Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~H~

~H~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2012 - 11:15:11

Najwięcej tam tych co ścigają: komornik, prokurator czy policja. Ja kiedyś widziałam tam lekarza kieleckiego znanego z"pomagania" ludziom. Siedział na schodach i krzyczał "gdzie ja jestem". Poprzedniego dnia aresztowano kilku kumpli-lekarzy pod zarzutem "załatwiania" rent. Po kilku miesiacach gdy sprawie łeb ukręcono (wyroki w zawiasach) pan doktor ozdrowiał i dalej "pomaga" potrzebujacym.

#2 ~świr~

~świr~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2012 - 14:55:13

Paździoch mówił do Ferdka Kiepsiego: Wariat to zawsze wariat, za nic nie odpowiada. To jest częsty powód, dla którego cwaniacy świrują.

#3 ~malkontent~

~malkontent~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2012 - 17:50:38

tendencyjny artykulik, żeby pokazać 'trafność' decyzji Gierdy! Dlaczego nie napisano, ze personel zarabia tam niżej niż ci z 'Wojewódzkiego"?. Jakie zabiegi chirurgiczne? - na konsultacjach się kończy! Bzdury, bzdury! A największą jest to, że z psychiatrii powoli robi się odwykówka!!!!!!!! No ale cóż; "chwalmy się sami, bo nas nikt nie pochwali"! Dno i żenada!

#4 ~malkontent~

~malkontent~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2012 - 17:51:16

tendencyjny artykulik, żeby pokazać 'trafność' decyzji Gierdy! Dlaczego nie napisano, ze personel zarabia tam niżej niż ci z 'Wojewódzkiego"?. Jakie zabiegi chirurgiczne? - na konsultacjach się kończy! Bzdury, bzdury! A największą jest to, że z psychiatrii powoli robi się odwykówka!!!!!!!! No ale cóż; "chwalmy się sami, bo nas nikt nie pochwali"! Dno i żenada!

#5 ~Bobik~

~Bobik~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2012 - 22:12:56

Z pani wypowiedzi wnioskuję że jest P członkiem personelu to skoro tak żle płacą to trzeba zmienić pracę.
Pozatym artykuł dotyczył godnych i przyjaznych warunków dla pacjenta a nie wysokich pensji dla pracowników. Pozdrawiam wredne szuje

#6 ~Gonia~

~Gonia~
  • Goście

Napisano 21 październik 2013 - 17:12:31

a ja byłam na leczeniu w prywatnym ośrodku - Zielona Klinika koło Lublina. Każdemu polecam na depresję czy inną chorobę z tego zakresu. kiedyś kierowali mnie do psychiatryka ale tam się nie zdecydowałam i całe szczęście bo jak byłam na oddziale u mojej pani doktor to bałam się nawet spojrzeć prosto, przerazało mnie to miejsce. A w Zielonej - super. jak w najlepszym pensjonacie w połączeniu z sanatorium. polecam wsztystkim.

#7 Józek55

Józek55

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 121 postów

Napisano 23 październik 2013 - 09:13:54

Wszędzie jest podobnie z takimi płacami ...

#8 Martka

Martka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 23 październik 2013 - 09:18:11

Moim zdaniem nerwice i depresje to efekty stresu!!!

Mnie psycholog na stres polecił afirmacje szczęścia z muzyka relaksacyjną - Darmową próbkę mozna dostać np na hepika.pl - na mnie to świetnie podziałało :) 

#9 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 22:01:01

Też bym chciała tak jak Ty prywatny pensjonacik ale mam tylko rente socjalna i nie stać mnie.Straszne miejsce(piekło) ten szpital niestety byłam dwa razy ale dzięki temu mam choć ta rente.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Renty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych