Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wyprawka dla noworodka

wyprawka sklep poród dziecięce

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~karolaju~

~karolaju~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2018 - 13:50:24

Od siebie mogę polecić firmę MAYLILY. Co prawda musisz zamówić przez internet, ale wszystko w jednym miejscu i możesz na spokojnie w domu przeglądnąć co potrzebujesz. Mają dużo potrzebnych rzeczy w ofercie, sama korzystałam z ich rzeczy gdy moja córa była mała. Do dzisiaj służy jeszcze kocyk jako taki gadżet. Bardzo solidnie wykonane rzeczy, miłe w dotyku i w dodatku bardzo estetyczne. 

#22 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2018 - 21:03:35

Ja mam już prawie cała wyprawkę dla mojej kruszynki. Brakuje mi tylko na razie wózka. Rozmyślamy z mężem nad zakupem wózka od polskiego producenta Adamex, a chcemy wybrać model Monte, bo wygląda bardzo designersko, jest lekki i wykonany z bardzo dobrej jakości materiałów. Ma solidne amortyzatory, wiec komfort jazdy będzie rewelacyjny. 

#23 ~Dżasta~

~Dżasta~
  • Goście

Napisano 20 luty 2018 - 14:18:56

Muszę przyznać ze byłam w obu sklepach i jednak abc maluszka obsługa bardzo fajna i umie doradzić ale ceny są wyższe niz w bobolandzie jesli chodzi o ubranka to nie wiem bo ja chciałam kupić jak najtaniej łóżeczko, materac i wózek 3w1, w bobolandzie materac ten sam 20 zl taniej , łóżeczko 189 zł a w abc juz 240 zl dla mnie to duża różnica , wózek zakupiliśmy za 1150 zł a ceny w drugim sklepie są droższe warto porównać jesli chodzi o ubranka wanienke rozek itp. to nie wypowiem sie bo akurat wszystko taniej wychodzi przez internet

#24 ~Agumenta~

~Agumenta~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2018 - 19:11:57

A kupowała któraś dla maluszka  materacyk sensitive ms 11 ? Zastanawiam się nad nim bo znalazłam go w dobrej cenie, a sporo dobrych opinii od koleżanek słyszałam :) chyba się skuszę, głownie mi zalezało na pozytywnej opinii instytutu matki i dziecka a on ją ma

#25 soleika

soleika

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 02 marzec 2018 - 07:42:14

zobacz sobie w tej aptece, wszystko znajdziesz dla malucha od pieluch po rewelacyjne kosmetyki https://eapteka.pl/m...egnacja-dziecka

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2018 - 17:26:34

Ja również polecam ABC Maluszka. Zawsze jak czegoś potrzebujemy jedziemy tylko do Abc. Wszystko w jednym miejscu, duży wybór,bardzo miła obsługa, Pani Sylwia potrafi konkretnie doradzić. A ceny porównywalne do innych sklepów.

#27 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2018 - 20:41:34

Muszę przyznać ze byłam w obu sklepach i jednak abc maluszka obsługa bardzo fajna i umie doradzić ale ceny są wyższe niz w bobolandzie jesli chodzi o ubranka to nie wiem bo ja chciałam kupić jak najtaniej łóżeczko, materac i wózek 3w1, w bobolandzie materac ten sam 20 zl taniej , łóżeczko 189 zł a w abc juz 240 zl dla mnie to duża różnica , wózek zakupiliśmy za 1150 zł a ceny w drugim sklepie są droższe warto porównać jesli chodzi o ubranka wanienke rozek itp. to nie wypowiem sie bo akurat wszystko taniej wychodzi przez internet

#28 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2018 - 11:53:35

Podobnie jak Dżasta porównywałam ceny w obu sklepach i początkowo odniosłam podobne wrażenie... ale, jak się okazało produkty jakie porównywałam były tylko pozornie takie same (mimo zapewnień Pana z Bobolandu :/). Na przykładzie materaca: pianka/kokos tu i tu - w abc ok 70 zł w bobolandzie trochę tańszy - skusiłam się niestety. Jak się później okazało materac był dużo gorszej jakości, szybko się odkształcił, był cieńszy niż ten, który proponowano mi w abc. Po kolejny materac poszłam już do ABC MALUSZKA. Radzę dobrze sprawdzać, czy na pewno chodzi o te same produkty, bo tak jak w Twoim przypadku mogło chodzić o zupełnie inny model wózka czy łóżeczka i stad różnice w cenie. Pozdrawiam :)

#29 ~filipka~

~filipka~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2018 - 19:15:03

Patrzcie na to co kupujecie bo wiele rzeczy potem okazuje sie zbytecznych. Ale to co wam mogę doradzić jako mama 2 dzieci to taka poduszka do karmienia, zresztą nie tylk odo karmienia się przdaje. Ja miałam Poduszkę Gniazdko Fiki Miki, wielkie ułatwienie a dzieciaki ją kochały

#30 ~bellla~

~bellla~
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 18:31:18

Warto na pewno tez sprawdzić w tym sklepie sklepkubus.pl/

Maja duży wybór artykułów niemowlęcych w tym bardzo dużo wózków z certyfikatami od producentów.

#31 ~Łucja~

~Łucja~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 21:49:35

na tym blogu masz taki przydatny artykuł o wyprawce, co warto kupić itp: pinknomore.pl/blog/archiwum/najlepszy-zestaw-na-start-czyli-wyprawka-dla-niemowlecia Mi bardzo pomógł przy kompletowaniu rzeczy dla noworodka :) wiadomo, że z taką listą jest to łatwiejsze ;)

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 21:57:11

Niesamowite :).

#33 Aniutek

Aniutek

Swojak

• PipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 18 styczeń 2019 - 00:10:00

Na samym początku na pewno będzie Ci potrzebna wyprawka do szpitala. Trzeba mieć jakieś oliwki, szampon, chusteczki nawilżane. Ja wszystkie te rzeczy kupiłam sobie za razem na https://drmax.pl/mam...erwsza-wyprawka i całą paczkę zabrałam do szpitala :D Wszystko mi się przydało, więc cieszę się, że zamówiłam tego naprawdę sporo.

#34 ~amelia~

~amelia~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 16:00:55

Dobrym sklepem, który można polecic jest sklep Kubuś.
Sprawdzony przez nas juz wielokrotnie zamawiałam tutaj rzeczy dla maluszka. 

#35 ~Marika~

~Marika~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 09:52:53

Wyprawkę dla mojego szkraba kupowałam w przeróżnych sklepach. Ale teraz już wiem że sensillo ma najlepszą jakość. Rzeczy wykonane są z dobrego materiału i nie niszczą się szybko ;) 

#36 ~Basiaa~

~Basiaa~
  • Goście

Napisano 07 październik 2019 - 13:47:06

Na prezent brałam znajomemu dwustronny kocyk bejbi.eu/kocyki/5966-dwustronny-foto-kocyk-snap-the-moment-aqua-marine.html. Bardzo fajny, bo dziecko może już kojarzyć cyferki, czy jakieś takie drobne elementy edukacyjne. Super wygodna sprawa, polska marka. Sama się zastanawiam nawet nad zakupem takiego kocyka. Jak zobaczyłam sposób wykończenia i wygodę dotyku to się realnie zaskoczyłam. 

#37 ~Natahia~

~Natahia~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2019 - 17:27:49

Uważam, że nie ma co przesadzać z ilością, jeśli chodzi o wyprawkę, bo teraz wszystko jest dostępne na wyciągnięcie ręki właściwie w każdej chwili. Ja zawsze staram się polować na jakieś promocje, żeby kupić coś taniej. Udało mi się kupić akurat pieluszki Huggies w bardzo fajnej cenie w Carrefourze, zawsze to trochę zaoszczędzone na kolejną parę bodziaków :P

#38 ~innowka~

~innowka~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2019 - 00:39:53

Hmm z tego co patrze w necie to ta promocja na Huggies jest tylko do niedzieli, ale może uda mi się jeszcze jakąś pakę w promocji dopaść bo używamy ich od kilku miesięcy i świetnie się sprawdzają. 

#39 Janina34

Janina34

Nowy

• Pip
  • 13 postów

Napisano 19 luty 2020 - 13:41:58

Polecam nianię elektroniczną Kinder firmy xblitz. Nie sądziliśmy że takie urządzenie z kamerką będzie aż tak potrzebne. Ja się czuję spokojna, bo w każdej chwili mogę zerknąć i zobaczyć co się dzieje fajnie tez że ma bardzo duży zasięg

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2020 - 03:27:19

Boboland haha to chyba jakaś kpina.. Gościu nie ma o niczym zielonego pojęcia na dodatek dogadać się z nim graniczy z cudem.

Gościu to ma sprzedać towar a może jeszcze powinien metki ze składem znać na pamięć?

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wyprawka, sklep, poród, dziecięce

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych