Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Wyposażenie łazienki

52 odpowiedzi w tym temacie

#41 Lilka2747

Lilka2747

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 28 czerwiec 2017 - 12:59:53

Remont tk Polskie firmy często produkują artykuły bardziej luksusowe. Dlatego ciężko je znaleźć w marketach budowlanych. Nie oznacza to że są trudniej dostępne. Widziałam u mojej kuzynki bardzo nowoczesną myjącą toaletę. Okazało się, że wyprodukowała ją Polska firma USPA. Polacy dają radę, tylko mało się o nich mówi.  

#42 ~kracypan~

~kracypan~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 18:04:15

ktos poleci sprawdzona hurtownie z wyposazeniem???

#43 ~arienno~

~arienno~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 18:15:43

ktos poleci sprawdzona hurtownie z wyposazeniem???

Zerknij sobie na firmę Hydro San.. Swego czasu zamawiałem od nich wannę i zlewy. Spory wybór i dosyć duża rozpiętość cenowa za co duży plus.

#44 harol

harol

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 30 kwiecień 2019 - 14:34:08

Ważne, żeby do łazieki kupić wysokiej jakości materiały, które będą służyły wiele lat 

#45 Zosia_K

Zosia_K

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 08 maj 2019 - 09:11:05

A w kwestii mebli łazienkowych macie jakiś sprawdzony sklep do polecenia. Zależy mi na krótkim terminie realizacji i oczywiście meble muszą być dobrej jakości. 

Podrzucam link zestawu mebli łazienkowych, który wpadł mi w oko, ciekawa jestem waszych opinii.

#46 Flaminia

Flaminia

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 09 maj 2019 - 12:56:48

Polecam sklep Gnsbud. Super sprawnie realizowane zakupy i w dodatku w dobrej cenie. Sklep posiada bardzo duży wybór asortymentu dla łazienki oraz kuchni. 

#47 Zosia_K

Zosia_K

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 23 maj 2019 - 07:23:59

Szukam inspiracji na nowoczesną łazienkę, możecie podzielić się jakimiś sprawdzonymi miejscówkami? Dużo zdjęć jest na blogach więc może jakiś sprawdzony blog albo pinterest?

Z góry dzięki 

#48 ~ewelina k~

~ewelina k~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2019 - 14:47:03

Blogi to doskonałe miejsce, można jeszcze popatrzeć w sklepach z wyposażeniem łazienek. My bynajmniej w ten sposób szukaliśmy, to dobry tez sposób na znalezienie fajnych sklepów. ja tak właśnie trafiłąm na superwnetrze.pl, gdzie kupiłam większość akcesoriów do naszej łazienki i to marki zack. Polecam, robia prawdziwe cudeńka, a jakość pierwszorzędna.

#49 ~IdaliaAxel~

~IdaliaAxel~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 12:22:56

Cześć,

ostatnio miałam remont łazienki i szukałam fajnych mebli.
Z pomocą przyszła firma WIDAX Meble z Kielc.
Jestem super zadowolona z ich usług i polecam serdecznie!
Fajne ceny, miła i fachowa obsługa i bardzo dobre wykonanie! :)

#50 ~Violita~

~Violita~
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 20:00:39

Dla mnie najważniejsze było to, żeby wybrać dobrą pralkę, bo wiadomo jak to ze sprzętami, a zależy mi, żeby była już na lata. W domu rodzinnym od lat mieliśmy sprzęty Electrolux i pewnie dlatego też postawiłam na tę markę. Kupiłam pralkę PerfectCare 700, jest wyposażona w taki system (SteamCare), który kończy pranie podmuchem pary, dzięki temu ubrania są zdecydowanie mniej zagniecione (a ja nie jestem fanką prasowania:P) 

#51 ~Joel~

~Joel~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2019 - 18:39:34

Ja wyposazenie swojej lazienki kupilem na Lazienka360.pl. W dobrej cenie i akurat oni jedni mieli wszystko, czego szukalem w danym momencie do remontu. 

#52 ~maja p~

~maja p~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2020 - 14:55:42

Ja właśnie kupuję wszelkie akcesoria do naszej, a dziś trafiłam na świetną okazję w superwnetrze.pl. Ogromne promocje mają na uchwyty, wieszaki czy kosze na bieliznę i to bardzo dobrych marek. Uważma, że warto zajrzeć i zobaczyć.

#53 ~dorota t~

~dorota t~
  • Goście

Napisano 12 luty 2020 - 13:26:26

Potwierdzam, że w superwnetrze.pl mają świetną ofertę i bardzo często robią różne promocje. Od dawna robie u nich zakupy i zawsze jestem z nich bardzo zadowolona. Wczoraj kupiłam nowe akcesoria, a dozowniki sa własnie w promocji i to jakiej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych