Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Yossarian gdzie jesteś?

napisano czwartek

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
668 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marysia~

~Marysia~
  • Goście

Napisano 30 maj 2013 - 18:22:51

To forum odkąd brakuje Yosska, to już jest martwe. Od dłuższego czasu usilnie próbujecie podtrzymywać tematy, jednak w każdym temacie brakuje tego czegoś. Po prostu brakuje Yosska.

#2 ~Ja wiem~

~Ja wiem~
  • Goście

Napisano 30 maj 2013 - 18:32:06

To forum odkąd brakuje Yosska, to już jest martwe. Od dłuższego czasu usilnie próbujecie podtrzymywać tematy, jednak w każdym temacie brakuje tego czegoś. Po prostu brakuje Yosska.

Jest jest pod kilkoma nickami a nawet sam z sobą pisze i o siebie pyta.

#3 SkinheadRAC

SkinheadRAC

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 398 postów

Napisano 30 maj 2013 - 18:36:53

Ja też jeszcze jestem. Źle wam ze mną? :D

#4 ~Marysia~

~Marysia~
  • Goście

Napisano 30 maj 2013 - 18:52:10

Ja też jeszcze jestem. Źle wam ze mną? :D

Ty to co innego. Gdybym miała klasyfikować, to mieścisz się w czołówce.

#5 ~w.a.r.~

~w.a.r.~
  • Goście

Napisano 30 maj 2013 - 19:15:57

Ty to co innego. Gdybym miała klasyfikować, to mieścisz się w czołówce.

drugiej ligi

#6 ~bzykas~

~bzykas~
  • Goście

Napisano 30 maj 2013 - 19:21:14

żal ci ćpuna?pewnie na detoksie.

#7 ~yossarian~

~yossarian~
  • Goście

Napisano 30 maj 2013 - 19:51:18

Jest jest pod kilkoma nickami a nawet sam z sobą pisze i o siebie pyta.

Heh, postanowiłem nie pisać z imbecylami i mialem nadzieję, że tępe łby coś zrozumieją pod moją nieobecność, ale jednak kretyni na forum wciąż są tacy sami :) Oczywiście tępy łeb nie potrafi pojąć, że ktoś może mieć podobny styl pisania do mojego. Niedorozwinięty inteletkualnie dureń jest przecież zbyt tepy, żeby wpaść na to, że gdybym tu pisał pod innymi nickami, to zmieniłbym styl pisania na tyle, żeby taki przygłup nigdy sie nie zorientował, że to ja. Niestety, misiu kolorowy, jesteś tylko D E B I L E M, który swoimi żenującymi domysłami wzbudza we mnie jedynie szyderczy śmiech. Ale napisz coś jeszcze, bo nie mam żadnej dobrej komedii pod ręką, a chcialbym się pośmiać z ludzkiej głupoty.

Pozdrawiam fanów.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2013 - 19:53:18

Heh, postanowiłem nie pisać z imbecylami i mialem nadzieję, że tępe łby coś zrozumieją pod moją nieobecność, ale jednak kretyni na forum wciąż są tacy sami :) Oczywiście tępy łeb nie potrafi pojąć, że ktoś może mieć podobny styl pisania do mojego. Niedorozwinięty inteletkualnie dureń jest przecież zbyt tepy, żeby wpaść na to, że gdybym tu pisał pod innymi nickami, to zmieniłbym styl pisania na tyle, żeby taki przygłup nigdy sie nie zorientował, że to ja. Niestety, misiu kolorowy, jesteś tylko D E B I L E M, który swoimi żenującymi domysłami wzbudza we mnie jedynie szyderczy śmiech. Ale napisz coś jeszcze, bo nie mam żadnej dobrej komedii pod ręką, a chcialbym się pośmiać z ludzkiej głupoty.

Pozdrawiam fanów.

naćpany frajer?

#9 ~yossarian~

~yossarian~
  • Goście

Napisano 30 maj 2013 - 19:54:22

naćpany frajer?

Nie wiem jak cię stary nazywa.

#10 ~yossarian~

~yossarian~
  • Goście

Napisano 30 maj 2013 - 20:07:41

Mam ciekawsze rzeczy do roboty. Kobieta29 może poświadczyć, że udzielam się na Facebooku i piszę trochę o muzyce albo filmach, czyli o tym, co naprawdę mnie interesuje. Tutaj nie ma z kim pisać, ani po co.

Ale dzieki za miłe słowa, pozdrawiam.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2013 - 20:09:10

Mam ciekawsze rzeczy do roboty. Kobieta29 może poświadczyć, że udzielam się na Facebooku i piszę trochę o muzyce albo filmach, czyli o tym, co naprawdę mnie interesuje. Tutaj nie ma z kim pisać, ani po co.

Byłeś na Szybcy i Wściekli 6? Ja byłem zajebisty jest :)

#12 ~yossarian~

~yossarian~
  • Goście

Napisano 30 maj 2013 - 20:16:22

Nie byłem, rzadko chodze do kina. Wolę kupowac płyty z muzyką, niż bilety na filmy :) Oglądam filmy z innych źródeł, niż kino :) Po drugie nadrabiam zaleglości - filmy z lat 60-90. Jak już nadrobię, to zacznę oglądać więcej nowości. Z tywch noych filmów czekam na jakis dobry rip Hobbita.

#13 ~wasatychujkieleckizboj~

~wasatychujkieleckizboj~
  • Goście

Napisano 30 maj 2013 - 22:11:55

Nie byłem, rzadko chodze do kina. Wolę kupowac płyty z muzyką, niż bilety na filmy :) Oglądam filmy z innych źródeł, niż kino :) Po drugie nadrabiam zaleglości - filmy z lat 60-90. Jak już nadrobię, to zacznę oglądać więcej nowości. Z tywch noych filmów czekam na jakis dobry rip Hobbita.

oj, jak się nazwałeś? yossarian ? jednak jesteś kretynem!

#14 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11623 postów

Napisano 31 maj 2013 - 06:11:32

Admin wprowadził na forum jakieś ostrzeżenia dla zarejestrowanych forumowiczów. CENZURA ?! O co tu chodzi ?!

#15 ~kłobieta60~

~kłobieta60~
  • Goście

Napisano 31 maj 2013 - 08:19:16

Admin wprowadził na forum jakieś ostrzeżenia dla zarejestrowanych forumowiczów. CENZURA ?! O co tu chodzi ?!

tak się dzieje jak się logujesz pod kilkoma profilami :D

#16 kobieta29

kobieta29

Swojak

• PipPipPipPip
  • 329 postów

Napisano 31 maj 2013 - 08:54:28

spoko Yoss.. nie tłumacz się psychopatom :D swoją drogą, mógłbyś częściej zaglądać na echo, właśnie po to by się pośmiać :) jak widzisz czasem coś się dzieje... a jeśli Twoi fani się tego domagają, to widocznie im Ciebie brakuje, ja ''mam Cię'' na facebook'u ;)

#17 Koszerny

Koszerny

Koszerny

• PipPipPipPip
  • 1108 postów

Napisano 31 maj 2013 - 09:01:50

Pozdrawiam fanów.

Mam nadzieję Yossarin żę to przejściowe zniechęcenie i w najbliższym czasie w związku z goraczkoą przedwyborczą wspomozesz mnie swoim światłymi teksami. Samemu było by mi cieżko stawić odpór kieleckiej czarnej fali intelektualnej inaczej.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2013 - 09:09:31

tak się dzieje jak się logujesz pod kilkoma profilami :D

A kto by się tymi oszoułomkami przejmował nie dalej na tym forum  gwiazdorzą .

#19 ~yossarian~

~yossarian~
  • Goście

Napisano 31 maj 2013 - 13:55:13

oj, jak się nazwałeś? yossarian ? jednak jesteś kretynem!

Aha, jestem kretynem, bo mam nick Yossarian. Niesamowicie błyskotliwy argument, musiałeś chyba użyć wszystkich swoich szarych komórek, żeby wymyślić coś równie inteligentnego. Czkam na twoje kolejne objawienia.

#20 ~Babo Jaga~

~Babo Jaga~
  • Goście

Napisano 31 maj 2013 - 14:40:53

Aha, jestem kretynem, bo mam nick Yossarian. Niesamowicie błyskotliwy argument, musiałeś chyba użyć wszystkich swoich szarych komórek, żeby wymyślić coś równie inteligentnego. Czkam na twoje kolejne objawienia.

Aleś ty modry chłop a jaki ładny jo juz mom mokre majtasy 

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: napisano, czwartek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych