Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Z czego opłacany jest młodzieniec podający się jako Miasto Staszów i dlaczego są to pieniądze publiczne ?

Stasiu wazelina burdel bałagan autodestrukcja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Nostradamus~

~Nostradamus~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2015 - 12:24:45

Witam, kieruje pytanie do ówczesnej władzy. Dlaczego po wyborach w dalszym ciagu korzystacie z czarnego pijaru ? Dlaczego jeden z nowych urzędników płacze w swoim gabinecie przez mobbing ? I dlaczego jest taki burdel ze ludziom wysyłacie podatki do zapłacenia za pole podczas gdy tak owego nie posiadaja ? Nieudolnosc rządzenia zakrywacie atakiem ? Czy tak ma wyglądać rozwijajaca się gmina ?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2015 - 12:32:51

Mnie też to dziwi. Wybory wygrali i dalej jeszcze toczą pianę z ust coraz bardziej się zastanawiam Czy dobrze wybrałem. Zawiść to zbedna rzecz, ludzie winni się szanować.

#3 ~Urzedaska~

~Urzedaska~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2015 - 12:35:53

Mobbing, tez coś słyszałam o tej sytuacji. To już normalnie nie można pracować ? Chore !

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2015 - 12:47:46

Nos coraz dłuższy, diabeł w skórze grzecznej krówki. Pięknie się dzieje.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2015 - 13:04:17

Najgorsze jest to ze gnoj oczernia p. Grabowskiego. Takiego autorytetu nigdy nie osiągnie ponieważ jest gnida.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2015 - 13:08:33

ja tu nie wiedzę złej woli, pytać każdy może, a przypisywanie obecnym cech poprzedników jest brzydkie

#7 ~Nostradamus~

~Nostradamus~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2015 - 13:18:46

Ja widzę tylko dobrą wolę ku nepotyzmowi. I to niestety nie przypisywanie cech tylko stwierdzenie faktu. Nie można krystalizowac rzeczywistości mój drogi ulubieńcu pryncypi. Zmotywowales mnie swoja dzialanoscia bym również jak ty powiększal wiedzę o działalości naszej cudownej administracji. Tez jak ty wychodzę za założenia Arystotelesa - Wiem, że nic nie wiem.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2015 - 13:20:51

Koło dupy wam się pali RFS-owcy i nie wiecie co robić. Kontrol w urzędzie pokaże prawdę

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2015 - 13:25:05

Raczej strach zaczął tobie w oczy zaglądać ze ktoś się zaczął interesować waszą dzialanoscia. Nie jestem z rFS, i tymbardziej mnie to motywuje ;)

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2015 - 14:25:57

Ja widzę tylko dobrą wolę ku nepotyzmowi. I to niestety nie przypisywanie cech tylko stwierdzenie faktu. Nie można krystalizowac rzeczywistości mój drogi ulubieńcu pryncypi. Zmotywowales mnie swoja dzialanoscia bym również jak ty powiększal wiedzę o działalości naszej cudownej administracji. Tez jak ty wychodzę za założenia Arystotelesa - Wiem, że nic nie wiem.

Tak to jest jak ktoś na siłę chce udawać inteligenta:

- ówczesna władza tzn. ta która była a nie ta która jest (obecna)

- wiem że nic nie wiem to nie Arystoteles tylko Sokrates

Używasz określeń których znaczenia nie znasz a niektórych wręcz śmiesznych - vide cyt. ...Nie można krystalizowac rzeczywistości mój drogi ulubieńcu pryncypi....  cyt.  ...dobrą wolę ku nepotyzmowi....

I wychodzi z tego pseudo intelektualny bełkot  :lol:  :lol:  :lol: 

#11 ~Nostradamus~

~Nostradamus~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2015 - 14:42:26

Tak to jest jak ktoś na siłę chce udawać inteligenta:

- ówczesna władza tzn. ta która była a nie ta która jest (obecna)
- wiem że nic nie wiem to nie Arystoteles tylko Sokrates

Używasz określeń których znaczenia nie znasz a niektórych wręcz śmiesznych - vide cyt. ...Nie można krystalizowac rzeczywistości mój drogi ulubieńcu pryncypi.... cyt. ...dobrą wolę ku nepotyzmowi....

I wychodzi z tego pseudo intelektualny bełkot :lol: :lol: :lol:

Mój drogi inteliegencie. Czekałem aż zabierzesz głos. Czasami pewne rzeczy pisze się premedytacją i ty powinieneś to wiedzieć jako ten specjalista od pis-jaru. Jeśli nie zrozumiesz neologizmu to już twój problem. Ówczesnej miałem na myśli mój kochasiu o idolu naszego władcy pana. Ale dziękuję ze poswieciles czas Grzegorzu żeby mi odpisać. Pozdrawiam.

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2015 - 14:52:40

Mój drogi inteliegencie. Czekałem aż zabierzesz głos. Czasami pewne rzeczy pisze się premedytacją i ty powinieneś to wiedzieć jako ten specjalista od pis-jaru. Jeśli nie zrozumiesz neologizmu to już twój problem. Ówczesnej miałem na myśli mój kochasiu o idolu naszego władcy pana. Ale dziękuję ze poswieciles czas Grzegorzu żeby mi odpisać. Pozdrawiam.

Nie mam na imię Grzegorz i na pewno nie mam nic wspólnego z PiS-em.  A w sumie to żenada. Nieudolna próba tłumaczenia  blamażu stulecia  :D Pozdrowienia od Sokratesa? A może Arystotelesa?  :o

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2015 - 16:56:40

Halo halo, a kto niby mobbinguje? Bo nigdy nie uwierzę że pan burmistrz kogoś mobbinguje. 

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2015 - 17:10:48

To są te inwestycje w miasto ? no to moje gratulacje ,

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2015 - 17:12:11

Halo halo, a kto niby mobbinguje? Bo nigdy nie uwierzę że pan burmistrz kogoś mobbinguje. 

Pisze o tym Nostradamus. O tym że pracownik płacze bo mobingowany. Wydaje mi się że to my powinniśmy zapłakać nad tymi "rozważaniami intelektualnymi" Nostradamusa.  :(

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2015 - 17:51:10

Pan Burmistrz to chodząca dobroć, rzadko się takie charaktery na stanowiskach zdarzają, zazwyczaj są to zaadufane w sobie wredoty. 

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2015 - 19:19:02

A ile płaci obecna władza za plucie naszemumiastu?

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2015 - 20:26:48

A ile płaci obecna władza za plucie naszemumiastu?

A skąd wiesz że płaci?

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2015 - 20:59:21

Witam, kieruje pytanie do ówczesnej władzy. Dlaczego po wyborach w dalszym ciagu korzystacie z czarnego pijaru ? Dlaczego jeden z nowych urzędników płacze w swoim gabinecie przez mobbing ? I dlaczego jest taki burdel ze ludziom wysyłacie podatki do zapłacenia za pole podczas gdy tak owego nie posiadaja ? Nieudolnosc rządzenia zakrywacie atakiem ? Czy tak ma wyglądać rozwijajaca się gmina ?

Bo taki bałagan zostawił poprzednik ch, ch!

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Stasiu, wazelina, burdel, bałagan, autodestrukcja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych