powiedział że wina samochodu.
W całej tej tragedii w sumie dobrze że to nie byli 20 paro latkowie bo już widzę jakby wrzało na forum że szczeniaki zapier***ali to im dobrze.

#49 ~JA~

~JA~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 00:07:39

Ciekawe jest to że skoda stała po prawej stronie ulicy z kierunku kozienic a miała rozbity prawy bok.
Dla mnie wyglądało to jakby jechali z kozienic i chcieli zjechać na królewskie nie ustępując pierwszeństwa.
Dodam że jadąc od kozienic słońce waliło prosto w oczy więc dodatkowe utrudnienie dla kierowcy auta.
Sladów hamowania nie było czyli auto wyjechało nagle i ludzie na motocyklu nie mieli szansy na reakcje.
Pan policjant powiedział że wina samochodu
SKODA JECHAŁA NA 200 % DO KOZIENIC !!!! TAM BYŁO JAKIEŚ SKRZYŻOWANIE???
PODOBNO W WYPADKU BRAŁO UDZIAŁ 3 AUTO??

SUZUKI INTRUDER 1500! NIE JECHAŁO WOLNO

#50 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 07:07:01

[***] -operator nastawni 500 MW w [***], szkoda dobrego fachowca

#51 ~xx~

~xx~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 07:19:50

SKODA JECHAŁA NA 200 % DO KOZIENIC !!!! TAM BYŁO JAKIEŚ SKRZYŻOWANIE???
PODOBNO W WYPADKU BRAŁO UDZIAŁ 3 AUTO??

SUZUKI INTRUDER 1500! NIE JECHAŁO WOLNO

Wiesz, co dla ciebie znaczy nie jechał wolno?? bo w tym przypadku fizyka zrobiła swoje a widziałem wiele i taki intruder nie lata 200km/h.
A taką masą przywalić przy 100km/h to porównać można do pędzącego plastiku minimum 160km/h.
Tam jest zjazd na królewskie ale czy jest podwójna ciągła to nie wiem.
Podobno to wina tych ze smoleńska..............
Suma wszystkiego to motocykl wjechał w bok auta i dla mnie to na logikę ktoś na kimś wymusił pierwszeństwo a tu jak byk wina auta.
Spekulując można jeszcze taką teorię spróbować: skoda jechała do kozienic i motocykl też, z królewskiego wyjechał przed skodę samochód.
Skoda zwalnia i wyprzedza-i tu oczywiste że kierowca nie patrzy w lusterko bo to nagła sytuacja. To tez jest prawdopodobne ale byłyby jakiekolwiek ślady hamowania na ulicy a tam czysto i tylko szlif po ulicy widać.

#52 ~~kasia~~

~~kasia~~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 08:51:12

kurcze nie zabardzo znam sie na motorach(i w obliczu takich tragedii to chyba dobrze) ale motor byl masywny-ciezki w 4 osoby musielismy go odciagac od skody zeby uwolnic pasazera w/w auta.Zapewne skuter to nie byl. Prawdopodobnie jadacy na tym motocyklu nie byli winni tego wypadku-jechali prawidlowo(nie wiem tylko z jaka predkoscia) od strony kozienic.

coś w stylu harleya. To był piękny motor. I bardzo fajne małżeństwo. Pamiętam nawet jak byli ubrani przedwczoraj... Jestem zdruzgotana!

#53 ~pl~

~pl~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 09:32:39

ktory to juz wypadek na trasie radom-kozienice w tym roku??? Ilu juz motocyklistow sie zabilo?? Dla mnie sprawa jest jasna.

#54 ~~GOSC~~

~~GOSC~~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 12:26:32

ale co niektorzy gadaja glupoty a przewaznie ci co najmniej wiedza tylko gdzies cos uslysza i nie jechali oni zadnym Suzuki tylko Honda a wiem to 100% bo niestety bylem przy tym wypadku :(
wspolczucia dla rodziny

#55 ~~zzz~~

~~zzz~~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 13:56:44

niestety, pasażer z samochodu, tez nie przeżył.........
Niedawno skończył 18 lat...

#56 ~jarekk~

~jarekk~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 14:11:32

niestety, pasażer z samochodu, tez nie przeżył.........
Niedawno skończył 18 lat...

O kurde no co ty powiesz...........A co mu bylo?-jak go zabierala karetka to byl przytomny!:((

#57 ~s~

~s~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 14:20:29

Skoda jechała z Opoczna na turniej tańca do Kozienic. Pięć osób, mama z dwoma synami i ich partnerki taneczne, jeden z tych chłopaków nie przeżył, najprawdopodobniej dziś rano zmarł... Jeśli by dojechali na zawody, ten co zmarł miałby ogromne szanse za zdobycie klasy tanecznej A.
To są pewne informacje...

#58 ~~nick~~

~~nick~~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 14:51:47

Pokój wszystkim tragicznie zmarłym w tym wypadku!!!:(:(:(
NIECH SPOCZYWAJĄ W POKOJU!:(((

#59 ~~nick~~

~~nick~~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 15:28:10

jeśli to chodzi o tych z Opoczna to chłopak nie żyje chodził do mojej szkoły[*]

#60 ~~koleżanka~~

~~koleżanka~~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 16:08:25

Proszę uszanujcie rodziny które straciły kogoś bliskiego i nie szukajcie sensacji. Ogromne wyrazy współczucia A i S.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych