Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wyprawka dla noworodka

wyprawka sklep poród dziecięce

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 18 październik 2017 - 13:52:39

Mam pytanie - szczególnie do kobiet ;) Drogie Mamy, gdzie polecacie w Staszowie kupić wyprawkę dla noworodka oraz rzeczy do szpitala dla mamy? Chciałabym skompletować większość potrzebnych rzeczy naraz. Może podzielicie się opiniami na temat sklepów i aptek?

#2 ~elvit~

~elvit~
  • Goście

Napisano 19 październik 2017 - 07:29:27

Sklep ABC Maluszka na osiedlu wschód

#3 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 19 październik 2017 - 09:16:04

ABC Maluszka na Konstytucji 3 Maja. Kupisz wszystko co potrzebne i w rozsądnych cenach.

#4 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 19 październik 2017 - 13:24:27

lepiej BOBOLAND na Kolejowej duzo wiekszy wybor i ceny nizsze

#5 ~agnieszka~

~agnieszka~
  • Goście

Napisano 19 październik 2017 - 15:28:40

lepiej BOBOLAND na Kolejowej duzo wiekszy wybor i ceny nizsze

Nie zgodzę się... byłam niejednokrotnie w bobolandzie i mało tego, że wciąż czegoś brakowało (nie mówiąc o wyborze, który jest naprawdę marny...) ceny bez szału... No i obsługa... (obiecują, że coś zaraz będzie a później czeka się przez miesiąc :/) ale to już inny temat. Jeśli miałabym polecić, jeden z tych sklepów - bez porównania abc maluszka. 

#6 ~Tata~

~Tata~
  • Goście

Napisano 19 październik 2017 - 17:38:37

Boboland jest dużo tańszy i lepszy;) Proszę sb porównać ceny wszystkich akcesoriów w jednym i drugim sklepie. Boboland ma świetnego właściciela który doradzi pomoże a nie wpycha na siłę co najdroższe. Poza tym jest w stanie zamówić kazdy wózek fotelik oto w cenach porównywalnych do tych co oferują sprzedawcy na aukcjach w sieci.Boboland istnieje ponad 10 lat i ma dostawców wielu którzy robią dobre upusty i marzą jest niewielka.ABC maluszka dopiero musi sb na to zapracować.Co tu dużo mówić wystarczy odwiedzić obydwa sklepy i porównać ceny i jakość i wybór;) pozdrawiam klient Boboland(zadowolony)

#7 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 19 październik 2017 - 20:28:45

Powyzszy komentarz to zwykły hejt świadczący o niskim poziomie komentujacego,który jak na "klienta"zna niezwykle dużo szczegółów...marża, dostawcy..."świetny wlasciciel"haha żenujące.w jednym się jednak zgodze - warto odwiedzić oba sklepy i zobaczyć różnice

#8 ~Staszowianin~

~Staszowianin~
  • Goście

Napisano 19 październik 2017 - 22:52:06

Nie trzeba się znać na handlu jeśli w jednym sklepie identyczny materac do łóżeczka 120x60 pianka kokos z tej samej firmy jest 10 - 20zl droższy lub butelki smoczki itp.Na etapie wyprawki odwiedziliśmy oba te sklepy i wybraliśmy Boboland i wcale nie cena była tu decydujacym kryterium wyboru.

#9 ~doris~

~doris~
  • Goście

Napisano 20 październik 2017 - 12:45:18

Mam pytanie - szczególnie do kobiet ;) Drogie Mamy, gdzie polecacie w Staszowie kupić wyprawkę dla noworodka oraz rzeczy do szpitala dla mamy? Chciałabym skompletować większość potrzebnych rzeczy naraz. Może podzielicie się opiniami na temat sklepów i aptek?

My część wyprawki kupiliśmy w Kielcach część w abc maluszka.. ceny ok przy większych zakupach dodatkowe rabaty. Łóżeczko dostarczyli nam do domu. Nie mam zastrzeżeń.

#10 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 21 październik 2017 - 20:29:16

Abc maluszka bez porównania... Duży wybór i przede Wszystkim obsługa świetna. Fakt brałam cała wyprawkę i dostałam duży upust oraz gratisy.

#11 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 22 październik 2017 - 07:07:44

Boboland haha to chyba jakaś kpina.. Gościu nie ma o niczym zielonego pojęcia na dodatek dogadać się z nim graniczy z cudem.

#12 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 22 październik 2017 - 07:45:42

ABC MALUSZKA ma bardzo duży plus bo na bieżąco prowadzą funpage i przynajmniej wiadomo co się u nich znajduje albo kiedy była nowa dostawa. Pozdrawiam

#13 ~Jolka~

~Jolka~
  • Goście

Napisano 22 październik 2017 - 23:14:27

Ja wyprawkę dla mojego dziecka zaczęłam od zakupu wózka. Długo zastanawialiśmy się z mężem, ale w końcu kupiliśmy wózek od polskiego producenta Adamex, a wybraliśmy model, który jest nowością na rynku - Monte. Jest rewelacyjny, bardzo lekki i zwrotny, dzięki czemu wygodnie się go prowadzi. Wygląda bardzo solidnie i nowocześnie. Świetny produkt :)

#14 ~Magda Lena~

~Magda Lena~
  • Goście

Napisano 24 październik 2017 - 12:32:19

Podpisuję się pod większością - abc maluszka. Wybór, ceny i obsługa - wszystko pozytywnie.

#15 ~Magda Lena~

~Magda Lena~
  • Goście

Napisano 24 październik 2017 - 12:32:58

Podpisuję się pod większością - abc maluszka. Wybór, ceny i obsługa - wszystko pozytywnie.

#16 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 08:58:20

ja część wyprawki zrobiłam w abc maluszka ale pojechałam też do Tarnobrzegu do Baby Land i tam też trochę kupiłam np. wózek anex sport  i fotel kiddy. Warto podjechać

#17 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 10:39:53

My część wyprawki kupiliśmy w Kielcach część w abc maluszka.. ceny ok przy większych zakupach dodatkowe rabaty. Łóżeczko dostarczyli nam do domu. Nie mam zastrzeżeń.

Do pełni zachwytów brakuje opowieści jak i z kim dziecko zostało poczęte.

#18 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 26 październik 2017 - 19:46:06

Polecam iść i się zorientować wśród tych dwóch staszowskich sklepów. Mi zależało kupić najtaniej i porównanalam dwa sklepu Abc i boboland. Wybór w pierwszym z wymienionych rewelacja cenowo podobnie jak boboland ale kupując wszystko dostałam rabat. W bobolandzie jeden wielki harmider nie wiadomo gdzie czego szukać. Gość narzucal mi najdroższe produkty i rzeczy całkiem zbędne. Przyszła para z głębsza kieszenią i zostałam zostawiona przy ladzie bez słowa. Więc zrezygnowałam z zakupów w tym sklepie. Z całego serca polecam Abc maluszka już trzy miesiące po porodzie ale zawsze jak czegoś potrzebuje jadę do pani Sylwii i wiem ze dostane to Czego Oczekuje.

#19 ~Rjdndks~

~Rjdndks~
  • Goście

Napisano 26 październik 2017 - 19:50:23

Boboland mocny w gębie bo istnieje kilka lat na rynku i myśli że każdy będzie tam chodził. No niestety konkurencja boli jak same przychylne opinie. Nikt głupi nie jest i może na własnej skórze się przekonać. Ja jestem po zakupach w abc i jestem zadowolony. Jestem laikiem w tym temacie ale pani doradzila tak ze żona była zadowolona.

#20 Monika S.

Monika S.

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 listopad 2017 - 21:29:28

Świetna wyprawka dla noworodka jest na stronie wyprawkaniemowlaka.pl. Rogal do karmienia, rożek, kocyk z poduszką i otulacz - w jednej paczce, oszczędza się dużo na przesyłkach. 

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wyprawka, sklep, poród, dziecięce

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych