Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

wystrój i aranżacja łazienki

115 odpowiedzi w tym temacie

#101 agag221

agag221

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 58 postów

Napisano 29 styczeń 2019 - 14:36:25

łazienki rustykalne są piękne! również mi się taka marzy...

#102 Zosia_K

Zosia_K

Bywalec

• PipPipPip
  • 51 postów

Napisano 29 styczeń 2019 - 15:12:37

Jak dla mnie to łazienka musi być nowoczesna - innowacyjne rozwiązania, designerskie meble (ale bez przesady), dobra armatura. W kwestii kolorów to niezmiennie inspiruje się pomysłami specjalistów z blogów wnętrzarskich. Szarość, beż w nowej odsłonie, pudrowy róż - są eleganckie i takie przytulne  :wub:  

#103 kk001

kk001

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 02 marzec 2019 - 22:05:59

Ja postawiłabym na coś klasycznego. Minimalizm również może być piękny. Osobiście uwielbiam hurtownie typu https://www.pm-m.pl/275-swiece/ bo często można znaleść tam perełki dekoracyjne. Zajrzyj bo może i ty coś upolujesz ;)

#104 ~Majkel~

~Majkel~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 17:11:40

Ja zdecydowanie wole nowoczesność. Mam ledy w listwach sufitowych i lustrze, które robiłem na wymiar w artformie. Łazienka jest dobrze oświetlona, a jest bez okna, co tez ma duże znaczenie. Dodatkowo przeszklona, nowoczesna kabina z leroya.

#105 kalinowska

kalinowska

Znajomy

• PipPip
  • 39 postów

Napisano 15 kwiecień 2019 - 11:46:42

moja łazienka jest nieduża i ciężko w niej pomieścić wszelkie potrzebne sprzęty, tak by było wygodnie, dlatego projekt łazienki spod ręki architekta okazał się dla mnie idealnym rozwiązaniem, sama nie poradziłabym sobie z tym

#106 ~elwiraZ~

~elwiraZ~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 10:40:47

Nasza na szczęście jest całkiem spora i nie mieliśmy żadnych problemów z jej zaaranżowaniem. Wyszło super, a teraz zdecydowałam się, że kupię jeszcze jakieś fajne krzesełko, które postawię między kabiną a szafką. Troche pszperałam w sieci i udało się znaleźć całkiem cieką ofertę na superwnetrze.pl a zdecyduję się chyba na coral, bardzo podoba mi się jest takie designerskie.

#107 ~IdaliaAxel~

~IdaliaAxel~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2019 - 13:42:46

Jeżeli szukacie fajnych mebli do łazienki do polecam firmę WIDAX Meble z Kielc. :)  Mają bardzo ładny katalog, w którym znajdziecie różne aranżacje, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. 

#108 aggaz

aggaz

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 08 lipiec 2019 - 20:00:48

Takie rozwiązanie to same plusy. Nie widzę tu żadnych wad.

#109 aggaz

aggaz

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 08 lipiec 2019 - 20:27:31

Tu na pewno znajdziecie coś do łazienki Focus Contract

. Mają tam bardzo szeroki zakres swojego towaru. To jest na plus zdecydowanie.

#110 Zosia_K

Zosia_K

Bywalec

• PipPipPip
  • 51 postów

Napisano 24 lipiec 2019 - 10:32:04

A skąd macie pomysły na wystrój łazienki? Chciałabym mieć ładnie zaaranżowaną łazienkę, ale zastanawiam się jak to osiągnąć. Coś już podpatrzyłam na inspiracjach wnętrzarskich w internecie, ale jeszcze liczę na wasze podpowiedzi.  

^_^

#111 Gabisz

Gabisz

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 26 listopad 2019 - 13:18:26

Są genialne blogi wnętrzarskie, w których można zainspirować się i ukierunkować co nam się najbardziej podoba. ja osobiście nie mam takiego zmysłu, więc korzystam z porad specjalistów. I nie mówię tu o projektantach za grube pieniądze, lecz o osobach, które zawodowo zajmują się home-staging. Można w rozsądnych pieniądzach wspomóc sie zaprojektowaniem genialnego wnętrza. Warto rozmawiać z ludźmi, a wtedy na pewno uzyskamy polecenie. 

#112 magda81

magda81

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 14 grudzień 2019 - 09:13:29

W dzisiejszych czasach można dostać praktycznie wszystko. Jedyna kwestia to czy jesteśmy w stanie zapłacić tyle ile życzy sobie producent danego wyrobu. Jednak z doświadczenia wiem jedno, czasami płaci się dość dużo za samą marke. Dlatego też bardzo popularne stało się podejście do kupowania dobrej jakości wyrobów w rozsądnych cenach. Co do samej aranżacji to wcale nie potrzeba do tego celu żadnych specjalistów. Na blogach większych sklepów można znaleźć gotowe propozycje, które można ewentualnie zmodyfikować pod swoje gusta. Jednym z ważniejszych elementów wystroju każdej łazienki będzie regał łazienkowy tego typu - https://www.grekon.p...-5cm-fokus-1821 Osobiście to bardzo lubię meble na wysoki połysk, dodają wnętrzu nowoczesności.

Użytkownik magda81 edytował ten post 17 grudzień 2019 - 20:13:03

#113 Miksu23

Miksu23

Bywalec

• PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 14 grudzień 2019 - 22:13:32

Moim zdaniem też warto właśnie szukać inspiracji w internecie. Można znaleźć naprawdę świetne rozwiązania i zrobić coś niepowtarzalnego .Zresztą sam mogę dorzucić coś od siebie. Zobaczcie sobie to - https://www.paradyz....szarosci-i-bezu . Moim zdaniem to naprawdę rewelacyjny projekt. Wszystko bardzo fajnie wyważone i stylowe :) 

#114 nelcia

nelcia

Znajomy

• PipPip
  • 40 postów

Napisano 21 maj 2020 - 22:00:00

Ja zawsze szukałam inspiracji w Internecie. Może znacie jakieś sprawdzone serwisy, w których znajdę jakieś ciekawe projekty wnętrz warszawa? Chociaż co raz bardziej zastanawiam się czy nie szukać specjalisty do pomocy np. Boho Studio http://bohostudio.pl

#115 ~karina101~

~karina101~
  • Goście

Napisano 25 maj 2020 - 10:14:34

Moim zdaniem lepiej wziąć kogoś i nie bawiać się samemu, a potem żałować. Zawsze to jednak fachowa głowa, która pomoże i doradzi we wszystkim. Ja miałam dobrze, bo mam koleżankę, która jest projektantką wnętrz i we wszystkim mi pomaga, nawet w wyborze wszelkich dodatków i akcesoriów, a co do tych akcesoriów to mogę podpowiedzieć, że w superwnetrze.pl jest teraz olbrzymia promocja na dozowniki na mydło, kosze, szczotki itd, itd. Oj warto, można sporo zaoszczędzić i kupić świetne rzeczy.

#116 Andena863

Andena863

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 26 maj 2020 - 17:44:11

Wybrałam się po prostu do salonu meblowego https://www.vox.pl/s...rza-laczone-462, tam mi ze wszystkim obsługa pomogła - układ mebli w stosunku do metrażu. Warto, zaoszczędzicie masę czasu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych