Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Z dedykacją dla W.Zarzyckiego

konfederacja korwin braun liroy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Tomek U.~

~Tomek U.~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 15:26:47

Korwin-Mikke o lekcjach wychowania seksualnego: „Wolałbym, by moja córka trafiła w łapy pedofila, który po pupie poklepie, biuścik pomaca, może popieści i pocałuje – niż poszła na taką lekcję. Bo po zetknięciu z pedofilem pozostanie cenne uczucie wstydu i napięcie erotyczne, a po takiej lekcji bezpowrotnie utraciłaby zdolność kochania”.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 17:41:10

Myślałby, że córka Pana Korwina taka święta, miała, jeśli jeszcze nie ma, kłopoty z narkotykami, trochę za sprawą neurotycznego tatusia. Zresztą ta rodzina, to żaden wzór do naśladowania skoro dźgali się tam nożami i do tej pory nie wiadomo czy córka ojca czy córkojebiec Pana Korwina.

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 21:56:22

Myślałby, że córka Pana Korwina taka święta, miała, jeśli jeszcze nie ma, kłopoty z narkotykami, trochę za sprawą neurotycznego tatusia. Zresztą ta rodzina, to żaden wzór do naśladowania skoro dźgali się tam nożami i do tej pory nie wiadomo czy córka ojca czy córkojebiec Pana Korwina.

Która córka i z którą żoną, no chyba nie ta małoletnia.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 18:16:50

A co na to pan Wojtek?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 18:21:24

Zarzycki to taki staszowski Cejrowski obaj panowie mogli by sobie podać rękę .Nawet obaj się gdzieś spotkali w jakimś programie nie wiem gdzie to było . Mogli by nawet prowadzić razem program tv 

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2019 - 13:24:42

Ale co myśli o tej wypowiedzi swojego guru Korwina?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2019 - 17:58:40

Nic, on nie ma córki. Ja jestem ciekawy co o tym myśli Tomek Urbanowicz też korwinista.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: konfederacja, korwin, braun, liroy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych