Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

wystrój i aranżacja łazienki

103 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~wiosenny~

~wiosenny~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2013 - 09:39:35

Ja też mam ten sam kłopot, co wybrać. Zasadniczo zdecydowałem się już na jedną z tych propozycji

#62 ~R.~

~R.~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2013 - 21:10:45

Nad drewnem egzotycznym też się zastanawiam, bo teraz mamy płytki ale myślę czy z nich nie zrezygnować.Jak ktoś ma położoną taką podłogę to proszę o opinie.My akurat nie chcemy bambusowej tylko merbau

http://www.drzwiipod...x300_1200,7659/

Bardzo ładny kolor podłogi.Cena też korzystna - ta z montażem.

#63 ~galanka~

~galanka~
  • Goście

Napisano 16 październik 2013 - 15:16:43

bardzo fajne aranżacje i dużo inspiracji można znaleźć na http://lazienkaplus.pl :) tamta wizka rzeczywiście wygląda trochę kuchennie, ale to chyba dlatego, że te szafki takie ciężkie :)

ja właśnie teraz u nich zamawiam nablatową umywalkę koło ego bo przeceniona praktycznie o połowę~!

#64 ~masterrrsss~

~masterrrsss~
  • Goście

Napisano 21 październik 2013 - 13:23:58

ja właśnie teraz u nich zamawiam nablatową umywalkę koło ego bo przeceniona praktycznie o połowę~!

a za ile ta umywalka wyszła?

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 14:04:25

Do nowej łazienki polecam muzykę włączającą się po zapaleniu światła - nieduży koszt a efekt rewelacyjny. Kupiłem gotowy zestaw z głośnikami firmy Eissound i śmiało mogę go polecić.

link: allegro.pl/iselect2-5-radio-lazienkowe-wanna-muzyka-i3852908351.html

#66 ~pharrelll~

~pharrelll~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2014 - 13:39:07

ja polecam sklep Łazienka plus - mają bardzo duży wybór a do tego częste promocje :)

#67 ~kinaj~

~kinaj~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 12:47:27

Dla fanów przestrzennych łazienek może coś się znaleźć w firmie Marmur Dulemba. Mają ciekawe pomysły to przede wszystkim, ale także materiały są niczego sobie. Nie mówię tutaj, żeby zaraz całą łazienkę w marmurze robić (chyba, że ktiś chce), ale jakieś pojedyncze elementy, np. parapet, lustro….

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2014 - 10:07:58

W marmurze to tak na bogato :) Mi bardziej podoba się ta propozycja z wcześniejszego postu z podłogą z Voxu - to musi bardzo ciepło i przytulnie wyglądać.Ja już jestem trochę znudzona tymi zimnymi łazienkami, najgorzej jak trzeba na takiej podłodze stanąć na boso .

#69 parek

parek

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 22 lipiec 2014 - 12:52:34

Ja wolę troche zimniejsze wnętrza:)

#70 wisnia

wisnia

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 05 sierpień 2014 - 15:03:50

popatrz sobie na www.storepedia.pl :) tam często mają fajne rzeczy łazienkowe :)

#71 ~wereew~

~wereew~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2014 - 12:45:48

Jeśli szukasz fajnych pomysłów na aranżację łazienki polecam odwiedzenie serwisu kuchnieportal.pl. Fajne rzeczy tam wrzucają, np. artykuł o fotonadrukach na płytki, fajna rzecz:

lazienkiportal.pl/plytki-lazienkowe/0/15/nowoczesne-lazienki---fotonadruki-na-plytkach-ceramicznych.html

#72 mestka

mestka

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 03 wrzesień 2014 - 08:40:00

Z własnego doświadczenia polecam zaiwnestować w oświetlenie lednowe. W łazience naprawdę przydatne jest wyraźne i mocne oświetlenie a właśnie takie mogą nam zapewnić ledy.

Zamawialiśmy razem z męzem tutaj: http://www.perfektmarket.pl - możecie sobie zerknac,że takie żarówki można zamówić sobie w sklepach internetowych już od 10 zł. Zamontowanie podwieszanego sufitu to również praktycznie żaden problem.

Wygląda to również świetnie. Mniej więcej tak:

przewod_led.jpg

#73 Concept d3esigners

Concept d3esigners

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 05 wrzesień 2014 - 21:27:35

Polecamy jedyne i niepowtarzalne lustra łazienkowe z efektem głębi nieskończoności (lustro tunel 3d) 

Wykonujemy je w praktycznie dowolnym kształcie, rozmiarze, rodzaju oświetlenia, typie efektu nieskończoności. Zapraszamy na naszą stronę internetową. W zakładce co robimy znajduje się nasz katalog. Zaprszamy

http://concept3ddesi....pl/inspiracje/

#74 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2014 - 16:11:31

W marmurze to tak na bogato :) Mi bardziej podoba się ta propozycja z wcześniejszego postu z podłogą z Voxu - to musi bardzo ciepło i przytulnie wyglądać.Ja już jestem trochę znudzona tymi zimnymi łazienkami, najgorzej jak trzeba na takiej podłodze stanąć na boso .

O dokładnie! Nie sądziłam że można dać na podłogę coś innego niż płytki.Nawet jak sobie przeliczyłam to taka podłoga egzotyczna wcale by mnie dużo nie wyniosła.Sprawa warta przemyślenia:)

#75 kakter

kakter

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 01 czerwiec 2015 - 14:57:59

Jak dla mnie głównym elementem, który nadaje charakter w łazience są płytki. Jeżeli mamy gustowne płytki, to możemy do nich dobierać meble. Bo płytki zostaną z nami na lata, bo to duży wydatek. A Meble łazienkowe można zmieniać co jakiś czas. 

Ja na przykład bardzo polecam płytki i mozaiki ze strony jak i ze sklepu, tu u nas z Ostrowca:  twojelazienki,pl

mozna wybierać do woli, a i obsługa bardzo miła. A jak już będziecie mieć płytki, to wtedy dopiero można zastanawiać się jak dobrać resztę. Chociaż najlepszym rozwiązaniem chyba jest mieć plan w głowie już od samego początku, jak się bierzecie za remonty. 

Użytkownik kakter edytował ten post 12 czerwiec 2015 - 01:10:29

#76 elektroda

elektroda

Znajomy

• PipPip
  • 33 postów

Napisano 09 lipiec 2015 - 15:34:02

Dla mnie aranżacja łazienki powinna być w pastelowych kolorach i białych. Bardzo nie lubię kolorów ostrych i to nie tylko w łazience. 

#77 Ginewra

Ginewra

Znajomy

• PipPip
  • 36 postów

Napisano 26 lipiec 2015 - 11:18:07

Łazienka to niewątpliwie jedno z najważniejszych pomieszczeń w naszym domu czy mieszkaniu. Jedni załatwiają potrzeby życia codziennego innym służy jako miejsce relaksu i odpoczynku. Bez względu na to kiedy i ile czasu spędzamy w łazience ważne jest dobre oświetlenie do łazienki, które wprawi nas w dobry nastrój.

Możesz sobie przeczytać poradę dotyczącą wyboru odpowiednich mebli do twojej łazienki może ta porada pomoże Ci podjąć decyzję co do wystroju łazienki,    http://www.budujesz....a-najlepsze/38/

#78 ~Marina~

~Marina~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2015 - 19:41:32

Mnie się marzy łazienka w takim surowym, monochromatycznym stylu z jakimś jednym mocniejszym akcentem. Najchętniej widziałabym w niej dużą, wolnostojącą wannę. Już mam nawet jedną upatrzoną, z roca - piękny model, ale tez nie tani. No ale mam nadzieję, że kiedyś moje marzenie o dużym domu się spełni, wtedy zrobię sobie pokój kąpielowy z prawdziwego zdarzenia!

#79 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2015 - 14:57:44

No właśnie zimna podłoga to coś co mnie irytuje w łazience. O opcji żeby położyć w niej cos innego niż płytki nie wpadłam.Muszę się przejśc do voxu zobaczyc jakie mają te podłogi.

#80 marek_krakow

marek_krakow

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 04 styczeń 2016 - 15:45:01

Wejdz sobie na strone http://www.ceramercato.pl, płytki przetestowane i jestem ogolnie bardzo zadowolony, duzy wybor i fajne ceny ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych