Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Wysokiej jakości dachówka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Aniutek

Aniutek

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 29 marzec 2020 - 18:21:05

Witam Wszystkich! Zdecydowałam się na założenie nowego wątku ponieważ nie znalazłam na tym forum podobnego tematu, a chciałam podzielić się z Wami informacjami o pewnej firmie, z którą miałam przyjemność współpracować. Otóż wszystko dotyczy zagadnienia jakim jest pokrycie dachowe. Wspólnie z mężem potrzebowaliśmy w końcu zainwestować w odpowiednie rozwiązanie dla naszego domu. Chcieliśmy mieć pewność, że stawiamy na wysokiej jakości produkt, który posłuży nam przez kolejne parędziesiąt lat. W sieci znalazłam wiele interesujących propozycji, a po zapoznaniu się z opiniami skierowaliśmy się w stronę firmy Gerard, która posiada aż 60 lat doświadczenia w branży. Finalnie postawiliśmy na dachówkę z posypka wulkaniczną, a konkretnie mowa tutaj o dachówce Corona: https://www.gerardro...y/gerard-corona Jej wybór okazał się być strzałem w dziesiątkę. Koszty nie były wygórowane, a wygląd pokrycia dachowego jest naprawdę imponujący. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że właśnie o takim marzyłam. Także jeśli ktoś z Was właśnie rozgląda się nad sprawdzoną ofertą w tym temacie to śmiało mogę polecić Wam właśnie firmę Gerard.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych